Medikal - Tıp » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Visible Body 3D Human Anatomy Pack 08.01.13 Full - 789 MB

  Doktorlar, üniversite öğrencileri ya da tıp bölümünde ilgisi olanlar amacıyla yapılmış efsanevi bir uygulama paketidir. Visible Body 3D Human Anatomy Pack amacıylade 4 adet uygulama yer almaktadır. İnsan vücudunu kemik ve kas bakımından son derece çeşitli bir şekilde inceleyebilir, bu alanda merakınız varsa giderebilir ve bilginize bilgi katabilirsiniz. Visible Body 3D Human Anatomy Pack amacıyladeki her biri 100'lerce TL değerindeki bu paketi kaçırmayın deriz. Genellikle tıp bölümünde kendinizi ilerletmek istiyorsanız buyurun, 3D olarak insan vücudunu inceleyin.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Simulations Plus DDDPlus Full

  Formül ve analitik bilim adamları amacıyla endüstrinin önde gelen mekanik in vitro dissolüsyon yazılımı olan DDDPlus'a hoş geldiniz. DDDPlus ile, aktif farmasötik katkı maddelerinin (API) ve formülasyon eksipiyanlarının in vitro çözünmesini detaylı tecrübe koşulları altında saniyeler amacıylade modelleyebilir ve simüle edebilir ve başarı şansınızı artırmaya yardımcı olmak amacıyla şuurlu kararlar vermeye başlayabilirsiniz. Farmasötik dozaj formlarının in vitro dissolüsyon tecrübeleri amacıyla tasarlanmış bir medikal yazılımıdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  SiDiary Full indir

  Program, hem ana diyabet tip 1 hem de 2 (aynı vakitte LADA, gestasyonel diyabet vb.) olan insanlara destek sağlıyor ve pompalar amacıyla birkaç ek işlevsellik sunuyor. Kullanılan bütün kan şekeri ilaçları profil verilerinizden seçilebilir, birkaç tıklama ile yeni hap ve insülin çeşitleri ekleyebilirsiniz. Yazılım, mg / dl ve ilaveten mmol / l cinsinden verilerinizi yönetebilir ve kan şekeri seviyelerinin bir üniteden diğerine ya da tam kandan plazmaya ve hem de bir A1c değerine dönüştürülmesi amacıyla bir kan glikoz hesaplayıcısı sunar.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Photodontics Pro Full indir

  Photodontics, diş doktorları ve ortodontistler amacıyla özel olarak geliştirilmiş pek çok özelliğe sahip ThumbsPlus motoru kullanan dayanan bir diş görüntüsü idare sistemidir. Fotoğraf editörü gibi görünse de uygulama gerçekte diş revizyon - efekt verme değil, diş doktorlarınin kullanabileceği bir araçtır. Hasta kimliği, hasta adı, ziyaret tarihi, açıklamalar ya da tanımlayabileceğiniz başka veri alanlarını doldurabilirsiniz. Kaplama ya da ağartma işleminden ardından dişlerinin nasıl görüneceğini aşağı yukarı olarak müşterinize gösterin. Farenizin birkaç tıklamasını kullanarak fotoğraf makinenizin fotoğraflarını süratli bir şekilde tekrar adlandırın.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Netter Interactive Atlas of Human Anatomy CD ISO

  İnsan Anatomisinin İnteraktif Atlası, okulda ya da rastgele bir anatomi amatöründe tıp öğrencileri amacıyla özel olarak yapılmış, çok seyrek tespit edilen bir interaktif multimedya insan anatomisi öğrenme yazılımıdır. Kuşkusuz, resim ve modelleme öğrenen öğrenciler de buna gereksinim duyarlar. İnsan Anatomisinin İnteraktif Atlası ilk önce Frank Netter yönünden gösterildi. Uygulama moduna girerseniz İnteraktif Atlas of Human Anatomy, öğrenim ilerlemenizi mahalli sürücüye kaydedebilir. Buna ek olarak, organ, konum, sistem yönünden sınıflandırılmış kuvvetli endeksleme kabiliyetinin yanı sıra ideal ve kolay test fonksiyonu ile eş güdümlü gelir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Mimics Innovation Suite (Medical + Research) Full indir

