İslami Programlar » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Üç Boyutlu 3D Kur’an-ı Kerim indir

  Üç Boyutlu 3D Kur’an-ı Kerim, 3D Şekilde okumak isteyenlere özel 3D Kur’an-ı Kerim programıdır tüketimi basit ve ücretsizdir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Tefsir CD v1.0 Türkçe 

  Tefsir CD İslami bir kaynak olarak karşımıza çıkıyor. Tefsir CD v1.0 ile Kur'an-ı Kerim'in mealini sesli olarak dinleyebilir, tefsirini ve anlamını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hatim ve daha çoğu İslami vasıta sahibi olan Tefsir CD v1.0 Türkçe dil desteklidir. Programı indirerek İslami bilginizi geliştirebilirsiniz. İnteraktif menülü hoş bir arayüze sahip. Tefsir CD v1.0 ile hatim ve meal dinleyebilmek de mümkün..

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD Full indir

  Bu tarih, kendilerine gelen İslam davetine iman ve onu kalbileriyle tasdik eden kahramanların tarihidir. Gayeleri, insanları kula kulluktan Allah’a ibadete sevk edip batıl dinlerin zulmünden İslam’ın adaletine, dünyanın darlığından ahretin genişliğine çıkarmaktı. Onlar beşeriyeti dünyanın süslerine ve mallarına ehemmiyet vermemeye, Allah’a ve cennete kavuşmayı arzulamaya ve Müslümanları da İslam yardımının ve hayırlarının doğusundan batısına, dağlarından ovalarına varıncaya kadar bütün dünyaya yayılması mevzusunda büyük gayret sarf etmek istiyorlardı. Bu yolda dünya lezzetini unutup istirahatlarından vazgeçtiler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  İslami Risale-i Nur Külliyatı eğitim

  İslami Risale-i Nur Külliyatı eğitim programıdır, içinde çoğu mevzu bulundurur. Sesli, görsel ya da yazılı olarak Risale-i Nur Külliyatı'nı öğrenebilirsiniz. Osmanlıca, latince külliyat ve daha çoğu bu eğitim setinde. Tek link olarak yüklenmiştir, çoğu numune sözler ve şemalar bulundurur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Ramazan Ayına Özel İlahiler

  Ramazan ayı amacıyla derlenmiş ilahileri barındıran pakettir. Paket amacıylade bir adet video bulunmakta. Videoyu medya oynatıcınız ile eş güdümlü açarak ramazan ilahilerini sırayla dinleyebilirsiniz. Ramazan ayına özel paylaşımdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Peygamberlerin Hayatı ve Kuran Mucizeleri indir

  Uzun bir zamandır gördüğüm en yararlı İslami programlardan birisi de Namaz Vakitleri programı. Bu küçük araç ile gerçek zamanlı olarak namaz ve ezan vakitlerine bakabiliyorsunuz. Program kurulum gerektirmiyor ve arkaplanda sistem tepsisinde çalışıyor. Namaz vakitlerinde MSN balonu gibi bir balon çıkıyor ve sizi uyarıyor. Arkaplanda çok hafıza kaplamıyor ve çok yararlı bir program. Çoğunlukla bulunduğunuz yere ezan sesi gelmiyorsa bu programı indirin ve haberdar olun. Yapanlardan Allah razı olsun diyelim. 

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Online ilahi Dinleme Programı indir

  Online İlahi, A’dan Z’ye tüm ilahi sanatçılarını arşivinde barındıran, internet üzerinden, bilgisayarınıza indirmeksizin ilahi dinlemenize imkan gerçekleştiren bir uygulamadır. Online İlahi sayesinde sevdiğiniz ilahileri internet üzerinden, bilgisayarınıza indirmeksizin dinleyebilirsiniz. Online İlahi, kullanımı kolay arayüzü ve geniş arşivi ile kullanıcıların beğenisini kazanabilecek bir yazılım. Harf sıralamasına göre kategorize edilmiş İlahi sanatçılarından birini seçip, dinlemek dilediğiniz ilahiyi seçtikten sonra, hemen dinleyebiliyorsunuz. Aynı vakitte Media Player gibi bir mantığa sahip olduğundan, ileri ilahi ‘ye geçme, önceki ilahi ‘ye geçme, durdurma, duraklatma, ses kısma ve ses açma gibi imkanlara sahipsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Namaz Vakitleri v1.9.2 Türkçe indir

  Uzun bir vakittir gördüğüm en faydalı İslami programlardan birisi de Namaz Vakitleri uygulaması. Bu ufak vasıta ile gerçek vakitli olarak namaz ve ezan vakitlerine bakabiliyorsunuz. Program kurulum gerektirmiyor ve arkaplanda sistem tepsisinde çalışıyor. Namaz vakitlerinde MSN balonu gibi bir balon çıkıyor ve sizi uyarıyor. Arkaplanda çok hafıza kaplamıyor ve çok faydalı bir program. Genellikle bulunduğunuz yere ezan sesi gelmiyorsa bu uygulaması indirin ve haberdar olun. Yapanlardan Tanrı razı olsun diyelim.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Namaz Sureleri (Sesli MP3 Dosyaları)

  Namaz Süreleri Mp3 olarak dinleyebilirisiniz. Ezberlemenizi kolaylaştırır. 20 Adet sure vardır. Cep telefonunuzda, bilgisayarınızda her yerde dinleyebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Namaz Sure ve Duaları Ezberleme Programı İndir

  Namaz kılarken okunan duaları ezberlemeniz amacıyla tasarlanmış küçük bir uygulamadır. Bu İslami uygulama yardımıyla bilgisayarınızda prosedür yapar iken arkaplanda namaz dualarını açıp dinleyebilirsiniz. Okunmasını dilediğiniz saat aralığını belirleyebilir, ezberlemek dilediğiniz sure ya da duayı seçerek dinleyebilirsiniz. Serkan Güncan'ın yapmış bulunduğu bir uygulama buyurun.