Araçlar - Çeşitli » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (1) crawl Bot 

  Toplam Online: (1)
  Anlık Ziyaretçiler: (0)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 9


  Jazler RadioStar 2.2.30 Full İndir

  NetDynamix, 2007 yılından bu yana, Jazler Radyo ve Televizyon Otomasyon Yazılımının Afrika'nın gururlu distribütörü ve eğitim sağlayıcısıdır. SimplePack'in başarısının arkasında, RadioStar uzun vadeli destek ve görülmemiş bir geliştirme Platformu sağlamak amacıyla sıfırdan geliştirilmiş ve kodlanmıştır. RadioStar tam özellikli bir Radyo Otomasyon Paketidir ve size vakit kazandırmak, yazılımda gezinmek ve otomasyon görevlerini çok daha basit bir şekilde yerine getirmek amacıyla tüketimi ve anlaşılması basit bir arayüzle geliştirilmiştır. Jazler, tek bir stüdyo lisansının ek bir ücret ödemeden sınırsız sayıda iş istasyonu çalıştırmanıza imkan sağlaması yönünden benzersizdir ve uzaktan idare ya da detaylı uyduya sahip çok kanallı istasyonlar amacıyla VPN üzerinden basitçe etkileşim kurabilme özelliği ile ağa bağlı yayın ortamınıza çok uygundur.  


  Program, 15-05-2020, 11:57 saatinde el-warezmi tarafından güncellendi!
  Güncelleme Nedeni: tanıtım makalesi güncelleme

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Screen Steps v2.9 Full İndir

  ScreenSteps Desktop programı ile tanıtım videoları hazırlayabilir, sunum işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Programın içerisindeki yardımcı butonlar ile ekran görüntüsü kaydedebilir ve üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. ScreenSteps Desktop ile görüntülü ders ve anlatımları da yapabiliyorsunuz. Orjinal sitesinden programın kullanımını öğrenebilirsiniz, küçük boyutlu ve amacına uygun bir yazılım. HTML, PDF, MS Word gibi uzantılarla çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz. İçerisinde aktivasyon işlemi için keygen barındırır, indirerek sınırsız full olarak kullanabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Movienizer v7.2 Türkçe Full - 20 MB

  Movienizer ansiklopedik özellikler içeren güçlü bir film düzenleyicisidir. Özellikle film severler için film severler tarafından geliştirilmiştir. Bir film meraklısıysanız ve yüzlerce filmin ansiklopedisini yani bir diğer deyiş ile kategorize ederek organize etmek istiyorsanız Movienizer yazılımını deneyebilirsiniz. Örneğin aktörlere, türe, yıla, yapımcıya göre film listesi hazırlayabilir, kendi film ansiklopedinizi oluşturabilirsiniz. Film meraklılarının deneyebileceği türden. Türkçe dil destekli.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  WinRAR v5.80 Türkçe İndir

  WinRAR her bilgisayarda bulunması gereken bir arşivleme ve arşiv açma programıdır. Bu konudaki en güncel sürümünü indirerek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Adımıza lisanslıdır, full olarak kullanabilirsiniz. Programı kısaca tanımlamak gerekirse; RARLAB firmasının sunmuş olduğu bir yazılım. Gelişmiş ve özgün sıkıştırma algoritmaları ile kendi arşivlerinizi kısa sürede oluşturabilirsiniz. Hem de sorunlu arşivleri onarım etme gibi bir özelliği de bulunuyor. En güncel sürümünü kullanmanız hem sürat hemde kararlılık yönünden son derece ehemmiyet teşkil etmektedir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  О&O ShutUp10 - Windows 10 Gizlilik Ayarlama Programı

  Windows 10 çıktı fakat bunun saklılık ayarları hiç bitmiyor. Güncelleme kapatacağız kapanmıyor örnek Defender vakasını iptal edeceğiz edilmiyor. Derken bu gibi sıkıntıları düşünen ve disk uygulamaları ile yakından tanıdığımız O&O firması ShutUp10 isminde küçük bir vasıta geliştirmiş. Bu bedava uygulama ile Windows 10'un saklılık ayalarını ve değiştirilemez diye tanınan ince birkaç detayını kendimize göre özelleştirebiliyor olacağız. Gizlilik konusu ile ilgili yardımı tespit edilen bu vasıta, Windows'a bilgilerinizin sızmasını engelleyecektir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ZPlayer indir

