İlginç Komik ve Şaka Programları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (1) crawl Bot 

  Toplam Online: (4)
  Anlık Ziyaretçiler: (3)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  WebcamMax Full indir

  WebcamMax, enteresan ve bir o kadar da komik bir kamera görüntüsü değiştirme programıdır. Program Skype, Facebook, Yahoo gibi görünümlü konuşma servislerinin tamamını desteklemektedir. Kameranız ile birisi ile internetten görüşürken WebcamMax ile kendinize komik efektler verebilir, yağmur, kar yağdırabilir, arkaplanınıza değişik manzaralar ekleyebilirsiniz. Komiklik ve şaka hedefi ile yapılmıştır, düşük boyutludur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  WebCam Morpher

  WebCam Morpher komik bir Webcam programıdır. WebCam Morpher internette Skype, Facebook, Yahoo Messenger gibi görüşme yaptığınız programlar ile kamerayı otomatik tanır ve detaylı efektler eklemenizi sağlar. Mesela kamerada arkanıza değişik mekanlar ekleyebilir, yüzünüze maske yapılabilir ya da alev, kar gibi materyaller oluşturabilirsiniz. Düşük ebatlı ve keyifli bir program. Şaka severler limitsizce indirin.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0
  Voicemod Full indir (64-bit)

  Voicemod, Windows amacıyla en iyi ses değiştirici yazılımıdır. Sesinizi robota, kadına ya da kıza online olarak dönüştürebilen efektlere sahip bir online ses değiştirici programıdır. Çeşitli oyun ve canlı görüşmelerinizde Voicemod programını kullanarak sesinize değişik efektler verebilirsiniz. Skype ya da Pubg gibi detaylı canlı görüşmelerde Voicemod kullanarak enteresan sesler meydana çıkarabilirsiniz. Eğlenceli ve son derece kolay bir program.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  SparkoCam Full indir

  Kamera efekt yazılımlarından birisi. SparkoCam ile canlı sohbetlerde örnek olarak Facebook, Skype gibi platformlarda kameranızda canlı olarak farklılıklar yapılabilirsiniz. Kendinize burun, kulak, göz gibi komik objeler ekleyebilir, enteresan arkaplanlar yapılabilir ya da filtreler ekleyebilirsiniz. Bu şekilde enteresan olmayı başaran SparkoCam, standart USB kameraların yanı sıra Canon DSLR ve Nikon DSLR kameraları da destekliyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  MP3 Dancer

  MP3 Dancer adlı bu keyifli ve bir o kadar da enteresan uygulama ile masaüstünüze renk geliyor. Dansçı kız monitörünüzde beliriyor ve oynattığınız müziğe göre dans ediyor, nasıl oluyorsa. Dosya içinde çoğu dansçı kız, efektleri, eklentileri ve arkaplanları bulunuyor. Bunları teker teker kurarak kullanıyorsunuz. MP3 Dancer ses kartınıza entegreli çalışıyor yani çıkış ses dalgalarını algılayarak ona göre dansçıları dans ettiriyor. MP3 Dancer çok eski ve köklü uygulamalardan birisi. Masaüstüne renk katmak isteyenler  indirsin.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  Magic Camera v8.8.7 Full indir - 16 MB


  Magic Camera komik ve son derece enteresan bir kamera programıdır. Program ile kameranızda internette görüşme yapar iken enteresan efektler verebiliyorsunuz. Genel olarak kamera efektleri üstüne kurulmuş. En çok ilgimi çeken özelliği, Youtube'den bir video seçerek kameranız yerine kullanabiliyorsunuz. Kendine orjinal bir yapısı tespit edilen Magic Camera'yı indirmenizi ve kullanarak şakalar yapmanızı tavsiye ederim aslında çok enteresan :)

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  Kais SuperGOO Full indir 

  Kais SuperGOO uygulaması resimleriniz üstünde enteresan oynamalar yapabileceğiniz ve bu yaptıklarınızı video formatında kaydedebileceğiniz enteresan bir yazılım. Program resimlerinizi daha komik bir duruma getirmenizde yardımcı oluyor. Hem de keyframe mantığı ile çalışan uygulama isterseniz kare kare video kaydetmenize imkân sağlıyor. İlginç ve komik bir uygulama diyebilirim, heves üstüne eklenmiştir kurulum gerektirmeden çalışmaktadır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  CyberLink YouCam Deluxe Full

  CyberLink YouCam Deluxe, kameranıza enteresan görüntüler ekleyebileceğiniz komik bir program. Bu program ile Yahoo, Facebook, Skype, AOL gibi ortamlarda video kameranıza detaylı komik görüntüler ekleyerek karşınızdakini kandırabilir, onlara şakalar yapılabilir ve yüzlerini güldürebilirsiniz. Kullanımı son derece basit diyebilirim. İçerisinde onlarca komik görüntü efektleri barındırıyor, full sürümdür..

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0
  CoolwareMax Face Off Max Full
    

  CoolwareMax Face Off Max, resimlerinizi belirli şablonlar üstünde komik hallere getirebileceğiniz enteresan ve bir o kadar da komik bir yazılım. Programda tespit edilen detaylı şablonları kullanarak fotoğrafınızdan yüz bölümünüzü kesiyorsunuz, CoolwareMax Face Off Max'da konumlandırarak enteresan kareler elde ediyorsunuz. Eğlenceli ve tam bir montaj programı. Dilerseniz ünlü bir artistin yüzü olabilir ya da dergiye kapak olabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Comic Life Full indir

  Comic Life, enteresan ve son derece kullanımı kolay bir çizgi karikatür yapma uygulamaıdır. Kısaca özetlemek gerek görülürse uygulama yardımıyla aynı dergilerde bulunduğu gibi resimlerinizi tek bir karede toparlayarak bunlara konuşma balonları, küçücük kutucuklar gibi görseller ekleyebilirsiniz. Konu devamındaki resimden de görebileceğiniz üzere aslında kolay görünüyor. Webcam desteği sahip olan Comic Life, en keyifli ve en profesyonel çizgi karikatürler tasarlamanız amacıyla yapıldı.