PDF Araçları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (4)
  Anlık Ziyaretçiler: (2)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare PDFelement Professional Full indir

  Wondershare PDFelement ile PDF dosyalarınızı açabilir, düzenleyebilir, baştan oluşturabilir ve şifre ile koruyabilirsiniz. Program Wondershare PDF Editor'ün bir benzeridir, hem de devamı niteliğindedir. PDF belgelerinize resim ekleyin, kendi imzalarınızı ekleyin ve çok daha çoğunu yapın. Numaralandırma, dönüştürme gibi daha pek çok prosedürü yapmanıza imkân tanıyor. Wondershare PDFelement kuvvetli bir PDF yazılımıdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare PDF PassWord Remover v1.5.2.3 Full - 11 MB

  Program ismi üstünde bir PDF parolası kaldırma / kırma aracıdır. Sitesinde yazılan çizilenlere göre PDF kopyalama koruması tespit edilen bazı PDF dökümanların şifre korumasını kaldırabiliyor, direkt olarak baskı ve planlama işlemleri amacıyla hazır duruma getirebiliyorsunuz. 3 türlü koruma kaldırabiliyor, bunlar; kopyalama koruması, planlama koruması ve yazdırma koruması. Toplu PDF desteği ile tek seferde 200 adete kadar PDF dosyasının korumasını kaldırabiliyorsunuz. Hem de üreticinin iddiasına göre 1 dakikada 500 sayfalık bir PDF belgesinin parolasıni kaldırabiliyor. Bu da olağanüstü bir sürat ve performans.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare PDF Editor v3.9.11.9 Full indir - 42 MB

  Wondershare firmasının sunmuş bulunduğu bir PDF çözümüdür. Program ile PDF dökümanlarınızı birleştirebilir, düzenleyebilir, dönüştürebilir, şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz. Hepsi bir arada çözüm yayınlayan Wondershare PDF Editor bilhassa büro tipi kolay arayüzü ile ön plana çıkmakta. Diğer programlarda bulunduğu gibi botun karmaşası yaşamadan kolayçe PDF planlama yapabilirsiniz. Ek olarak mühim dökümanlarınızı şifreleyebilir ve yetkisiz bireylerin erişmesini engelleyebilirsiniz. PDF içinde resim ekleme, filigran katma, numaralandırma, ek sayfa oluşturma gibi pek çok içeriği bulunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare PDF Converter Pro v4.1.0.3 Full indir - 83 MB

  Yüksek kaliteli bir PDF dönüştürme uygulamaıdır. Wondershare PDF Converter Pro ile çoğu değişik türe sahip dosyaları PDF formatına, PDF belgelerini de tekrar değişik belge formatlarına dönüştürebilirsiniz. Çeşitli işletmeler ve bireysel kullanım amacıyla ideal olan uygulama OCR desteği bulundurmakta. Hem de PDF şifreleme, PDF birleştirme, korumalı olan PDF belgelerini dönüştürme ve orijinal niteliği koruyarak aniden çok PDF belgesini toplu dönüştürme yapabilmektedir. Bütün bu özelliklerin bir ada bulunması Wondershare firmasının bölümünde en iyi yazılımları ürettiğinin bir diğer işaretçisi. (İstek paylaşımdır)

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinPDFEditor Full indir

  PDF dosyalarınızı düzenlemek amacıyla kolay bir uygulama arıyorsanız WinPDFEditor işinizi görebilir. PDF belgeleriniz üstüne resim, makale gibi pek çok nesne ekleyebilir, tamamıyla düzenleyebilirsiniz. PDF dosyalarınızda dilediğiniz alanı silebilir, dilediğiniz yere resim, makale, şekil, watermark ekleyebilirsiniz. Bütün bunların yanısıra uygulama ile PDF dosyalarınızı dilediğiniz formata dönüştürebilirsiniz, bölümünde kullanımı kolay ve kolay bir uygulamadır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  VeryPDF PDF to Word Converter v3.0 Full indir - 3 MB

  Özellikle Türkçe karakterleri desteklemesiyle ön plana çıkan bir PDF dönüştürme uygulamasıdır. VeryPDF PDF to Word Converter ile PDF uzantılı dökümanlarınızı DOC, DOCX ve RTF formatlarına dönüştürebilirsiniz. Tek pencereli ve sürükle bırak desteği tespit edilen son derece basit bir arayüzü bulunuyor. İstek paylaşımdır. Sorunsuz ve temiz bir şekilde Türkçe karakter hatası almadan PDF to Word dönüştürme prosedürünü yapabilirsiniz. Yazılımın bedava sürümünde 5 sayfa gibi bir kısıtlama varken indireceğiniz dosyanın içindeki seriali kullanarak sınırsız dönüştürme yapabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  VeryPDF PDF PassWord Remover Full indir

  Şifre koruması tespit edilen PDF dosyalarının parolasıni kaldırabileceğiniz kolay arayüzlü düşük ebatlı tek pencereli faydalı bir vasıta. Eğer belgeler ile uğraşıyor, PDF parolası kırmak yani kaldırmak istiyorsanız bu uygulaması kullanabilirsiniz. Bu hususta pek çok vasıta sitemizde mevcut, olumlu neticeler da alınabilmekte. Genellikle Adobe Acrobat ile yapılan PDF dosyalarının parolasıni kırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Tek tek ya da toplu bir şekilde PDF parolası kırabilmektedir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  TriSun Software PDF to DOC Enterprise Full indir

  PDF belgelerini DOC ve RTF döküman formatlarına dönüştürebileceğiniz kolay bir araç. PDF belgeleri ile çok haşır neşir oluyor ve dönüştürmek amacıyla uygulama arıyorsanız TriSun Software PDF to DOC Enterprise'ı tercih edebilirsiniz. Toplu dönüştürme yardımıyla belgeleri toplu olarak uygulamaa sürüklüyorsunuz ve çıkış formatını seçip prosedürü başlatıyorsunuz. Sadece PDF dosyasını dışarıdan alabilir ve DOC ile RTF formatlarına dönüştürebilirsiniz. Program ilaveten şifre korumalı PDF belgelerini dönüştürebiliyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tipard PDF to Image Converter Full

  İsminden de anlayacağınız üzere PDF dosyalarını resim dosyalarına çevirebilen bir program. Elinizde sahip olunan olan PDF dökümanlarının resim olarak çıktısını alabilmek istiyorsanız bu dönüştürücüyü kullanarak resim dosyaları elde edebilirsiniz. JPEG, PNG, GIF, BMP, PCX, TGA ve TIFF formatlarında resim çıktısı alabiliyor. Bunun yanı sıra ön izleme olanağı sunuyor. Toplu dönüştürme de yapabiliyorsunuz. Amacına yönelik geliştirilmiş yararlı bir araç.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tipard PDF Converter Platinum Full indir

  Profesyonel PDF dönüştücürüsüdür. Program ile PDF dosyalarını DOC, TXT gibi aniden çok metin belgesi formatına dönüştürebilirsiniz. Hem de JPG, JPEG, BMP gibi resim formatlarına dönüşüm yapabilir, dönüştürürken hangi sayfalar dahil edilip hariç tutulacak bunları ayarlayabilirsiniz. Microsoft Office Word'un bütün sürümlerine ideal formatta PDF dönüştürebilir, toplu PDF dönüştürmek amacıyla tekrar Tipard PDF Converter Platinum'u kullanabilirsiniz.