Oyun Yapım Programları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (4)
  Anlık Ziyaretçiler: (2)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Unreal Engine v4.11.0 + Master Pack - 3.90 GB

  Oyun paylaşıyorsak bu oyunları yapmaya meraklı olanlar amacıyla oyun yapım uygulamaları da paylaşmalıyız değil mi? Unreal Engine yada Unreal Oyun Motoru olarak tanınan bu harikulade program ile kendi profesyonel oyunlarınızı yapabilirsiniz. Dikkat çekmek istiyorum, 1000+'den çok oyun henüz Unreal Engine motorunu kullanmaktadır. Yazılım devi olarak da nitelendirebileceğimiz Unreal'in oyunlarını oynayanlarınız bilirler ki çok kaliteli bir atmosfer söz konusudur. Program ile Android, iOS, Xbox gibi platformlara da oyunlar tasarlayabilirsiniz. Kullanmasını bildikten ardından oyun aleminde yapamayacağınız bir şey yoktur diyebilirim.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Unity 3D Professonal Full indir ( x64)

  Unity 3D Professonal kendi oyununu gerçekleştirmek ya da oyun yaparak para kazanmak isteyenler amacıyla geliştirilmiş kuvvetli bir 3D oyun motorudur. Unity 3D Professonal yardımıyla kendi oyunlarınızı modellemesinden oynanışına kadar hazırlayabilecek ve kurulum paketi durumuna getirebileceksiniz. Program aşırı derecede teferruatlı, kullanmasını bilmeyenler muhakkak zorlanacaklar. Fakat bunun da çözümü var, eğitim setini indirip inceleyebilirsiniz. Unity 3D amacıyla şunu söyleyebilirim, 4-5 yıldır piyasada en çok sarfedilen oyun motorları arasındadır ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahiptir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Unity 5.5.2p2 İndir

  Unity'nin oyun üreticilerine sağladığı bir basitlik Unity ile tasarlanan bir oyunun rastgele bir altyapı değişikliğine lüzum olmadan değişik platformlara (PC, Mac, Web, iOS, Android, Windows Phone, Playstation, Xbox vb.) ideal olarak derlenebilmesidir. Bu sayede PC amacıyla hazırlanan bir oyun tek tıklamayla Mac içerisinde çalışır duruma getirilebilir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Stencyl v3.2.0 İndir

  Stencyl bir 1D ve 2D oyun yapma programıdır. Özelliği ne mi dersiniz? Kod bilgi kapasitesi gerektirmiyor. Görsel olarak oyununuzu tasarlayabiliyorsunuz. Stencyl ile kendinize orjinal oyunlar yapabilir, bunları yayınlayabilirsiniz. Sürükle bırak destekleyen yalın bir arayüzü vardır. Oyunlarınızı dışarıya çıktı alabiliyor, test ederek kusurlarını giderebiliyorsunuz. Full sürümü seyrek tespit edilen programlardan birisi, heves üstüne eklenmiştir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Spriter Pro v4.1 Full - 68 MB

  Spriter Pro, modüler animasyon ve karakter canlandırmalarını yapabileceğiniz başarılı bir 3D modelleme ve animasyon yazılımıdır. Spriter Pro uygulaması ile gerçekleştireceğiniz oyun çalışmaları amacıyla karakter yapabilir, karakterin animasyonunu hazırlayabilirsiniz. 3D modelleme meraklı ve animasyon severler Spriter Pro'yu deneyebilirler. BrasMonkey firmasının imzasını taşır. İçerisinde ilaç eklidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  RPG Maker Vx Ace Full indir

  RPG Maker Vx Ace uygulaması RPG oyun yapma uygulamasıdır. Hayal gücünüzü kullanarak kendi dünyanızı kurup istediğiniz oyun karakterlerini yaparak yüzlerce oyun hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız oyunları .exe olarak kaydedip internet içerisinde yada sosyal ağlarda paylaşıp yaygınlaştırabilirsiniz. RPG oyun gerçekleştirmek isteyenlere özel. Denemek isteyenler  sizde limitsizce indirin.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Mirye Shade 3D Pro v15.1 İndir

  Mirye Shade 3D Pro, oyun tasarımcıları ve 3D modelleme meraklılarına özel bir render yazılımıdır. Mirye Shade 3D Pro ile kendi görsel animasyonlarınızı hazırlayabilecek ve 3D gölgeli modelleme yapabileceksiniz. Güçlü 3D motoru yayınlayan Mirye Shade 3D Pro ile geometrik bir biçimde 3D alanlarda çalışabilirsiniz. Oyun geliştiricilere özel FBX animasyon motoru, kuvvetli önbellek araçları, gerçek vakitli render, başka programlara uyum ve çok daha çoğu Mirye Shade 3D Pro yazılımında geliştiricileri bekliyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Lumberyard Oyun Motoru indir

  Amazon firmasının ürettiği ve destek verdiği bedava bir oyun motorudur. Lumberyard, herkezin bildiği CryEngine'ı numune alsa da asında daha orjinal bir yapıya sahip. Bilgisayar oyunlarınızı geliştirerek bunları paylaşabilirsiniz. Kendi sitesinde de pek çok model, asset türü içerikler mevcut. Legal yoldan oyun ilerletmek isteyenler, bedava oyun yapım motoru arayanlar Lumberyard'ı deneyebilirler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Godot v1.0 - Geliştirilmiş Oyun Motoru İndir

  Godot, Windows içerisinde oyunlar yapabileceğiniz tasarlanmış bir oyun motorudur. Ücretsiz olarak dağıtılan program daha bölümünde yeni olmasına karşın tekrar de oyun programlama ve modelleme işlemleri ile uğraşanlar amacıyla tercih edilebilir bir alternatif. Kolay kullanım ve ilerlemiş özellikler yayınlayan program Phyton dilini kullanmaktadır, dolayısı ile Phyton betiğini bilenler Godot ile oyun programa sokarken hiç zorlanmayacaklardır. 2D ve 3D oyunlar gerçekleştirmek mümkün. Kendi oyununuzu yaparak ve fikrinizi meydana koyarak namacıyla para kazanmayasınız değil mi? Bu yalnızca hayaliniz ve disiplinli çalışmanız ile orantılıdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  GameMaker Studio Professional Edition Full

  GameMaker Studio Professional Edition, adından da anlaşılacağı üzere bir oyun yapma programıdır. Bu program ile kendi 2D ve 3D oyunlarınızı tasarlayabilirsiniz. Program hem amatör hem de profesyonel kullananlara yönelik tasarlandığı amacıyla kullanım olarak zorlanacağınızı düşünmüyorum fakat tekrar de zorlanmanız söz hususu olabilir. İngilizce olarak internette çoğu kullanım eğitim videoları yer alıyor, bunları izleyerek görsel anlamda küçük çapta kendi oyunlarınızı yapabilirsiniz. Hatta yaptığınız oyunlardan para da kazanabilirsiniz, namacıyla olmasın?