Dil Eğitimi » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (1) crawl Bot 

  Toplam Online: (2)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tell Me More İtalyanca Eğitim Seti İndir – Türkçe

  Tell Me More İtalyanca Eğitim Seti, İtalyanca dilini öğrenmek isteyenler amacıyla güncel konulardan bir araya getirilen bu eğitim seti programıyla kısa bir vakit amacıylade İtalyanca dilini basit bir şekilde öğrenebileceksiniz. Seviye civar ilerleyerek İtalyanca dilini en özel bilgilerle öğrenecek, videolu numune anlatımlar ile öğrendiklerinizi pekiştirecek, size verdiği testlerle kendinizi test edecek ve sesli anlatımlarla dili hem kulağınıza yatkınlaştıracak hem de söylemeye çalışarak aksanınızı deneme altına alacaksınız.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tell Me More İngilizce Eğitim Seti - 3.77 GB

  Piyasada bulabileceğiniz en iyi İngilizce eğitim setlerinden birisidir. Tell Me More İngilizce eğitim seti yardımıyla İngilizce dili konusu ile ilgili bilgi ve becerinizi geliştirebilir, görsel düzeyde eğitim alarak İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Kendisinde barındıdığı uygulamalarla alıştırmalar yapabilir, özel metodu yardımıyla zorluk çekmeden dil eğitiminizi alabilirsiniz. Tell Me More'nin interaktif menülü eğitim setler aslında iyi hazırlanmış diyebiliriz. Dosya içinde kurulum anlatımı da mevcuttur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  Tell Me More - Fransızca Eğitim Seti 10 Cd Türkçe Full Tek Link indir


  Tell Me More Fransıca eğitim seti 10 Cdden oluşmaktadır. Kademe kademe Fransızca öğrenebilirsiniz. Dersleri ister cdye yazın dilerseniz sanal sürücü ile açın. Türkçe destekli set ile sizde Fransız'ca öğrenebilir yada Fransız'canızı geliştirebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tell Me More Dutch Hollandaca Eğitim Seti İndir

  Tell Me More Dutch Hollandaca Eğitim Seti, düşük mb özelliğine sahip olan bu eğitim setine ücretsizce sahip olarak Hollandaca Dilini öğrenebileceksiniz. En iyi ve çeşitli görsel anlatınlardan ortaya gelen bu eğitim setiyle 1.dersten itibaren eğitime başlayarak Hollandaca Dili amacıyla bilmeniz gereken hususlarla bilgilendirilecek, ilgi etmeniz gereken yerleri öğrenebilecek ve yavaş yavaş dili işleyişe alarak kendinizi deneyimlemeye çalışacaksınız. İhtiyacınız olan tek şey vakit ve gayrettir. Kendinize güvenerek bu sete başlayıp dilin inceliklerini öğrenebilecek ve kesintisiz bir şekilde konuşmaya çalışacaksınız.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tell Me More Almanca Eğitim Seti - 2.24 GB

  Almanca dil eğitimi alabileceğiniz bir başka Tell Me More eğitim setidir. Set içinde 3 seksiyon göreceksiniz. Başlangıç, orta ve ileri seviye seviyelerde sırası ile Almancayı öğrenebileceksiniz. Kendisinde barındıdığı program ve öğretici mini oyunlar ile Almanca eğitimini alabilecek, Almanca öğrenebileceksiniz. Örneğin bir kursa gidiyorsanız yanısıra ek olarak bu seti kullanabilir, öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Ama yok ben oturup sıfırdan Almanca öğreneceğim diyorsanız biraz zorlayabilir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  TeknoFem İngilizce Eğitim Seti YDS İndir

  Yabancı dil sınavı (YDS)‘ye girecekler ve heveslisi amacıyla kusursuz seçenek. Tam kapsamlı ince detaya sahip bu görsel eğitim seti yabancı dil sınavı adaylarını sınava daha iyi hazırlamakla birlikte en kolay yoldan öğrenim sağlar. Hem de TeknoFem İngilizce Eğitim Seti ile Gramer detaylarını ve kurallarınıda öğrenebileceksiniz. Yabancı dil sınavı ve kendini ilerletmek isteyenler amacıyla hazırlanan bu eğitim setini seçenek linklerimizden bedava olarak indirebilir ve  zorlandığınız hususları kolayçe kavrayarak rahatça öğrenebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Pratik Rusça Eğitim Seti

  Günümüzde Türkçe ve Rusça diller arası tercüme hizmetleri son derece ehemmiyet kazanır oldu. Genellikle rehber ve bilimsel konularda yardımcı olması adına pek çok tercüme sitesi meydana çıktı. Normalde bu işlemler botla yapılıyor. Kutucuğa çevrilecek sözcük ya da cümle yazılıp, o şekilde tercüme sağlanıyor. Ancak örnek olarak çok ehemmiyet arz eden belgelerde, profesyonel diye tanımladığımız tercüme gerektiren hallerde Rusça Türkçe Çeviri Hizmeti dehemmiyete giriyor. Bilimsel, medikal, akademik ya da hukuki gibi pek çok hususta profesyonel tercüme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Türkçe Anlatımlı Rusça Görsel Eğitim Seti indir

  Rusça eğitim seti yardımıyla Rusça öğrenebilirsiniz. Her ne kadar spesifik bir dil olsa da içindeki Türkçe anlatımı yardımıyla zorluk çekmeden ve ismim ismim sözcük sözcük Rusçayı öğrenebilir, isterseniz Rusya'da yaşayabilirsiniz. (yok artık) Şaka bir yana, açıklamalı olarak set içinde Rusça son derece güzel anlatılmış, alıştırmalar ve testler ile de desteklenmiş. Görsel olarak da eğitim mevcut, detaylı resimler ve anlamları da bulunuyor. Kolay yoldan Rusça öğrenmek isteyenler Türkçe anlatımlı ve pazar sayısal değeri son derece yüksek olan bu seti indirebilir, greksinimlerini karşılayabilirler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Rosetta Stone v3.4.7 As Complete As You Can Get Edition İndir

  Rosetta Stone uygulaması yabancı dil öğrenme konusu ile alakalı en tanınan eğitim seti ve uygulamasıdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  Rosetta Stone TOTALe - v5.0.37 Yapı 43113 + Dil Paketleri + Ses Arkadaşı

  Dinamik Daldırma ile natural olarak bir dil öğrenmek? Rosetta Stone dil programı, resimler, ses ve metin sahibi olan görsel bir öğretme stili lehine yoğun açıklamaları çizerek öğrenmeyi daha basit ve etkili duruma getirmeyi amaçlamaktadır. Rosetta Stone dil programı, resimler, ses ve metin sahibi olan görsel bir öğretme stili lehine yoğun açıklamaları çizerek öğrenmeyi daha basit ve etkili duruma getirmeyi amaçlamaktadır. 1992 senesinde Fairfield Language Technologies yönünden yapılan Rosetta Stone, şirkete göre West Point, NASA ve 10.000'den çok okul yönünden kabul edildi.