Dosya Kurtarma » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (3) crawl Bot 

  Toplam Online: (5)
  Anlık Ziyaretçiler: (2)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zero Assumption Recovery Full indir

  Zero Assumption Recovery; FAT, NTFS, EXT ve XFS disk yapıları amacıyla bir veri kurtarma programıdır. ZAR olarak da tanınan program ile genel veri kurtarması yapılabilir, RAID ve NAS disklerden silinen dosyaları tamamıyla kurtarabilirsiniz. Program profesyonel bir vasıtatır, tüketimi esas düzeyde İngilizce gerektirir. Zero Assumption Recovery ile ilaveten MBR bölümü hasar almış disklerden de veri kurtarabiliyorsunuz. Denenebilir seçenek bir vasıta.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare Recoverit Ultimate Full

  Yüksek kurtarma seviyesi ile silinmiş kayıp verilerinizi kurtarın. Wondershare Recoverit Ultimate ile veri kurtarma, her vaktinden daha kolay, daha süratli ve daha güvenilirdir. Verilerimizi yanlışlıkla, format sonrası, virüs bulaşması neticesi yada şuurlu olarak bilgisayarımızdan silmiş olabilir. Bu noktada, ilerlettiği programlarla ünlü Wondershare firmasının Recoverit ürününü kullanarak süratli ve güvenilir bir biçimde silinen verilerimizi kurtarabiliriz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Wondershare Recoverit Photo Recovery Ultimate Full

  Bilgisayarınızdan hata sonucu silmiş olduğunuz resim dosyalarını kurtarabileceğiniz bir diğer Wondershare ürünüdür. Diğerlerinden değişik olarak Wondershare Recoverit Photo Recovery Ultimate yalnızca fotoğraf dosyalarına odaklanmaktadır. Sabit disk, harici disk ya da dosyayı silmiş olduğunuz klasörü detaylıca seçerek tarama gerçekleştirebiliyorsunuz. Silinen fotoğraflarınızı geri getirmek amacıyla bir uygulama arıyorsanız deneyebilirsiniz, muadilleri ile az çok aynı vazifiyeti görür.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare Dr.Fone toolkit for iOS and Android Full

  Android ve iOS aygıtlarınızdan rahatlıkla veri kurtarabileceğiniz Wondershare firmasının son ürünü olan Wondershare Dr.Fone toolkit for iOS and Android sizlerle. Program ile 6000+ modelden çok Android ve iOS aygıt üzerinden silinen dosyaları kurtarabiliyorsunuz. Cihazınız amacıyla ek özellikler yayınlayan uygulama yalnızca veri kurtarma amacıyla değil, aygıtlar arası veri aktarımı, telefon ekran kilidini kırma, sistem tamiri, küçük fixler, yedekleme ve geri yükleme gibi çoğu imkân sunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare Data Recovery Full indir

  Silinen dosyalarınızı yalnızca birkaç tıklama ile geri yüklemek istiyorsanız Wondershare Data Recovery'i kullanmanızı öneririm. Çok spesifik menüler, göz yoran tasarımı bulunmuyor. Bizzat DiskDigger programından ardından Wondershare Data Recovery'i kullanmanızı önermekteyim. 500'den çok dosya formatını kurtarabiliyor bunun yanı sıra sizi kendine aşık edecek kusursuz düşünülmüş sihirbazı bulunuyor. Harici ve dahili disklerinizden aklınıza gelen bütün silinmiş dosyalarınızı kurtarabilirsiniz, tavsiyemdir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Data Recovery Türkçe indir

  Wise Data Recovery, Türkçe dil destekli bir veri kurtarma programıdır. Wise Data Recovery ile silinen resim, müzik, video, belge ve daha pek çok dosya biçimini kurtarabilir, verilerinizi geri alabilirsiniz. Sabit disklerin tamamını destekler. Hem de Türkçe kullanım arayüzü bulunur. Arabirimi basittir, her cinsten kullanıcı rahatça veri kurtarabilir. Ücretsiz dağıtılan bir programdır. Hani veri kurtarma konusu ile ilgili öyle çok profesyonel bir şey beklemeyin bu programdan. Hızlı taraması işinize yarayabilir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  USB Safely Remove Türkçe Full indir

  USB aygıtları bilgisayardan çıkarmak hep bir sorun olmuştur. Normalde flash belleği ele alalım, gerçekte çıkarırken Windows ortamından "Aygıtı güvenilir kaldır" yapmamız gerekir. Bunu yapmayınca da flash hafıza bir vakit ardından bozulur, bozulabilir. USB Safely Remove ile USB aygıtlarınızı listeleyebiliyor, gücünü keserek güvenilir kaldırabiliyor, kısayol tuşu atayabiliyor, aygıt durdurup başlatabiliyor yani özetle USB portunuzu denetim altına alabiliyorsunuz. Türkçe dil desteği de yayınlayan program son derece kolay bir arayüz sunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  TweakBit File Recovery Full

  TweakBit File Recovery, hata sonucu sildiğiniz, virüs saldırıları, program sorunları ya da SHIFT+DEL kombinasyonu ile silinen dosyaları kurtaracak etkili ve tüketimi basit bir programdır. Geri dönüşüm kutusunu temizlediğinizde, silinen dosyalar sadece PC'nizdeki listelerden kaldırılır, fakat diğer bilgiler yönünden yazılana kadar sabit diskinizde kalır. Bu tarz dosya kurtarma programlarını da ne kadar erken kullanırsanız, dosyalarınızı geri alma şansınız o kadar artar.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Total Photo Recovery Full indir

  Silinen resimlerinizi ve video dosyalarınızı kurtarabileceğiniz bir programdır. Total Photo Recovery ile bilgisayarınızdan, harici diskten, USB bellekten ya da SD karttan silmiş olduğunuz bütün resim ve video dosyalarınızı kolayçe kurtarabilirsiniz. Sürücüye dair bütün sektörleri ve blokları tarayan program kolay arayüz, görsel görüntüleme ve süratli bir şekilde resim / video kurtarma olanağı sağlıyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  TogetherShare Data Recovery Professional Full

  Basit bir arayüze sahip veri kurtarma uygulamaıdır. TogetherShare Data Recovery ile format ardındansı, kazayla silinen, virüsler nedeniyle zarar gören ya da SHIFT + DELETE tuşları ile sildiğiniz bilgileri geri kurtarabiliyorsunuz. Windows, Linux ve MAC disk yapılarını da destekleyen uygulama kurtarma evveli veri ön izlemesi de yapabilmektedir. Örneğin bu özelliği resim kurtarmak amacıyla kullanılabilir. Program bütün Windows işletim sistemlerinde çalışır. Dahili ve harici disklerden, telefonlardan, hafıza kartlarından ve başka medya disklerden veri kurtarabilir.