CD / DVD Programları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (1) crawl Bot 

  Toplam Online: (5)
  Anlık Ziyaretçiler: (4)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  SolidCAM 2018 SP1 Full indir (64-bit)

  SolidCAM, muazzam iMachining teknolojisiyle önder birleşik CAM çözümü yazılımıdır. CAD'inizde verimli ve karlı CNC programlama amacıyla 'Sınıfının En İyisi' CAM çözümünü sunar. SOLIDWORKS ve Autodesk Inventor'a problemsiz bir şekilde birleşik edilebilir, o şekilde de kullanılabilir. Bütün CNC programları amacıyla kusursuz bir CAM çözümü sunar. Sadece 64 bit desteklidir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xilisoft DVD Ripper Ultimate Full indir

  Xilisoft DVD Ripper Ultimate kuvvetli bir dvd ses ve video ripleme (sıkıştırma) uygulamasıdır. İçerisindeki araçlarla video/ses dönüştürme işlemlerinizi rahatça yapabilir, DVD'lerinizi ripleyebilirsiniz. Hem de istediğiniz videoyu kırparak boyutlarını ayarlayabilir, alt makale ya da filigran ekleyebilir ve detaylı efektler verebilirsiniz. Xilisoft DVD Ripper Ultimate uygulaması özellikleri bakımından kapsamlı bir programdır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xilisoft DVD Copy v2.0.4.20151228 Full - 21 MB

  Stabil ve son derece süratli bir DVD kopyalama aracıdır. Program ile DVD disklerinizin içeriğini bilgisayarınıza ya da DVD'den DVD'ye süratle kopyalayabilirsiniz. Aktarım ve sorunlu disk okuması ile ön plana çıkan yazılım, ISO disk imajlarını da desteklemektedir. Disk klonlama, kopyalama ve yedekleme yapabilirsiniz. Hem de elinizdeki sahip olunan ISO dosyalarını diske yazabilirsiniz. Kolay arayüzü ve sadeliği ile uygulama resmen gel beni dene diyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare DVD Creator Full

  Wondershare DVD Creator uygulaması ile DVD menü şablonlarını kullanarak harika DVD video diskler oluşturabilirsiniz. Program AVI, MP4, MPG, MPEG, 3GP, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, MOV dahil tanınmış çoğu video uzantısını desteklemektedir. Kaliteli arayüzü tespit edilen program ile hem video düzenleyebilir, hem de düzenlediğiniz videoyu DVD disklerinize yazdırabilirsiniz. Mesela düğün videolarınız var diyelim. Bu videoları efektif ve açılış ekranı olacak şekilde DVD diske yazdırmak istiyorsunuz. Bu noktada Wondershare DVD Creator doğru bir tercih olacaktır. İçerisinde crack mevcuttur.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Womble MPEG Video Wizard DVD v5.0.1.112 Full - 13 MB

  MPEG videoların niteliğini bozmadan planlamak işkence gibidir. Malumunuz çoğu uygulama MPEG uzantısını tanımazken, biz bu formatı DVD disklerde film olarak kullanıyoruz. Bu noktada gereksinimlere yanıt vermek amacıyla çıkan Womble MPEG Video Wizard DVD ile MPEG video planlamasi yapabilir, planlama ardından diske yazdırabilirsiniz. Hem de DVD diskler amacıyla giriş menüsü oluşturabilir, hazır şablonları kullanarak değişik disk çalışmaları meydana çıkarabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WinISO Full indir

  WinISO ile CD / DVD / Blu-ray oluşturabilir, düzenleyebilir, ayıklayabilir, yazdırabilir, kopyalayabilir, montajlayabilir, ISO ve başka formatları dönüştürebilirsiniz. Dahili ISO editörü yardımıyla ISO dosyalarının orjinalliğini bozmadan düzenleyebilirsiniz. Hem de ISO, BIN gibi disk kalıp dosyalarını dönüştürebilir, direk diske yazdırabilirsiniz. Programı gerçekte bir ISO editörü olarak düşünebilirsiniz eğer ISO disk kalıbı adına pek çok özelliği bir arada barındırıyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WinBin2Iso v2.88 - 1 MB

  Ücretsiz ve son derece kolay bir BIN imaj dönüştürme uygulamasıdır. WinBin2Iso ile BIN CD imaj kalıplarını ISO disk kalıbına dönüştürebilirsiniz. BIN dosyası bilindiği üzere birtakım oyunlarda karşımıza çıkmakta. Nadir de olsa bu dosyalar Winrar ile açılabilmektedir. Fakat BIN dosyasını açmak amacıyla en doğru çözüm Daemon Tools yazılımıdır. Eğer BIN dosyasını ISO uzantısına dönüştürmek istiyorsanız bu küçücük aracı deneyebilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  VSO DVD Converter Ultimate

  VSO DVD Converter Ultimate uygulaması ile DVD disklerinizi düzenleyebilir, kopyalama işlemleri yapılabilir ya da içindeki videoları dönüştürebilirsiniz. Hem de uygulama ile DVD filmleri riplemek de mümkün. Program MKV diskler oluşturabiliyor, ISO disk kalıplarını da açabiliyor. Bütün bunların yanı sıra VSO DVD Converter Ultimate canlı önizleme ve Nvidia CUDA donanım hızlandırma desteği bulunduruyor. Dili de Türkçe, daha ne olsun ki.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  VSO CopyTo Full indir

  Alternatif CD / DVD / Blu-ray disk yakma uygulamaıdır. VSO CopyTo ile ses, video, data ya da ISO diskler oluşturabilirsiniz. Sezgisel arayüzü ile basit bir kullanım yayınlayan uygulama disk kopyalama, yedekleme, yazdırma özellikleri sunuyor. Hem de bütün sürücüler ve disklerle yüksek uyumluluk gösteriyor. Windows'un sağ tık menüsüne birleşik olarak kısayol imkanının yanı sıra içerdiği rehber yardımıyla bu işlemleri rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Ödüllü disk yakma motoru ve özelleştirilebilir arayüzü bulunur. Unicode, ISO, Joliet, UDF 2.5 dosya sistemlerini de tamamıyla destekliyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Virtual CD v10.7.0.0 Full - 187 MB

  Virtual CD, ilerlemiş bir sanal sürücü yazılımıdır. Program ile DaemonTools programına oranla tam 23 adet sanal sürücü oluşturabiliyorsunuz. v10 sürümü ile birlikte tamamıyla tazelenmiş bir arayüz üstüne kurulu Virtual CD, HD-DVD ve Blu-ray desteği sunuyor. Ek olarak kolay arayüz ve yalın bir yapıya sahip, DaemonTools programına gerçek bir rakip diyebilirim.