Grafik - 3D » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (4)
  Anlık Ziyaretçiler: (2)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Adobe InDesign 2020 Full (64-bit)

  Masaüstü yayıncılık işlemlerinde kullanılan, QuarkXpress yazılımının en büyük rakibi olarak gösterilen yazılımdır. Gazete - dergi gibi çeşitli tasarımlarınızda ve yayınlama işlemlerinizde Adobe InDesign'ı tercih ederek hem güncel teknolojilerden yararlanabilir hemde internetteki binlerce hazır şablonları kullanarak ortaya özgün çalışmalar çıkarabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  ZWCAD ZW3D Türkçe Full indir (x86 / x64)

  Hepsi bir arada (AIO) özellikleri sunan, ilerlemiş bir CAD / CAM oluşturma yazılımıdır. Ürün planlama, ürün tasarlama, doğrulama, numune yapı inşa etme, kalıp oluşturma, üretim, CNC işleme gibi özellikler barındırıyor. ZWCAD ZW3D yazılımı prosedürcü çekirdeklerinizi en doğru şekilde kullanarak yüksek performans almanızı sağlar. Tasarımlarınızı optimize edebilir, baştan oluşturabilir, komple bir ürün geliştirebilirsiniz. 5x2 eksen yapısı sunar, hibrid ve katı modelleme özellikleri içerir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  ZWCAD Mechanical 2019 Full (64-bit)

  Hızlı ve profesyonel kullanım yayınlayan CAD araçlarını sahibi olan programdır. ZWCAD Mechanical sunmuş olduğu yüksek DWG uyumluluğu yardımıyla başka programlarla uyumlu durumda projelerle çalışabilirsiniz. Fikirlerinizin ayrıntılarını görselleştirmek amacıyla etkileyici dizayn araçları barındırır. Kaynakları en üst seviyeye çıkarmak amacıyla geliştirilmiş elastik idare sistemi sunar. Yazılım yalnızca 64 bit desteklidir. Eğer CAD çizim amacıyla bir program arayışındaysanız deneyebilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  ZWCAD Architecture 2015
  ZWCAD Architecture 2015, amacıylade pek çok güzel özellik barındıran bir 3D ve 2D çizim programıdır. Bu günün mimarisine ideal olarak geliştirilen program çizimleriniz amacıyla katman duvarı yaratarak inovatif bir yol izliyor. Masaüstü ve mobil cihazlarınız ile uyum amacıylade çalışıyor. DWG uzantılı çizim uzantısını destekliyor. Daha çok ev çizimi amacıyla tercih edilen program bu alanda size çoğu basitlik sunacaktır. Hem de amacıylade crack mevcuttur.


     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Zaxwerks ProAnimator AE v8.6.0 Full - 292 MB

  Bağımsız bir program ve Adobe After Effects amacıyla gerçek vakitli 3D rendering programıdır. Devrim kalitesi taşıdığı söylenen program ile başka 3D programlara kıyasla süratli 3D grafikler oluşturabilirsiniz. İlave olarak 3D animasyonlar oluşturabilir, After Effects içerisinde direkt olarak aynı proje açabilirsiniz. Görüntü tabanlı aydınlatma, obje dağıtımı, nesne çoğaltma gibi özellikleri bulunuyor. Zaxwerks ProAnimator ile ilaveten akıllı kamera denilen odaklama işlemlerini de yapabiliyorsunuz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  XenoDream Software Jux Full indir

  Desen çizim işleri ile uğraşanların işini basitleştirecek araçları bir arada yayınlayan fraktal çizim programıdır. Program ile kendi desenlerinizi oluşturabilir projelerinizde kullanabilirsiniz. Canlı ön izleme özelliği tespit edilen XenoDream Software Jux, 12 aşamaya kadar işlemlerinizi geri alabiliyor. Anti-alising desteği de yayınlayan program Render alırken üstün performans sunuyor. Meraklısına özel bir program.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xara Xtreme v5.1.2.17971 Full - 223 MB

  Grafik çizimi yapabileceğiniz bir program. Xara Xtreme ile XAR uzantılı grafik tasarımları yapabilir, bunları proje ya da detaylı formatlarda kayıt edebilirsiniz. Programın basit arayüzü ile kullanım konusu ile alakalı zorluk çekmeyeceksiniz. Sürükle, bırak yaparak çalışmanıza alakalı butonlar ekleyebilir, daha interatkif ortamlar oluşturabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xara Page & Layout Designer Full

  Xara Page & Layout Designer (Xara isimleri Alman firma MAGIX'e aittir) kuvvetli özelliklere sahip bir sayfa dizayn uygulamasıdır. Program ile dergi vb. türde dizaynlarınızı yapabilirsiniz. Kendisinde barındıdığı 3D aracı ile 3D efektlerini kullanabilir, yazım denetimi ile hatalarınızı düzeltebilir, birbirinden değişik onlarca metin biçimini kullanabilirsiniz. Xara Page & Layout Designer'in içinde ilaveten hazır şablonlar da geliyor. Bunları kendinize göre düzenleyerek özelleştirebiliyorsunuz. Eğer baskı işleri ile uğraşıyorsanız ya da profesyonel PDF baskı dizaynı uygulaması arıyorsanız bu uygulaması deneyin.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xara Designer Pro Full (64 bit)

  Xara Designer Pro, profesyonel kullananlara hitaben gayet uygun bir grafik dizayn yazılımıdır. Program RAW, XPS ve XPE desteği bulunduruyor. Hem de Photoshop'dan aşina olduğumuz PSD uzantılarını tamamıyla destekliyor. Kaliteli ilüstrasyon araçları sahibi olan Xara Designer Pro, bu alanda en büyük yardımcı programlarınızdan birisi olacaktır. Adobe'nin programlarına uyumlu olarak çalışıyor, denemek isteyenler buyursunlar.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WireframeSketcher Full indir

  Mobil, masaüstü ya da internet içerikleri amacıyla prototip maketler oluşturabileceğiniz bir program. Nerede tüketilir kısaca tanımlamak gerek görülürse örnek olarak internet dizayn işinden anlamıyorsunuz. Aklınızdaki fikri sunmak istiyorsunuz ama bunu çizmeniz gerekiyor. Bu noktada WireframeSketcher ile basitçe dizaynı görsel olarak yapabilir, aklınızdakileri bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. İçerisinde mobil uygulaması, masaüstü uygulamaları ya da internet içerikleri amacıyla pek çok hazır gereç bulunuyor. Bunları kullanarak aklınızdaki projeyi dijital ortama aktarabilirsiniz. Android ve iOS uygulamalar amacıyla de arayüzü bulunur. Programın ana vazifiyeti yalnızca görsel dizayn yapmaktır.