Fotoğraf Editörleri » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (2)
  Anlık Ziyaretçiler: (0)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Zoner Photo Studio X Full

  Resim planlama ve görüntüleme uygulamaıdır. Zoner Photo Studio Professional 100'den çok resim cinsini otomatik tanıyabiliyor ve direkt olarak slayt gösterisi yaratarak DVD disklere yazdırabiliyor. Bu slaytlara tekrar uygulama ile arkaplana müzik, ses vb. içerikler ekleyebiliyorsunuz. Buna keza, Zoner Photo Studio Professional kusursuz bir resim planlama ortamı sunuyor. Fotoğrafçılar amacıyla yapılmış kara arayüzünde çoğu ince ayar ve vasıta yer alıyor. Bunları kullanarak orjinal çalışmalar meydana çıkarabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  XnView Complete Full indir

  Bu güzel uygulama yardımıyla resimlerinizi planlamak bundan sonra çok daha kolay. Resim editörü olarak karşımıza çıkan XnView uygulaması ile resimlerinize süratle efekt verebilir, içinde bulundurduğu araçlarla resim planlama işlemlerinizi en kısa süreye indirebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay bir resim planlama uygulaması. Çoğunlukla resim editörleri yönünden tercih ediliyor zira uygulama pek çok süratli fonksiyonel aracı bir arada sunuyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xara Photo & Graphic Designer Full

  Xara Photo & Graphic Designer piyasada en eski ve köklü geçmişi tespit edilen programlardan birisidir. Yazılım ile resim / grafik planlama işlerinizi yapabilir, ilüstratör özelliklerini kullanarak değişik çalışmalar hazırlayabilirsiniz. Programın editörü ile resimlerinize yüzlerce efekt verebilecek, grafiklerinizi daha canlı tasarlayabileceksiniz. Her iki türü de bir araya getiren Xara Photo & Graphic Designer kusursuz özelliklere sahip kuvvetli bir editördür.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wordaizer+ Türkçe Full indir

  Yaklaşık 1 saattir uygulaması kurcalıyorum. Adı Wordaizer. Yazılardan resim oluşturmaya yarıyor ama öyle standart bir resim - makale karışımı değil. Program biraz teferruatlı diyebilirim. Metalik bir arayüz üstüne kurulu. Sürükle bırak desteği ve Türkçe dil desteği bulunmuyor ama yinede harika çalışmalar yapılabilir. Kendi sitesinde tutorial kısmından tüketimini öğrenebilirsiniz. Resim işleri ile uğraşan arkadaşların deneyebileceği türden. Maske olarak hazırladığınız PNG resimlerin transparan alanlarına renkli makalelar yazabiliyorsunuz. Kullanım amacıyla düzeninizin biraz iyi olması önerilir, denemelerime göre henüz Intel Pentium 4 üzerinden progress prosedürünü yarım saat kadar sürüyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Unified Color HDR Expose Full indir

  Photoshop amacıyla yapılmış özel plugin olan Unified Color HDR Expose ile resim parlaklığını ayarlama, uyarlama resim, prüzleri revizyon gibi bir çok özellikten yararlanabilirsiniz. Adobe Photoshop amacıyla yapılmış 119 USD değerinde harika bir plugin paketidir. Paketin sunmuş olduğu HDR araçları ile HDR resim düzenlemesi yapabilirsiniz. Photoshop ustaları amacıyla tavsiye edilen eklentilerden birisidir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Unified Color 32 Float Full indir

  Unified Color 32 Float Photoshop ile eş güdümlü çalışan profesyonel resin planlama eklentisi ve aynı vakitte ilerlemiş bir resim planlama yazılımıdır. Renk parlaklığı gibi canlı görünmesini gerçekleştiren bir çok vasıta içermektedir. BEF dosyaları 32 bit HDR Görüntü transferi da yapmaktadır. Pazar sayısal değeri henüz itibari ile 89,00 USD'dir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Ultimate Retouch Panel for Adobe Photoshop Full indir

  Eğer Adobe Photoshop yazılımını profesyonelce kullanıyor ve sık sık portre rötuş işlemleri yapıyorsanız Ultimate Retouch Panel for Adobe Photoshop eklentisi tam size göre. Bu eklenti yardımıyla Photoshop'da görseller üstünde daha çeşitli rötuş yapabiliyorsunuz. Kendi içinde dahili olarak 15'den çok içerik sunuyor. Bunun yanı sıra toplamda irili ufaklı 200 kadar da özellik barındırıyor. Fotoğrafçılık ile ilgilenen  arkadaşlar mevzu devamından temin edip kullanabilirler.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Pixarra TwistedBrush Pro Studio Full

  TwistedBrush Pro Studio, bir serbest çizim ve fotoğraf rötuş uygulamasıdır. Yazılım ile çoğu fırça ile eş güdümlü çalışarak detaylı çizimler yapabilir, bunları kaydedebilirsiniz. Hem de bir insan yüzünün varolduğu rastgele bir resmi makyaj yapılmışcasına düzenleyebilir, çoğu ince ayarlama yapabilirsiniz. TwistedBrush Pro Studio dijital resim çizme uygulaması olarak da bilinmektedir. TwistedBrush Pro Studio ile yalnızca birkaç tıklama ve görüntü seçenekleri ile resimlerinizi hiç olmadığı kadar güzel ve kaliteli duruma getirebilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  TSR Watermark Image Software Türkçe Full

  TSR Watermark Image Software uygulaması ile resimlerinize fligranlar, resimler, imzalar ekleyebilirsiniz. Genellikle internet site sahipleri başta ben olmak üzere resimlerinin çalınmasından şikayetçidirler. Bizzat PhotoScape kullansam da, bu şekilde bir program da resimlere fligran eklemek amacıyla tercih edilebilir diye düşünüyorum. Eklenen fligranın şeffaflığı, konumu gibi çoğu ayarlama yapılabiliyor. Diğer bütün programlar gibi full sürümdür

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Topaz Star Effects Full indir

  Star-Effect diye tanımladığımız yıldız türünde efektler vardır. Bu efektler ile örnek olarak doğa, görünüm türü resimlere güneş parlama görünümsı verilebilir. Bu ve buna benzer nedenle Topaz Star Effects yazılımını kullanarak resimlerinize parlama türünde efekt verebilirsiniz. Çeşitli türlerde, boyutlarda ve renklerde ışık efektleri barındıran uygulama bilhassa mercek parlamaları, güneş ışınları, natural ışık ışınları gibi pek çok türde efektler verebilirsiniz.