Dönüştürücü - Converter » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (7)
  Anlık Ziyaretçiler: (5)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  XRecode II Full indir

  Basit bir arayüzü tespit edilen tüketimi basit ve bir ton da ayarı tespit edilen dönüştürme uygulamaıdır. Medya dosyalarınız müzik ve videoları XRecode II ile başka formatlara dönüştürebilirsiniz. Birden çok çekirdeği tespit edilen işlemcilerin gücünden yararlanarak daha performanslı ve süratli dönüştürme yapabilen uygulama A'dan Z'ye bütün video ve ses formatlarını destekliyor. 24 ve 32 bit kanallarda dönüştürme yapabiliyor. MKA desteği de mevcut.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  XMediaRecode


  XMediaRecode alternatif, hızlı, bedava ve Türkçe dil destekli bir ses / video dönüştürme uygulamaıdır. Bu düşük ebatlı ve kullanımı kolay uygulama ile tanınmış çoğu video uzantısını birbirleri arasında dönüştürebilirsiniz. Ücretli rakiplerini aratmayan XMediaRecode, Blu-ray / DVD dönüştürebiliyor. Hem de videoya altyazı mafsala olanağı sunuyor. Bütün bunların yanı sıra XMediaRecode ile videolarınızı da düzenleyebiliyorsunuz. Ücretsiz bir uygulama olması en büyük üstünlüğü denilebilir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  XMedia Recode Türkçe indir

  Son derece yalın arayüze sahip yalın bir video ve ses dönüştürme uygulamasıdır. XMedia Recode ile tanınmış video ve ses uzantılarını birbiri arasında dönüştürebilirsiniz. Bu uygulamanın en iyi yanı şu ki 18 adet video filtresi bulunuyor. Bu filtrelere değiniyor olacağım. Canlı (gerçek zamanlı) ön izleme yapabilmesi, alt makale ekleme, ses revizyon ve kodlama ayarları gibi geniş alternatifler sunması XMedia Recode'yi başka dönüştürücülerden ayırmaktadır. Program ücretsizdir, ilaveten Türkçe dil desteklidir. Konu devamında kurulumunu geçekleştirecek ve XMedia Recode uygulamanını kullanacağız.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xilisoft Video Converter Ultimate Full

  Video dönüştürme yazılımları arasında haklı bir şöhrete sahip olan Xilisoft Video Converter Ultimate programı, süratli ve basit olması sebebiyle ön plana çıkıyor. Dilediğiniz video ve ses dosyasını istediğiniz formata dönüştürebilir, bu işlemleri çok kısa sürede halledebilirsiniz. Ses ve görüntü kaybını en aza indiren Xilisoft Video Converter Ultimate, son sürümünde ek olarak videolarınızı ön izleme olanağı sunuyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xilisoft DVD Ripper Ultimate Full indir

  Xilisoft DVD Ripper Ultimate kuvvetli bir dvd ses ve video ripleme (sıkıştırma) uygulamasıdır. İçerisindeki araçlarla video/ses dönüştürme işlemlerinizi rahatça yapabilir, DVD'lerinizi ripleyebilirsiniz. Hem de istediğiniz videoyu kırparak boyutlarını ayarlayabilir, alt makale ya da filigran ekleyebilir ve detaylı efektler verebilirsiniz. Xilisoft DVD Ripper Ultimate uygulaması özellikleri bakımından kapsamlı bir programdır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xilisoft AVCHD Converter v7.8.13 Full - 36 MB

  Sony, Canon, Panasonic, JVC ya da Hitachi gibi cihazlardan AVCHD video kayıtlarınızı başka formatlara dönüştürmeye yarayan bir programdır. MTS, M2TS, MOD gibi formatları destekleyen Xilisoft AVCHD Converter, video içerisinden ses dosyasını ayıklayabilmekte ve dönüştürme evveli video kesme, kırpma, biçimlendirme yapabilmektedir. Program ile tekrar cihaza özel AVCHD dönüştürmesi yapabilirsiniz. Nvidia ve AMD GPU işlemcileri ile birleşerek üstün performans sunmakta ve 16 kata varan süratli dönüştürme yapmaktadır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare Video Converter Ultimate Full

  Wondershare Video Converter Ultimate uygulaması ile video ve film dosyalarınızı rahatlıkla dönüştürebilirsiniz. 3D MP4, 3D WMV gibi 3D video dönüştürme prosedürünü en iyi yapan yazılımlardan biridir. Program tanınmış bütün video uzantılarını desteklemekte olup, basit bir arayüze sahiptir. Hem de video dönüştürmenin yanı sıra video planlama olanağı da tanımaktadır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WonderFox HD Video Converter Factory Pro Full

  WonderFox Video Converter Factory Pro all-in-one, süratli, itimat edilir ve basit kullanımlı bir video dönüştürme uygulamaıdır. 100'den çok video ve ses formatlarını destekler. WonderFox Video Converter Factory Pro rakiplerine oranla 50X daha süratli dönüşüm sağlar. Benzersiz bir kodlama teknolojisine sahip uygulama toplu dönüştürme fonksiyonuna da destekler. Tek seferde 50 adet video dönüştürebiliyor buna ek olarak uygulama taşınabilir cihazları destekliyor. Hem de videolarınız üstünde kesme, biçimlendirme, filigran mafsala gibi pek çok prosedür yapmanıza izin veriyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WonderFox DVD Video Converter Full indir

  Yine WonderFox firmasının diğer bir uygulaması. WonderFox DVD Video Converter uygulaması emsallerinden değişik olarak hem video indirebiliyor, hem dönüştürebiliyor, hem de direk DVD'ye yazabiliyor. Konu devamında ekran görüntüsünü veriyorum, arayüzüne hayran kalacaksınız diyebilirim. Kullanımı son derece basit. WonderFox'un diğer uygulamaları gibi tek kötü yanı Türkçe dil desteklemiyor olması diyebilirim. 150+ çok video ve ses formatını destekler, bütün platformlara ideal video ve ses dönüştürmesi yapabilir. Deneyebilirsiniz

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WonderFox DVD Ripper Pro Full indir
  WonderFox DVD Ripper Pro, adından da anlaşılacağı üzere DVD ripleme programıdır. DVD riplemenin yanısıra DVD dönüştürme, kırpma, mobil platform amacıyla ripleme, renk ayarı, efekt ekleme, kara alanları silme gibi pek çok özelliği mevcuttur, ilgilenenlere duyurulur. Artık sizde profesyonel ripleme yapabilirsiniz. Hem de belirtmeliyim, bunun gibi kaliteli bir DVD ripleme programını full olarak zor bulursunuz.