  ZPlayer, en sevdiğiniz şarkıları dinlemenizi ve bir Beatbox benzeyen kullanıcı arkadaşı arayüze sahip olmanızı gerçekleştiren Java tabanlı müzik çalar programıdır. Hoparlör, bas yoğunluğuna uyacak şekilde titreşir; böylece, tempoyu aslında hissedebilirsiniz. ZPlayer esas yürütme denetim seçenekleri ile eş güdümlü gelir; sahip olunan parçayı duraklatmak, çalmak ya da durdurmak, bir ileri parçaya ya da bir önceki parçaya atlamak ve şarkı süresince gezinmek amacıyla gelişme çubuğunu kullanmanıza imkan tanır. Ses denetimü, ekolayzır, filtreler ve bas yönlendirmesi içerikleri sahip olunantur. En iyi çalma niteliğini amaçlayan ZPlayer, 16 bandlı ekolayzır, ek kıyı yumuşatma ve enterpolasyon filtreleri, otomatik matris dönüştürme ve bas yönlendirici efektlerin yanı sıra özelleştirilebilir çözünürlük, kanal modu ve numune hızı, tampon uzunluğu ve FPS'yi de yanında getiriyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zoom Player Max Türkçe Full indir

  Zoom Player Max, Windows Media Player, VLC, MPC gibi araçların en dayanıklı ve profesyonel seçeneği olarak gösteriliyor. Program HD ve Full HD video filmleri oynatma konusu ile ilgili hiçbir sorun yaratmıyor. Bunun yanı sıra DVD ve Bluray desteği sunuyor. DirextX donanım süratlendirmesi kullanan Zoom Player Max, özel menü seçenekleri ile de göz doldurmayı başarıyor. Hem de Türkçe dil desteklidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zentimo xStorage Manager Full indir

  Zentimo xStorage Manager, USB cihazlarınızı ya da harici disklerinizi bilgisayarınızdan güvenilir olarak kaldırmanıza yardımcı olan bir sistem aracıdır. Program ile aygıtlarınızı tarayarak durdurduğunuz aygıtları tekrar başlatabilir, TrueCrypt adı verdiği sürücüleri otomatik olarak kesebilir, sisteminizde lüzumsuz olan sürücü harflerini silebilirsiniz. Kurulumda kendisini full olarak kuran bir yazılım, aktivasyon gerektirmiyor. Zentimo xStorage Manager amacıyla kullanımı kolay bir sistem aracı diyebilirim. Türkçe dil desteğinin bulunması da cabası.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ZD Soft Screen Recorder Full indir

  Ekran kayıt uygulamaıdır. ZD Soft Screen Recorder ile masaüstünden ya da bir uygulama içerisinden video çekebilir, fare faaliyetlerini takip ettirerek görüntü kaydı alabilirsiniz. Program yalnızca masaüstünde değil ilaveten oyun içinden de video yakalayabilmektedir. Video çekerken ses kaydı alabilir ya da bu opsiyonu dönem dışı bırakabilirsiniz. Kullanımı basit ve yalın arayüze sahip bir uygulama.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zan Image Printer Full

  Zan Image Printer, bilgisayarınızda durumu hazırda tespit edilen yazıcı uygulaması ve donanım yazılımı amacıyla seçenek bir tarayıcı uygulamasıdır. Program ile resimlerinizi rahatlıkla tarayıcınızdan yazdırabilirsiniz. Zan Image Printer, bütün resim formatlarını ve ekran çözünürlüklerini destekler. Eğer sık sık yazıcıdan resim çıktısı alıyorsanız ve işlerinizi basitleştirecek bir uygulama arıyorsanız bu uygulaması deneyebilirsiniz.