Antivirus-Guvenlik » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ZoneAlarm Pro Full indir

  ZoneAlarm Pro ev kullanıcıları amacıyla yapılmış bir antivirüs ve emniyet duvarı yazılımıdır. Bilgisayarınızı resmen kale gibi surlara alarak koruyan program, gerçek vakitli koruma sağlıyor. İnternetteki detaylı bulaşıcı virüslere karşı daha güvenilir bir bilgisayar ortamı sunuyor. Şunu söylemeliyim, ZoneAlarm'ın uygulamaları hafife alıncak türden değildirler. Senelerdir piyasada olan köklü yazılımlardan birisidir. Akıllı savunma, onarım, oyun modu gibi özellikleri mevcut.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ZoneAlarm Free Antivirüs + Firewall Full indir

  En eski antivirüs programlarından birisidir. Şuan 2016 sürümü çıkmış bulunmaktadır. Adware, Malware, Spyware, Trojan, Pishing gibi pek çok türde virüs ve casus yazılıma karşı koyabileceğiniz kuvvetli bir emniyet duvarı barındırır. ZoneAlarm Free Antivirüs gerçek vakitli virüs koruması sunar. yanısıra ek olarak Firewall ile de emniyet duvarı oluşturur ve virüslerin buradan geçmesine izin vermez.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zemana Antimalware Türkçe Full indir

  Zemana Antimalware bir virüs tarama ve temizleme uygulamaıdır. Bu uygulama ile bilgisayarınızı baştan ardından akıllı, süratli ya da tam tarama yaparak tespit edilen kötücül tehditleri kaldırabilir, sisteminizi emniyet altına alabilirsiniz. Program arkaplanda gerçek vakitli olarak çalışmakta. Lisans anahtarı tamamıyla yasaldır zira uygulama şimdilik beta aşamasındadır yani geliştirilmektedir. Kendi kendini sıksık güncelleyen bir veri tabanı vardır. Türkçe dil desteklidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zemana Antilogger Full indir

  Zemana Antilogger, sisteminiz amacıyla ilerlemiş bir koruma gerçekleştiren emniyet yazılımıdır. Program ile bilgisayarınızı tanınan bütün gözdağlarına karşı koruyabiliyorsunuz, ilaveten antivirüs programınızın yanısıra ek olarak kullanabiliyorsunuz. Program düzeninizin kaynaklarını tüketmeden en iyi şekilde kullanıyor. Türkçe dil desteği de bulunduruyor. Genellikle internette alışverişlerde ya da şifre girdiğiniz sitelerde size daha kapsamlı bir koruma sunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  XCloud Systems Data Protecto Full indir

  XCloud Systems Data Protecto, dünyanın en iyi şifreleme yazılımları arasında gösterilen ve Yahoo, Nasa, PC Magazin gibi bir çok otoriteden tam not alan itimat edilir bir şifreleme yazılımıdır. 256 Bit AES şifreleme yaparak verilerinizi güvenilir ve kapsamlı bir biçimde şifreler. Şifrelemek dilediğiniz dosyaları XCloud Systems Data Protecto ile güvenilir bir şekilde şifreleyebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinZip Malware Protector Full indir

  Bilgisayarınızı, dosyalarınızı, parolalarınızı ve şahsi bilgilerinizi koruyan program olan WinZip Malware Protector ile kötü hedefli içerikleri durdurun. WinZip Malware Protector, casus programları, kötü hedefli programları, solucanları ve başka kötü hedefli uygulamaları otomatik olarak algılar ve kaldırır. WinZip Malware Protector'u başlangıçta ya da günün rastgele bir zamanında çalıştırın. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerine göre hızlı, derin ya da özel taramayı da seçebilirsiniz. Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera ve Safari gibi tanınmış tarayıcılardan istenmeyen vasıta çubuklarını ve eklentileri kaldırın.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinPatrol Plus Full indir

  WinPatrol Plus sizin amacıyla sisteminizdeki adware, keylogger, spyware, worm, trojan gibi içerikleri silerek sistemi savunuyor ve hızlanmasına katkı sağlıyor. Program ile çalışan işlemlerinizi denetim edebilir ve sistem başlangıcını en iyi hale getirerek hızlanmasına katkı sağlayabilirsiniz. Programın ebatı düşük ve özgün olarak Türkçe dil desteği bulunmuyor. Birkaç pencere ile basit kullanım gerçekleştiren WinPatrol Plus, sezgisel bir sistem taraması yaparak en saklı yerlerdeki casusları bile bularak bunları ortadan kaldırabiliyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinMend System Doctor Full indir

  Windows'un emniyet açıklarını kapatarak daha güvenilir bir bilgisayar oluşturmayı amaçlayan programdır. WinMend System Doctor ile bilgisayarınızı tarayarak tespit edilen emniyet açıklarını, programlara verdiği izinleri, ney ne yapıyor gibi işlemleri denetim edebilir, kısıtlama yoluna gidebilirsiniz. Eşsiz tarama motoru, kendisine has bir şekilde sistemdeki açıkları keşfeder. Saldırgan gözünden bilgisayarınıza bakar, bulduğu emniyet ihlallerini ortadan kaldırır. Böylece daha korunmalı bir bilgisayar elde etmiş olursunuz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinGuard Pro 2016 v10.0.10 Full - 2 MB

  WinGuard Pro ile klasörlerinizi, dosyalarınızı, Web sayfalarınızı kilitleyebilir, şifre ile koruyabilirsiniz. Programı açtığınızda sizden bir şifre belirlemeniz, sonrasında hangi özellikleri kullanacağınızı seçmeniz istenmektedir. Bilgisayarda tespit edilen rastgele bir EXE dosyasını da tekrar WinGuard Pro ile şifreleyebilirsiniz. Böylece izniniz olmadan kimse dosyalarınıza, uygulamalarınıza erişemez. Şifreli koruması yardımıyla ilaveten dosyalarınız detaylı virüslerden etkilenmeyecektir. Kilitleme uygulamaları arasında köklü bir geçmişi vardır, dosya güvenliği isteyenler indirebilirler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows Spy Blocker indir

  WindowsSpyBlocker, Windows casus / telemetri trafiğini yakalamak amacıyla aniden çok vasıta kullanan, kuvvetli bir kurallar kümesidir. Herkese açıktır ve katkıda bulunmak istiyorsanız kendi sitesine göz atabilirsiniz. En kötü niyetli içerik bugünlerde bilgi otoyolu üzerinden iletilir, bu yüzden emniyet önlemlerini öneme almanız şiddetle tavsiye edilir. Yalnızca bir virüsten koruma çözümü, devam eden her şeyi takip edemez, bu amaçla WindowsSpyBlocker gibi programlar, potansiyel olarak zararlı alanlara erişimi engel olarak işlerinizi kolaylaştırmayı amaçlamıştır.