Driver - Sürücü » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 2

  WinZip Driver Updater Full

  Sistemde yüklü olmayan sürücüleri bularak yükleyebileceğiniz, sahip olunan sürücülerin güncellemelerini yapabileceğiniz ya da sürücülerin tamamını yedekleyerek saklayabileceğiniz başarılı bir sürücü programıdır. Microsoft (R) sertifikası tespit edilen WinZip Driver Updater, temel olarak güvenilir bir sürücü güncelleme ortamı sunmaktadır. Hızlı ve bunun yanı sıra tüketimi son derece kolaydır. Arabirimi üzerinden zorluk çekmeden sürücü işlemlerinizi yapabilirsiniz. 32 ve 64 bit ahengi bulunmaktadır. Hem de Windows XP / 10 arası bütün işletim sistemlerini desteklemektedir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  UpdateMyDrivers Türkçe Full indir

  UpdateMyDrivers ile bilgisayarınızdaki sürücüleri güncelleyebilir, yedekleyebilir ve halihazırda yedeklerinizi geri yükleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı gerektiren uygulama, sürücülerinizi yenilemek amacıyla kendi veri tabanına bağlanır, sonrasında sürücünüzün özgün sitesinden lüzumlu dosyaları indirir ve kurmanıza yardımcı olur. OEM kartlara da destek veren uygulama ile sürücülerinizi güncelleyerek bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Unknown Device Identifier indir

  Sürücüsünü bulamadığınız cihazlar amacıyla kullanabileceğiniz bir araç. Program ile aynı cihaz yöneticisinde bulunduğu gibi alakalı sürücüye sağ tıklıyor ve sürücüyü internet üstünde arayarak bulabiliyoruz. Mesela bilgisayarıma sağ tıkladığınız cihaz yöneticisine girdiniz, orada rastgele bir cihazın üstünde sarı ünlem işareti gördünüz. Bu noktada Unknown Device Identifier'ı kullanarak sürücü ile alakalı bilgi toplayabilir ve alakalı sürücüyü internetten arayarak bulup indirebilir ve kurabilirsiniz. Kullanımı son derece basit görünüyor, tek pencereli bir arayüze sahip. PCI, PCI-E, eSATA, AGP gibi pek çok türde sürücü tarzına destekliyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Uniblue DriverScanner Full indir

  Uniblue DriverScanner ile bilgisayarınızda bulunan sürücülerinizi tek tıkla güncelleyebilirsiniz. Ayrıca mevcut sürücülerinizi yedekleyerek arşivinizde bulundurarak format sonrası tekrar geri yükleyebilirsiniz. Oldukça hızlı ve güvenilir bir program olarak ön plana çıkan Uniblue DriverScanner, şuan mevcut son sürümü ile konu devamında. Programın kendisini otomatik veya dilerseniz elle güncelleyebilirsiniz. Ayrıca sürücü bulma, güncelleme ve yedekleme/geri yükleme özelliklerine sahiptir. İstek üzerine eklenmiştir. İçerisinde serial bulundurur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  TweakBit Driver Updater Full

  200.000'den çok sürücüyü tanıyabilen, bilgisayarınızı tarayarak sistemde yüklü olmayan donanım sürücülerini yükleyebilir, sahip olunan yüklü halde olan sürücünün güncel versiyonu varsa direk güncelleyebilirsiniz. TweakBit Driver Updater aynı vakitte sürücü yedekleme ve alınan yedeği geri yükleme özelliği barındırıyor. İsterseniz bilgisayarın açılışında arkaplanda otomatik çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Yazılım ilaveten Microsoft Gold Partner sertifikası bulunduruyor. Sürücü yenilemek amacıyla güzel bir araç.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Systweak Advanced Driver Updater Türkçe Full

  Systweak Advanced Driver Updater tüketimi yalın bir sürücü güncelleme, yedekleme ve yükleme programıdır. Systweak Advanced Driver Updater yardımıyla sürücülerinizi tek tıkla yedekleyebilir ve format ardından süratle geri yükleyebilirsiniz. Sadece bu kadar değil. Program yardımıyla sürücülerinizi güncel tutabilecek, yüklü olmayan sürücülerinizi otomatik bularak yükleyebileceksiniz. Oldukça yalın bir arayüze sahip. Son derece yalın ve tüketimi yalın bir sürücü programı.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Snappy Driver Installer Offline Türkçe Tek Link / Partlı

  Snappy Driver Installer R449, DriverPack seçeneği olarak piyasada. İnternet bağlantısı gerektirmeyen bu sürücü paketini bilgisayarınıza indirebilir, sürücülerinizi güncel tutabilirsiniz. Şuanki R449 sürümü piyasadaki en güncel sürümdür. Bütün Windows işletim sistemlerine ideal, 32 ve 64 bit bir arada olarak sunuluyor. Eğer benim gibi bir bilgisayarcıysanız ve sıksık değişik bilgisayarlara format atıyor, driver bulamıyorsanız Snappy Driver Installer R449 en büyük yardımcınız olacaktır. TV kartları, Bluetooth, Notebook gibi on binlerce sürücüyü içeriğinde barındırır, sisteme en ideal olanı otomatik olarak kurulur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Smart Driver Updater Full

  Sürücü güncelleme, baştan yükleme, yedekleme ve geri yükleme programıdır. Smart Driver Updater ile bilgisayarınızdaki bütün sürücüleri tek tıkla tarayabilir ve tespit edilen güncellemeleri bilgisayarınıza kurarak daha kararlı bir sistem performansı elde edebilirsiniz. 600.000'den çok sürücüyü barındıran dev bir veritabanı, süratli tarama ve güncelleme, aygıtları güvenilir yönetme ve sürücülerinizi tek tıkla yedeklemenizi gerçekleştiren özellikleri bulunur. Program Windows XP ve 10 arası bütün işletim sistemlerini destekler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  SamDrivers LAN indir - Ethernet Sürücü Paketi

  Kablolu ve kablosuz ethernet sürücülerini sahibi olan dev pakettir. Bilgisayarınıza format attınız ama o da ne, internet bağlantısı amacıyla lüzumlu sürücünüz otomatik kurulmamış mı? Hemen SamDrivers LAN paketi ile sisteminize ideal olan sürücüyü otomatik kurabilirsiniz. SamDrivers, DriverPack ile aynı veri tabanını kullanır. Windows XP'den Windows 10'a, hem 32 hemde 64 bit bütün sistemleri destekler ve sürücüleri barındırır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ReviverSoft Driver Reviver Full indir

  Sürücüler (driver) bir bilgisayar amacıyla hayati ehemmiyet arz etmektedir. Mesela anakartınızın ses sürücüsünü bilgisayarınıza kurmazsanız ses sıkıntısı yaşarsınız. Veya ekran kartınızın güncel sürücüsünü kurmadığınızda oyunlarda yüksek performans alamazsınız. Burada sürücünün kurulu ve güncel olması gerekliliğini söylemeye çalışmaktayım. ReviverSoft Driver Reviver ile sürücülerinizi güncelleyerek son sürüm yapabilir, yüklü olmayan sürücülerinizi kurabilir ve sürücülerinizi tamamıyla yedekleyebilirsiniz. Kullanımı basit ve yalın arayüze sahip başarılı bir sürücü programı.