Mac Programları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (5)
  Anlık Ziyaretçiler: (3)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare Video Converter Ultimate v4.4.2 For Mac İndir

  MAC işletim sistemine sahip bilgisayarlar amacıyla tasarlanmış Wondershare Video Converter Ultimate for Mac, video dönüştürme işlerinde kullanılıyor. Program ile video formatlarınızı birbirleri arasında dönüştürebilirsiniz. HD, Full HD ve 4K videoları destekler. Videolarınızı basit yoldan süratle dönüştürebilirsiniz. Windows amacıyla olanını da paylaşmıştık. Bu versiyonu "For Mac" yani MAC versiyonlar amacıyladir. Dosya amacıylade serial eklidir. İstek üstüne eklenmiştir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  VMware Fusion Pro for Mac OS X Full indir

  Daha çok kurumsal müşterilerin tercih ettiği VMware Fusion ve VMware Fusion Professional, OS X Mavericks ve Windows 10 desteği sayesinde öne çıkıyor. Mac doğrultusunda Mavericks’in çoklu ekran desteği ve AirPlay desteğine kavuşan program daha ilerlemiş dikte desteği ve Mavericks’i ziyaretçi işletim sistemi olarak çalıştırabilme özelliklerine sahipken, donanım doğrultusunda ise Haswell işlemciler amacıyla özel optimizasyon, 16 sanal işlemci, 64 GB hafıza ve 8 TB disk desteği sunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  SketchUp Pro Mac OS X Full indir

  Öğrenilmesi en yalın 3D çizim programıdır. SketchUp Pro ile yalnızca birkaç vasıta yardımıyla kendi evinizi, arabanızı, binanızı hem de mahallenizi, sokağı aklınıza gelebilen her şeyi modelleyebilirsiniz. Kurcalayarak da çözebilirsiniz, zor değil seneler önce kullandığım bir program. Oluşturduğunuz 3D modelleri ilaveten Google'a göndererek Google Earth 3D Map projesinin geliştirilmesinde katkıda bulunabilirsiniz. MAC bilgisayarından 3D çizim gerçekleştirmek isteyenlere özel.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Serif Affinity Photo for MAC Full

  Affinity Photo, Mac'te profesyonel fotoğraf planlama yazılımının sınırlarını tekrar tanımlar. İş akışında hassas bir odaklanma ile, görüntülerinizi, gereksiniminiz olan bütün güç ve performansla olağanüstü derecede sezgisel bir arayüzde geliştirmek, planlamak ve rötuşlamak amacıyla ilerlemiş vasıtalar sunar. Sınırsız katman, katman grubu, ayar katmanı, filtre katmanı ve maske amacıyla tam destek yayınlayan uygulama profesyoneller amacıyla tasarlandı.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Prezi Pro for MAC OS X Full indir

  Prezi, hikayenizi bir araya getirerek büyüleyici sunumlar meydana getirmenizi sağlar. Prezi Pro ile kendi sunumlarınızı video ve animasyon formatlarında oluşturabilirsiniz. Profesyonel arayüz ve içerik suna uygulama bölümünde önder uygulamalardan birisidir. Eğer sunum ve akıllı içerik meydana getirmek amacıyla bir uygulama arıyorsanız Prezi Pro uygulamaını deneyebilirsiniz. Program MAC sistemler amacıyladir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  PreSonus Studio One Professional for Mac OS X Full

  Ses mühendisliği bölümünde çalışmalar yürütüyorsanız ve MAC işletim sistemi tüketiyorsanız PreSonus Studio One Professional'ı deneyebilirsiniz. Bu dev program ile ses mixleri yapabilir, tonları ayarlayabilir, MIDI diye tanımladığımız tonları açabilir, sanal enstrümanları kullanabilir, FX ve detaylı ses efektlerini uygulayabilirsiniz. 64 bit efektleri yayınlayan program gerçek vakitli ses planlama olanağı sunuyor. Gelişmiş otomasyon seçenekleri barındıran PreSonus Studio One Professional kullanımı kolay bir arayüz sunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Pixelmator Mac OS X Retail Full

  Pixelmator hızlı, güzel tasarlanmış, basit kullanımlı ve OS X amacıyla kuvvetli özellikler yayınlayan bir resim editörüdür. Görüntüleri oluşturmak, düzenlemek ve ilerletmek amacıyla lüzumen her türlü aracı içerir. Photoshop gibi ücretli ve ustalık lüzumtiren programlara lüzum kalmadan Pixelmator ile resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Katmanlı çalışma sistemi, fırçalar, canlı renk paletleri, kaplamalar ve çok daha çoğunu içerir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  PhotoZoom Pro for MAC Full

  PhotoZoom Pro sadece başka yazılımlardan daha büyük görüntüler üretmekle kalmaz, aynı vakitte yüksek nitelikli görüntüler de üretir. PhotoZoom Pro, temiz kenarları, keskinliği ve ince detayları koruyan benzersiz, patentli bir görüntü boyutlandırma teknolojisi olan S-Spline Max ile donatılmıştır. Normalde, görüntü ve JPEG sıkıştırma yapılırken büyütme esnasında rahatsız edici bir şekilde pikseller görülebilir duruma gelir. Fakat PhotoZoom Pro, bu piksellerin ortadan kaldırılması amacıyla vasıtalar sunar. Yazılım ile nitelik bozulmadan resimlerinizin piksel cinsinden boyutunu büyütebiliyorsunuz. Mac kullanıcılara özel.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Office Mac 2016 Full

  Microsoft yönünden tasarlanmış Office Mac 2016 Windows içerisinde kullandığınız Office uygulamasını Mac bilgisayarınıza getiriyor Windowsda kullanmaya alışkın olduğunuz düzende yapılmış olan ve yabancılık çekmeden bütün programları kullanabileceğiniz versiyondur rar içinde tespit edilen Office Mac 2016 sürümü yüklenen güncellemelerden ardından Türkçe olacaktır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Maxon CINEMA 4D Studio for Mac OS X Full indir

  Profesyonel grafik dizayn yazılımıdır. Cinema 4D, dizayncıları süratli ve basit iş akışı ve dayanıklı kararlılık amacıyla tercih ediyor ve Release 19 sürümü ile eş güdümlü iş akışınızı daha da hızlandırıyor. Yeni özellikler ile ufkunuzu genişletiyor ve emniyet edebileceginiz güvenilirlik sunuyor. Viewport özelliği alan derinliği ve ekran kısmı yansımaları ile çalışırken gerçek vakitli olarak sonuçların kaliteli bir biçimde oluşturulmasını sağlar ve ışıkların ve ekran ayarlarının yansıtıcılığını doğru şekilde yerleştirmeyi olası kılar. Yazılım MAC sistemler amacıyladir.