İşletim Sistemleri » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (1) crawl Bot 

  Toplam Online: (2)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  Zorin OS 10 Core Türkçe (x86 / x64) - 1.39 ve 1.45 GB

  Zorin OS, multi-fonksiyonel olan bir Linux türevi işletim sistemidir. Görsellerine ve kullanım videolarına baktığımızda, Zorin OS'un arayüz olarak Windows'a benzediğini görüyoruz. Yine görselleştirme penceresinden de Windows stilini aktif edebiliyoruz. Genel olarak günlük kullanıma uygun. Ben bilgisayarda büro programlarıyla uğraşıyorum, müzik dinliyorum, video izliyorum, film bakıyorum, internette takılıyorum diyenler Zorin OS 10 Core sistemini deneyebilirler. Windows'a alternatif, Ubuntu'dan ardından kullanılabilecek bir sistem.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zenwalk v7.9.6 ISO (x64) - 978 MB

  Zenwalk, Linux türevi bir işletim sistemidir. Bu işletim sistemi bedava olarak dağıtılmaktadır ve 2006 yılından bu yana geliştirilmektedir. İndireceğiniz sürüm 7.9.6 olarak adlandırılmış, 64 bit sürümüdür. Genel olarak grafik masaüstü ve multimedya tüketimi amacıyla uygundur. Slackware tabanlıdır. Genellikle program geliştirici ve programlama ile uğraşanlar amacıyla tasarım edilmiştir. Son kuşak çağdaş Linux teknolojisine ve kütüphanelerine sahiptir. LibreOffice yüklü olarak gelir. x86 ve x64 prosedürcü mimarilerini destekler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinPE Maintenance Disk v3 64 Bit Full Iso

  WinPE Maintenance Disk amacıyla taşınabilir mini bir işletim sistemi diyebiliriz. WinPE Usb, dvd ve cd gibi bir çok aygıta yazdırılarak yada kopyalanarak çalışabilir ve hem de küçük tefek dokunuşlarla ekstar yetenekler bile kazandırılabilir. WinPE'yi bilgisayarınaızda çalıştırmak amacıyla bilgisayarınızda işletim sistemi yüklü olmasına lüzum yoktur. Hatta hata aldığınız bir işletim düzeneğinin problemini bile bu yazılımla çözebilirsiniz. Yada sistem dosyalarınıza bulaşan bir dosyayı silmek istediniz bu halde ne olacak Windows buna izin vermeyecektir ne yapmanız lüzumtiği ise son derece kolay tak WinPE cd'sini yada usb belleğini silmek istediğin dosyayı silgitsin işte bukadar kolay bizde limitsiz-indir.com olarak bir o kadar kolay bir şekilde sizlere sunuyoruz 

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinPE 10-8 Sergei Strelec (x86 / x64 / Native x86) 2019.01.03

  İleri seviye bilgisayar kullanıcıları amacıyla tasarlanmış bir diğer WinPE çalışmasıdır. Genel olarak teknik servisler ve bilgi prosedür teknikerleri yönünden sarfedilen WinPE 10-8 Sergei Strelec ile disk onarımı, veri kurtarma, yedekleme, boot problemlerini çözme, işletim sistemi tamiri, disk erişimi, disk analizi, Windows seans parolası sıfırlama gibi pek çok prosedürü yapabilirsiniz. 32 ve 64 bit olarak kullanabilirsiniz. USB medyasına aratarak boot ekranında çalıştırabilirsiniz. Bu tarz bir BootCD sistemine gereksiniminiz varsa deneyebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Windows XP SP2 64 Bit (Türkçe Sürüm) İndir

  Windows XP'nin bildiğiniz üzere 64 bit sürümü Türkçe dil ile birlikte çok zor bulunuyor. Bu 64 bit sürüm XP ne işe fayda diyorsanız örneğin 4 GB ram ve üstü bir belleğiniz var, fakat XP kullanmak istiyorsunuz. 32 bit işletim sistemleri bildiğiniz üzere 4 GB ve üstü RAM bellekleri tam olarak görmüyor. Buradaki 64 bit işletim sistemine sahip olmalısınız ki kurmuş bulunduğunuz Windows XP'den tam performans alabilesiniz. Sistemi Türkçeleştiren dost Turk_eros'dur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows XP Pro SP3 Türkçe Full Tek Link İndir İndir

  Windows XP Pro SP3 Türkçe olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Sürüm özgün sürümdür el değmemiştir format ardından da göreceksinizdir ki temiz xp'dir.. Hiçbir ayarlama yada modifiye vb prosedür uygulanmamıştır direk özgün sürümdür ve full olarak kurulur özgün lisans satın alın uyarısı vs vermez ve problemsiz güncellemesini de yapar. İndireceğiniz rar dosyasının içine .iso uzantılı imaj dosyamızın yanısıra birde cd burner programını da ekledim basit ve kısa sürede bir cd ye yazdırabilesiniz diye. Şimdiden iyi indirmeler iyi kullanımlar. Unutmayın bu özgün xp sürüm yalnızca bizde.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows XP Pro SP3 Türkçe Full indir

  Temmuz 2014 itibarı ile güncel bir sistemdir. Windows xp pro sp3 Türkçe ve 32 bittir. Sata ya da IDE olarak ayrı ayrı sunulmuştur. Nisan 2014 itibarı ile Microsoft Windows XP desteğini bitirdi. Buna karşın mayıs itibarı ile bir güncelleme çıkardı. Haziran 2014 ile güncellemeleri içeren, katılım gerektirmeyen, serial girmeden kurabileceğiniz temiz Windows XP işletim sistemidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows XP Live - USB Boot Edilebilir Hazır Kurulu Sistem İndir

  Windows XP Live USB olarak lanse edilen bu sistem kurulum gerektirmeden flash diskinize kurularak otomatik çalıştırılabilir. Yani örnek olarak işletim sisteminiz bozuldu ve format atmadan disklerinize erişmek istiyorsunuz. Alın size Windows XP Live USB. 2 GB'lik bir flash belleğe yazdırmanızı ve bu flash belleği mümkün hallere karşı saklamanızı öneriyorum. Bu sistem herkezin bildiği USB ISO yazdırması ile olmuyor, çeşitli kurulum metni ve resmi indireceğiniz dosya içerisine eklenmiştir. Bu sistem yardımıyla USB ile sistemi açabilirsiniz, muhakkak tavsiyemdir 

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows Vista Türkçe SP2 MSDN Orjinal ISO (32 - 64 bit)

  Sorunlu olarak tabir ettiğimiz, derdi tasası bitmeyen, çoğumuzun sevmediği, Windows'un istenmeyen ürünü Windows Vista SP2 versiyonudur. Şaka bir yana, Windows 7'nin esasını atan ve ara geçiş olarak tabir edilen sistemdir. Windows Vista sürümünü kullanmadıysanız indirip bir DVD'ye çıktısını alabilir ya da USB'den kurulum yapabilirsiniz. Türkçe dil desteklidir, son çıkan SP2 güncellemeleri içerir. ISO kalıpları MSDN ürünleridir, özgündir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows Storage Server 2012 R2 + Foundation + Update (Türkçe  İngilizce) (64-bit)

  Windows'un detaylı datacenterlarda sarfedilen Server işletim sistemidir. MSDN özgün sürümdür. ISO dosyasına el değmemiştir. Sadece 64 bit desteklidir. Türkçe ve İngilizce olarak 2 ayrı ISO dosyası mevcuttur. Eğer Windows Storage Server 2012 işletim sistemine gereksiniminiz var ise indirebilir kullanabilirsiniz. R2 Foundation olarak güncel versiyondur