Katılımsız Programlar » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0  Flash Paketi Güncel Katılımsız indir (Mayıs 2020)

  Bazı programlar bilgisayarınızda kesinlikle ama kesinlikle bulunmalıdır. Microsoft Visual C++, Framework gibi programlar. Genellikle internet çoğunluklu bir bilgisayar tüketiyorsanız muhakkak Flash Player, Silverlight, Shochwave, Adobe Air gibi programlarınızın güncel olması gerekir. Bu pakette bulunduğumuz 2019 senesi itibari ile çıkmış bütün internet amacıyla lüzumlu yazılımların arşiv durumunu katılımsız durumda bulabilirsiniz. Unutmayın; sisteminizi güncel tutarsanız o kadar süratli bir bilgisayarınız ve güncel kaldığı kadar süratli bir internetiniz olur. Güncellemelerin asıl sebebi nedir? Yenilikçidir yani bilgisayarınızı en son teknolojiye uyarlar. Bu paket her bilgisayarda olmazsa olmaz bir pakettir muhakkak indirin.

  Program, 5-06-2020, 23:15 saatinde el-warezmi tarafından güncellendi!
  Güncelleme Nedeni: 2020 Sürümüne güncellendi

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Youtube Video Downloader Pro Türkçe Katılımsız indir

  Youtube Video Downloader Pro, isminden de anlaşılacağı üzere Youtube'den video ve müzik indirme uygulamaıdır. Sadece Youtube ile sınırlı kalmayan YTD Video Downloader, Dailymotion, Facebook gibi video yüklenebilir siteleri de destekliyor. 1080p'ye kadar video indirebiliyor, isterseniz videolarınızı değişik formatlara dönüştürebiliyor, MP3 müzik durumuna getirebiliyorsunuz. Türkçe dil de destekliyor, tüketimi da kolay. Denemek isteyenler indirebilirler.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare Video Editor

  Kaliteli ve süratli bir video planlama uygulaması arıyorsanız Wondershare Video Editor'ü önerebilirim. Daha eski sürümlerinde çok kullandığım bir programdır, video planlama, efekt ya da makale mafsala gibi esas işlemlerinizi rahatça halledebiliyorsunuz. Program belli başına bir video editörüdür yani öyle piyasadaki tek pencereli dandik video planlama programlarından değildir. Kullandıktan ardından anlayacaksınız ki Wondershare Video Editor kendisine orjinal bir program. Arayüz geliştirmeleri yapılmış, daha istikrarlı ve kararlı sürümü bu hususta paylaşmış olduğum sürümdür. Hem de kurulum katılımsızdır, birkaç tıklama ile otomatik bilgisayarınıza kurulur.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare Video Converter Ultimate Katılımsız indir

  Wondershare Video Converter Ultimate uygulaması ile videolarınızı birbirleri arasında dönüştürebilirsiniz. 3D, SD, HD ve Full HD desteği yayınlayan uygulama nerdeyse bütün video formatlarını destekliyor. 2D videoları 3D yapabiliyor. Hem de arayüzü son derece basit. Amatör kullanıcılar da bundan sonra video dönüştürebilecek. Wondershare Video Converter Ultimate video indirme, dönüştürme ve bunları CD / DVD gibi medyalara yazabilen başarılı bir video uygulamasıdır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare Photo Recovery

  Wondershare Photo Recovery uygulaması ile silinen resimlerinizi geri getirebilirsiniz. Sabit disklerden ve harici disklerden silinen resimleri kurtarabilen uygulama amacına ideal tasarlanmış. PNG, JPEG, BMP gibi silinen bütün resim formatlarınızı alakalı diskten anlar içinde kurtarabilirsiniz. Wondershare uygulamasıdır, niteliği üstüne çok tartışmaya lüzum yoktur. Kurulum 

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare PDFelement
  Wondershare PDFelement, kapsamlı bir PDF makalelımıdır. Wondershare PDFelement ile PowerPoint, Word, Excel gibi dosyalarınızı PDF formatına çevirebilir, PDF dosyalarınızı makale formatına getirerek düzenleyebilir, PDF birleştirmesi yapılabilir ve PDF dosyalarınızı çoğu döküman formatına dönüştürebilirsiniz. Wondershare PDFelement'in tüketimi son derece kolay. Arayüzü basit. Görsel tasarıma sahip olmasından ötürü programa derhal aşina olacaksınız. Kurulum katılımsızdır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WonderFox DVD Video Converter

  WonderFox DVD Video Converter, disk yedekleme, çevrimiçi olarak internetten video ve ses dosyaları indirme, DVD/Video oynatma, planlama ve dönüştürme işlemlerini bir arada yapabiliyor. 100'den çok formata destek veren program video planlama ve detaylı kırpmalar yaparak bütün gereksiniminiz olan araçları içeriğinde barındırıyor. DVD videolardan ses ayırma, ekran görüntüsü alma gibi pek çok fonksiyonel özelliği bulunuyor. Katılımsız olarak uygulaması indirerek kurabilir ve yararlanabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 2

  Wise Care 365 Pro Türkçe Katılımsız indir

  Wise Care 365 Pro basit kullanıma ve elastik bir yapıya sahip sistem bakım tamir aracıdır. Wise Care 365 Pro ile bilgisayarınız amacıyla lüzumlu olan bakımı yapabilir, ilk günkü gibi daha süratli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Gereksiz dosya hijyenikliği, kayıt defteri tamirı ve bakımı, lüzumsuz servis hijyenikliği, tarayıcı hijyenikliği gibi onlarca ince ayar içerir, full olarak sisteminize kurulur. Tavsiyem bu uygulaması bir deneyin.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WinZip Pro

  WinZip Pro, arşiv uygulamaları kategorisinde en kuvvetli programlardan birisidir. WinZip Pro ile kendi ZIP ve LHA arşivlerinizi oluşturabilir, RAR, 7Z gibi arşiv formatlarını açabilirsiniz. Eğer bir sıkıştırma uygulaması arıyorsanız WinZip Pro tercihleriniz arasında olabilir. Oldukça yalın ve yalın bir arayüze sahiptir. Türkçe dil desteklememesi kötü bir özelliği olsa da, yalın arayüzü üstünde zorlanmayacaksınız.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Windows 9 İkon Paketi Katılımsız 

  Buda Windows 10'un Build 10125 versiyonundan alınan bir ikon paketi. Paketteki ikonlar canlı ve mat. Bilgisayara çok farklı bir hava katıyor. Bu kurulum paketi, sistem ikonlarını değiştirerek yeniliyor. Önceki hususta Windows 9 ikon paketini paylaşmıştık, bu da aynı şekilde Windows 10 ikon paketi. Denemek isteyenler indirebilirler, Windows 7 ve üzeri sistemlere rahatça kurabilirsiniz.