Elektrik - Elektronik » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (1) crawl Bot 

  Toplam Online: (1)
  Anlık Ziyaretçiler: (0)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  SynaptiCAD Product Suite Full indir

  SynaptiCAD Product Suite; diyagram akışı, Verilog simülasyonu, Verilog derleyici, Testbench zamanlama ve oluşturma uygulamaıdır. Bunlar nedir diyeceksiniz, bilen bilir diyelim. Şayet uygulama da kullanıcısına, meraklısına özel. Elektrik mühendislerinin kullandığı söylenmiş. VHDL ve Verilog arasında tercüme yapabiliyormuş. Yine Verilog ve VHDL kodu oluşturabiliyormuş. İçerisinde profesyonel veri sayfası editörü, zamanlama diyagramı editörü ve dalga çevirme aracı bulunuyor. Proje analizinde ve dönem tasarımlarınızı çizerek oluşturabilyormuşsunuz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator Full indir

  Elektronik dönem simülatör yazılımıdır. Onlarca spesifik değişken sahibi olan NL5 Circuit Simulator, bileşen modelleri kullanarak elektronik dönemlerin simülasyonunu gerçekleştirir. SPICE tabanlı simülatörlerin aksine NL5 Circuit Simulator son derece farklıdır. Şematik yineleme ve gerçekleştirmek gerçekleştirmek amacıyla de tercih edilir. Fizibilite tasarımı ve üstün performansı, dönem şemaları ile uğraşanlar amacıyla büyük basitlikler sağlayacaktır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Proteus Professional Full indir

  Proteus Professional bir PCB kart dizayn programıdır. Güçlü bir render motoruna sahip bu program elektrik mühendislerince tercih edilmektedir. Bu iş amacıyla dokümantasyon merkezi olarak hizmet veren ve tam projeler arasında yeniden kullanılmak üzere şablon meydana getirmek amacıyla tercih edilir. Proteus Professional, tanınmış 35'in üstünde hazır şematik klipler oluşturabilir. PCB devreler amacıyla PADS ASCII desteği sunar. İstek üstüne eklenmiştir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ProfiCAD Türkçe Full indir

  ProfiCAD bir elektronik diyagram oluşturma programıdır. Bu program ile akış diyagramları oluşturabilir, elektronik projelerinizi bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. 700'den çok simge desteği tespit edilen ProfiCAD, düşük sistem ihtiyacı ister. Devre çizimi ile uğraşanların kullandığı programlardan birisidir. Sürükle bırak desteği ve Türkçe dil olması nedeniyle zorlanacağınızı düşünmüyorum.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Plexim Plecs Standalone Full indir

  Elektronik sistemlerin vakte göre gösterdiği tesiri simüle edebilen orjinal bir yapıya sahip yazılımdır. Diğer simülasyon platformlarından bağımsız olarak çalışan Plexim Plecs Standalone, size tek bir ortamda karmaşık elektrik dönemleri ve ilerlemiş kontroller modellemek amacıyla çözüm sunar. Termal modelleme, özel optimize modu, dönem tamamlama ve simüle etme gibi özellikleri bulunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  PentaLogix ViewMate Pro Full indir

  Profesyonel kullanıcılar amacıyla geliştirilmiş kuvvetli bir CAM yazılımıdır. Filtreleme, ipek ekran kırpma, flaş ile çekim, katmanlı yapı, dairesel enterpolasyon, d-kodlarını değiştirebilme, diyafram listelerini birleştirme, katman hizalama, rastgele bir yere ebat ve metin girebilme, spesifik bilgileri şekillendirme gibi detaylı özellikler sunar. PentaLogix ViewMate Pro ile devrenizin neye benzeyeceğini daha çok ön görü etmenize lüzum yok, hepsini kendisi hallediyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  PentaLogix CAMMaster Designer Full indir

  Elektronik dönem çizen ve elektronik tasarımcılara özel tasarlanmış bir CAM yazılımıdır. PentaLogix CAMMaster Designer ile PCB kart tasarlayabilir, çalışmalarınızı proje dosyası olarak kayıt edip saklayabilirsiniz. Poligon birleştirme, DFM sistemi, karşılaştırma, otomatik pad, havalandırma gibi pek çok özelliğinin yanı sıra üstün DFM denetimi sunar. DRC konusu ile ilgili sanayi standardı durumuna gelmiş, başarılı bir yazılımdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  LTspice XVII indir

  LTspice hem öğrencilere hem de profesyonel elektronik mühendislerine basitten karmaşık anahtarlama regülatörleri ve dönem simülasyonları tasarlamaya yardımcı olabilir. Kullanıcılar, bu SPICE dönem simülatörü sayesinde kendi birleşik dönem şemalarını oluşturabilir ve test edebilirler. Dirençler, kondansatörler, endüktörler ve diyotlar, kablolar, BUS muslukları, metin kutuları, etiketler ve aynısı gibi bir döneme eklenebilen daha eskiden tanımlanmış bileşenlerden meydana gelen detaylı kütüphanelere sahiptir. LTtspice, kendi elektrik dönemnizi tasarlayıp teste açacağınız güvenilir bir bölge sağlar. Hızlı bir şekilde özellikleriyle ve tasarıma birleşik edilebilecek detaylı bileşenlerden haberdar olursunuz, tasarımınızın sınırsız olmasını sağlarsınız.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  HDL Works HDL Desing Entry EASE Full

  Grafiksel HDL dizayn aracıdır. Program ile blok diyagramları oluşturabilir, doğruluk tabloları açabilir ve HDL tabloları birleştirebilirsiniz. Tasarım ve doğruluğunu sağlama araçlarını bir arada yayınlayan yazılım, HDL işleri ile ilgilenenler amacıyla üretilmiş. PCB pin ataması, FPGA tanımlama, VHDL / Verilog dizayn araçları gibi içerikleri mevcuttur. Dahili IO derleyicisi, metin editörü, PCB arka panellerini otomatik bağlama ve HTML olarak dışarıya çıktı alma olanağı sunar.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  GerbView v7.57 Full indir - 15 ve 18 MB

  GerbView bir gerber görüntüleyici ve dönüştürücüdür. PCB olan rastgele bir baskı dosyasını GerbView ile görüntü edebilir ve başka dosya formatlarına sorunsuzca dönüştürebilirsiniz. Programın arayüzü büro programını andıran kolay bir şekilde tasarlanmış. Yeni sürümü ile eş güdümlü RS-274D ve RS-274X gerber biçimlerini destekler. PDF, DXF, DWF, RS-274X ve ODB ++ biçimleri dahil çoğu PCB tasarımını görüntüleyebilir ve birbirleri arasında dönüştürme prosedürü yapabilirsiniz.