Disk Araçları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Disk Cleaner Türkçe

  Disk birleştirme ve temizleme işlemlerini bir arada sunan, ebatı ile "Aman Allah'ım" dedirten bir program. Wise Disk Cleaner ile diskinizideki lüzumsuz dosyaları tek tıkla tarayarak temizleyebilir, bunun yanı sıra disk birleştirmesi yapabilirsiniz. Disk birleştirmesi dediysem tam ve normal birleştirme modları bulunuyor. Sistemi zayıflatan, performansını düşüren Windows kurulum dosyaları geçmişini, yardım dosyalarını, esas ön belleği ve bunun gibi lüzumsuzleri temizleyerek hem diskte yer açıyor, hem de düzenin performansına olumlu tesir etmiş oluyorsunuz. Türkçe dil desteği var fakat ben bu tür dandirik bir dil yaması görmedim.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinToHDD Enterprise Full indir

  Bilgisayarınıza CD / DVD ya da USB kullanmadan sabit disk üzerinden (HDD) format atmak ister miydiniz? Bu bağlamda WinToHDD aracını deneyebilirsiniz. Bu ufak uygulama yardımıyla işletim sistemini sabit disk üzerinden kurabileceksiniz. Program ile Windows'u tekrar yükleyebilir, sıfırdan bir Windows kurulumu yapılabilir ya da klonlama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tek pencereli arayüzü ve ismim ismim çalışması kullanım bakımından uygulaması basit kılmakta. Klonlama dedik az evvel. Bu klonlama diye tanımladığımız özellik, kurulu işletim sistemini başka sürücüye aktarıyor, birebir klonluyor yani. Her bilgisayarcının alet çantasında bulundurması gereken uygulama diye düşünüyorum.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  X-Ways WinHex Full indir

  Windows amacıyla geliştirilmiş, ileri seviye kullananlara yönelik evrensel bir Hex editörüdür. FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS disk yapılarını destekleyen WinHex ile Hex planlama prosedürünü yapabilirsiniz. Hex nedir? Bilgisayar sistemleri belirli sayılardan oluşur. Örneğin ondalık, onluk, ikilik sayılar ile denetim sağlanır. Esasında henüz farenizi oynatıyorsunuz ama prosedürcü arkaplanda kaç adet hesaplama yapıyor haberiniz yok. Hex ile disk yapısını tamamıyla düzenleyebiliyor olacağız. Fakat öyle ev kullanıcıları amacıyla bir uygulama değildir. Kullanıcısına ve meraklısına özeldir, uygulaması kurcalamak amacıyla indirmeyin yoksa sisteme zarar verebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Uniblue MaxiDisk Full indir

  Bilgisayarınızdan lüzumsuz dosyaları silmek, disk birleştirmek, optimize etmek gibi amaçlarla kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Uniblue MaxiDisk yazılımını deneyebilirsiniz. Uniblue MaxiDisk, sabit disk bakımı amacıyla kompakt çözüm yayınlayan bir uygulamadır. Disk analizi, disk birleştirmesi gibi disk araçları sunar. Sabit diske dair bütün verilere detaylıca bakabilir, analizler yaparak hangi dosya nerede ne kadar yer tutuyor bunlara bakabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  UltraDefrag Standard Türkçe Full indir

  Sabit diskinizi birleştirmek (defrag) az da olsa sürat artışı sağlayabiliyor. Birleştirme işlemi, parçalanarak sabit diskinizin detaylı yerlerine dağılmış büyük dosyaları bir araya getiriyor. Böylece disk daha az dönmek mecburiyetinde kalıyor. Windows’un kolay bir disk birleştirme aracı var ama UltraDefrag daha ilerlemiş bir alternatif.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  DiskTrix UltimateDefrag Full

