Bakım - Temizlik » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (1) crawl Bot 

  Toplam Online: (1)
  Anlık Ziyaretçiler: (0)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Yamicsoft WinXP Manager v8.0.1 İndir

  Hantal çalışan Windows XP işletim sisteminizden sıkıldınız mı? İşlemlerinizi yavaş yapıyor ve bilgisayarınız sıksık kilitleniyor mu? Yamicsoft WinXP Manager ile bu sıkıntısı ortadan kaldırabilirsiniz. Program 30'dan çok sistem aracını bir araya getirerek bilgisayarınızın performansını arttırıyor, Windows XP'nin en ince ayarlarını yaparak en iyi hale getiriyor. Başlangıç yönetimi, servis yönetimi, kayıt defteri hijyenikliği gibi tanınan bütün araçları içeriyor. Yamicsoft firması bütün işletim sistemleri amacıyla uygulama geliştirmiştir, bu yazılımı ile de Windows XP kullanıcılarını unutmamışlar.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Yamicsoft Windows 10 Manager Full indir

  Windows 10 daha yeni çıktı biliyorsunuz. Windows 10 Manager uygulaması da Windows 10 amacıyla yapılmış bir genel bakım ve temizlik uygulaması. Bu ufak vasıta ile Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınızın bakımını ve lüzumlu temizliğiniz yapabilir, çöp dosyaları temizleyebilir, kayıt defterini tarayabilirsiniz. Program bilhassa Windows 10 amacıyla yapılmıştır. Yani Windows 10 kullanıcılara özel. Denemek isteyenler indirebilir kullanabilirler, sitede Windows 10 amacıyla ilk uygulaması da paylaşmış olduk.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Yamicsoft Windows 8 Manager v2.2.7 İndir

  Yamicsoft Windows 8 Manager uygulaması yardımı ile Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarınızın baştan sona bakımını yapabilirsiniz. 30'dan çok vasıta barındıran program aslında sistem performansını arttırıyor diyebilirim. Basit arayüz üstüne kurulu Yamicsoft Windows 8 Manager, emniyet açıklarını kapatma, kayıt defteri temizleme ve birleştirme, lüzumsuz dosyaları temizleme gibi bilindik vasıtaların yanı sıra sistem analiz ve ağ idaresi vasıtaları içeriyor. Windows 8 kullananlar deneyebilirler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Yamicsoft Windows 7 Manager Full

  Yamicsoft Windows 7 Manager çok kapsamlı bir sistem programıdır. Program ile Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarınızın ince ayarlarını değiştirebilir, bakım ve temizliğini yapabilir, içerdiği vasıtalar ile güvenliğini sağlayabilirsiniz. Sürücü gizleme ve gösterme, başlangıç ekranını düzenleme, başlangıç uygulamalarını yönetme, kayıt defteri temizliği, lüzumsuz dosya temizleyici gibi çoğu vasıta içerir. Kısaca Yamicsoft Windows 7 Manager tam takımlı bir alet çantasıdır, Windows 7 bilgisayarların olmazsa olmaz uygulamalarındandır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Registry Cleaner Full indir

  Wise Registry Cleaner uygulaması ile Windows kayıt defteri (regedit) içerisini tamamıyla temizleyebilir ve bilgisayarınızın sürat yükselişinde gözle görülür bir fark meydana çıkarabilirsiniz. Program yardımıyla Windows'un lüzumsuz dosyalarından kurtulacak ve kayıt defterini temizleyerek mümkün hataların önüne geçeceksiniz. Wise Registry Cleaner tüketimi son derece basit bir kayıt defteri bakım uygulamasıdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Game Booster Türkçe indir

  Bilgisayarınızı oyun amacıyla optimize edebileceğiniz bedava bir program. Wise Game Booster ile işletim düzeneğinin arkaplanında çalışan hizmetleri dönem dışı bırakabilir, servisleri optimize edebilir, bellekte yer açarak oyunları daha rahat oynayabilirsiniz. Program içerisine oynadığınız oyunların kısayollarını yani exe dosyalarını ekleyerek kaydedebilir, tek pencerede toparlayabilirsiniz. Explorer.exe dahil bilhassa çok RAM tüketen işlemleriniz varsa bunları Wise Game Booster ile sonlandırarak oyununuz amacıyla daha çok RAM yeri açabilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe dil desteklidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Disk Cleaner Türkçe

  Disk birleştirme ve temizleme işlemlerini bir arada sunan, ebatı ile "Aman Allah'ım" dedirten bir program. Wise Disk Cleaner ile diskinizideki lüzumsuz dosyaları tek tıkla tarayarak temizleyebilir, bunun yanı sıra disk birleştirmesi yapabilirsiniz. Disk birleştirmesi dediysem tam ve normal birleştirme modları bulunuyor. Sistemi zayıflatan, performansını düşüren Windows kurulum dosyaları geçmişini, yardım dosyalarını, esas ön belleği ve bunun gibi lüzumsuzleri temizleyerek hem diskte yer açıyor, hem de düzenin performansına olumlu tesir etmiş oluyorsunuz. Türkçe dil desteği var fakat ben bu tür dandirik bir dil yaması görmedim.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Care 365 Pro Türkçe Full indir

  Wise Care 365 Pro uygulaması ile bilgisayarınızı baştan ardından tarayarak sisteminizi yavaşlatan kayıt defteri girdilerini silebilir, lüzumsuz dosyaları temizleyebilir, disklerinizi birleştirebilir, silinen dosyalarınızı kurtarabilir, mühim dosyalarınızı şifreleyebilir ve daha pek çok prosedürü yapabilirsiniz. Bu tür sistem hızlandırma uygulamaları içerdikleri vasıtalar ile de kullananlara fayda ve basitlik sağlamakta. Programa aşina olanlar amacıyla son sürümünü paylaşıyorum

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinZip System Utilities Suite Full

  Corel sistem bakım ve hızlandırma uygulamalarına da el attı, WinZip System Utilities Suite'yi geliştirdi. WinZip'in Corel'e ait olduğunu pek çoğumuz bilmiyoruz ama bu bir gerçek. Program ile standart olarak tanınan temizlik işlemlerinin yanı sıra bilgisayarınızdaki sorunları de çözebilirsiniz. Hem de tekrar WinZip System Utilities Suite yardımıyla bilgisayarınızın açılış süratini arttırabilir, lüzumsuz uygulamaları ve servis hizmetlerini kaldırabilirsiniz. Program yardımıyla bilgisayarınızdan maksimum verim elde edeceksiniz. Sistem bakım ve tamir kategorisine bir seçenek araç. Bizzat denemesem de verim alacağınıza inanıyorum.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinZip Registry Optimizer Full indir

  WinZip Registry Optimizer, Windows kayıt defterinizi en iyi performans ve maksimum sürat amacıyla onarır, tekrar düzenler ve sıkıştırır. Windows kayıt defterinizi otomatik olarak temizleyerek çökmeleri ve sistem hatalarını engellemeye yardımcı olur. Sistem çökmelerini engelleme ve bilgisayarınızın kayıt defterini temizleme, onarma ve planlama işlemlerini sağlayan yardımcı uygulama olan WinZip Registry Optimizer ile en üst seviye PC performansı amacıyla Windows kayıt defterinizi optimize edin. Silinen kayıt defteri girişlerini, boşlukları ve parçalanmayı ortadan kaldırın.