  Materialise, Medical 20 ve Research 20'yi sahibi olan en yeni Mimics Innovation Suite yazılımını ve hizmetlerini başlattı. Dünyayı daha sıhhatli bir yer durumuna getirmek amacıyla bu versiyonda daha süratli ve tüketimi basit vasıtalar yer alıyor. Mimics, medikal görüntü işleme amacıyla Materialise yönünden özel olarak tasarlanan bir yazılımdır. 3D tıbbi görüntülerin (CT, MRI, microCT, CBCT, Ultrason, Konfokal Mikroskopi) segmentasyon amacıyla Mimics kullanın ve netice hastasının anatomisinin son derece doğru 3D modellerini alın. Daha ardından bu hastaya özgü modelleri Mimics ya da 3-matic'te detaylı mühendislik programları amacıyla kullanabilmeniz mümkün ya da 3D modelleri ve anatomik sembol noktalarını istatistik, CAD ya da FEA paketleri gibi üçüncü parti yazılımlara dışa aktarabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Materialise 3-Matic (Medical + Research) Full indir

  Materialise Magics 3D Print Suite'in bir parçası olan Materialise 3-matic ile daha iyi parçalar tasarlayın ve oluşturun. Bu yeni sürümde, yeni dizaynlar üretmeyi hedefleyen yeni işlevler koleksiyonu var. Hafif yapıları, eksik geometrileri düzeltmek ve tekrar tasarlamak amacıyla ilerlemiş fonksiyonları analiz etmek, tekrar tasarlamak ve optimize etmek amacıyla yeni vasıtalar edineceksiniz. Bunun üzerine, tamamıyla tekrar yapılandırılmış Remesh vasıta çubuğuna ve tersine mühendislik amacıyla CAD dosya formatlarına göre tasarlanmış bir algoritmaya güvenebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  GooPatient Family Edition Türkçe indir

  GooPatient, sağlığınıza ve ailenize daha iyi bakmanızı gerçekleştiren tüketimi basit bir yazılımdır. Kişisel elektronik tıbbi kartı bilgisayarınızda oluşturun ve bakım yaptırın. Kart, yaş, kan türünü, koşulları, alerjileri, aşıları, sigorta poliçelerini vb. gibi genel sıhhat bilgilerini içerir. Doktorunuza ya da cüzdan boyutunda bir acil hal kartına süratli bir şekilde sıhhat profili basabilirsiniz. GooPatient'te sıhhat kayıtlarını en natural şekilde yapabilirsiniz. Twitter'daki hashtag'ları kullanarak, kayıtları rahatlıkla organize edebilir ve bunları koşullara, hekimlara, tedavilere vb. bağlayabilirsiniz. Semptomlar, ilaçlar, laboratuar testleri gibi sıhhatla alakalı günlükleri sıhhatla alakalı bütün notları süratle ekleyebilirsiniz. Türkçe dil desteklidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Fitness Manager Full indir

  Spor müdürlerinin ya da spor klüplerinin kullanabileceği bir spor yöneticisi programıdır. Bilgisayarınızda bir spor müdürü vazifiyeti gören program ile yeni üyeler kayıt edebilir, öğrenciler ya da çalışanlar amacıyla ücret detayları girebilir, şahsi sıhhat detaylarını girebilir, tarihi olarak rapor toplayabilir, maaş listesi oluşturabilir, günlük spor işlerinizi yönetebilirsiniz. Program aynı vakitte LAN ile çoklu bilgisayar bağlantılarında çalışabilmekte ve spor kulübünüz varsa bunun amacıyla kişileri eklemenize imkân tanımakta.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  BoneLab 3D v2.3.36 İndir

  BoneLab 3D, Next Dimension Imaging firmasının en eski ve tanınan 3D insan bedeni programıdır. Çoğunlukla hastahaneler ve tıp öğrencileri yönünden sık sık sarfedilen BoneLab 3D, içerdiği 275'den çok insan kemiği ile 3D önizleme yapma olanağı tanıyor. İnsan bedenindaki kemiklerin İngilizce açıklamalarına bakabilir, araştırmalarınıza farkındalık katabilirsiniz. Program ile aynı vakitte dilediğiniz kemik üstünde notlar alabilirsiniz.