  Disk birleştirmek bugünümüzde en mühim işlemlerden birisidir. Siz bilgisayarınızda bir veriyi ararken, bir oyunu yada uygulaması çalıştırırken gerçekte dosya yolundan bağımsız olarak diskin değişik değişik bölgelerinden okuma işlemleri sağlıyor ve buna göre kısa süreli gecikmeler yaşıyorsunuz. Örnek olarak Adobe'un programlarını ele alalım, uygulaması açtığınızda çoğu konumdan kendine ideal modülleri yükler ve durumuyla sistem yavaş çalışır. UltimateDefrag ile disk birleştirmesini süratli ve basit bir biçimde gerçekleştirerek bölünmüş diskinizi birleştirebilir, sistem kararlılığını daha da artırabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  TreeSize Professional Full indir (x86 / x64)

  TreeSize Professional, bütün Microsoft Windows işletim sistemleri altında çalışabilen kuvvetli ve elastik bir sabit disk kısmı yöneticisidir. Program ile disk tüketimini tamamıyla görselleştirebilir, hangi dosya nerede ve ne kadar yer tutuyor gibi suallere cevap alabilirsiniz. Raporlama ve dışarıya transferi ile niteliğini belli eden TreeSize Professional, çeşitli disk analizi amacıyla kullanabileceğiniz başarılı bir program. Tekrar eden çift dosyaları bulma, zamanlamalı tarama, FTP sunucularını tarayabilme, çeşitli analiz, disk kısmını görselleştime, disk kısmını temizleme, kopyalama ya da taşıma gibi daha pek çok özellik barındırır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  TeraByte Unlimited Bootit Bare Metal Full indir

  TeraByte Unlimited Bootit Bare Metal, ileri seviye bilgisayar kullanıcıları amacıyla tasarlanmış disk boot uygulamasıdır. Program ile diskiniz üstüne ayrı olarak değişik işletim sistemi kurabilirsiniz. Örnek vermek gerek görülürse Mac, Linux gibi bağımsız sistemleri Windows yüklü bölümden bağımsız olarak kurabilirsiniz. Fakat belirtmem lazım olur ki uygulamanın tüketimi son derece teferruatlı. Genellikle IT personellerine yönelik yapılmış diyebilirim. Birçok ince ayar bilgi kapasitesi gerektirir, İngilizce dil bilmeniz lazım olur ilaveten ilgi ister. Eğer profesyonel bir kullanıcı değilseniz uygulaması kullanmanızda fayda görmüyorum. İşletim sisteminizi bozabilirsiniz, ilgili olun.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Systweak Disk Speedup Full indir

  Disk bakımı amacıyla çoğu aracı bir arada bulabileceğiniz harikulade bir Systweak ürünü. Program ile lüzumsuz dosyaları temizleyebilir, disk birleştirmesi yapabilir, kopya dosyaları belirleme edip silebilir, detaylı araçları kullanarak sabit diskinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Optimize şeklinde gelen penceresi ile tek tıkla bütün bu işlemleri yapabilirsiniz. Disk bakımı bugünümüzde son derece ehemmiyet arz etmekte çünkü her ne yaparsak yapalım bütün işlemlerimizde diskin rolü bulunuyor. Bu tarz bir uygulaması kullanarak disk bakımınızı yapmalı, birleştirme işlemleri ile parçalanmış dosyaları bir araya getirmelisiniz. Performans artışına katkısı olacaktır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Seagate SeaTools indir

  Yüksek performanslı diskleri ile ünlü Seagate firmasının SeaTools adlı disk aracıdır. Bu uygulama ile dahili ya da harici disklerinize ait detaylı bilgileri görüntü edebilirsiniz. İçerisinde tespit edilen test araçları ile diskinizi 3 değişik teste tabii tutabilirsiniz. Seagate SeaTools ilaveten diske ait seri numarası, sürümü, model türü, markası, boyutu, ısısı gibi çoğu detayını sunmaktadır. Programın adındaki Seagate ibaresine takılmayınız, bütün diskleri desteklemektedir.