Portable Programlar » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (5)
  Anlık Ziyaretçiler: (3)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Care 365 Pro Full Türkçe Portable indir

  Düşük ebatlı ve işini iyi yapan bir sistem bakım / tamir aracı arıyorsanız Wise Care 365 Pro'yu deneyebilirsiniz. Portable sürümü ile sistem bakımı çok daha basit bir duruma geliyor. Kurulum gerektirmeyen bu sürümünü indirerek USB flash disklerinizde uygulaması taşıyabilirsiniz. Türkçe dil desteklidir. Denemek isteyenler indirebilirler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinToFlash Pro v1.4 Türkçe Full Portable - 22 MB

  USB hafızaten format atmak deyince akla ilk gelen isimlerden birisi de Novicorp WinToFlash Pro yazılımıdır. Bu ufak ve faydalı program ile Windows kurulumu amacıyla lüzumlu ISO dosyasını USB belleğe sıhhatli bir biçimde yazdırabilecek ve dilediğiniz gibi USB kurulum yapabileceksiniz. Kurulumundan tüketimine tamamıyla Türkçe dil sağladığı amacıyla muhakkak zorlanmayacaksınız. Hem de ismim ismim sihirbaz şeklinde bir özelliği bulunduğu amacıyla birkaç dakikada format amacıyla USB hafıza oluşturabileceksiniz. Bizzat kullandığım USB format programlarının başına gelir. Bu son sürümü ile eş güdümlü Windows 10 USB hafızaten kurulum desteği de geliyor. Elinizde en az  4 GB flash disk varsa Novicorp WinToFlash Pro ile dilediğiniz ISO kalıbını yazdırabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows Key Viewer indir

  Ufak ve son derece faydalı bir araç. Windows Key Viewer ile Windows bilgisayarınızın lisans numarasını görebilirsiniz. Mevcut ürün anahtarınızı görüntü edebilir, direk e-posta gönderebilirsiniz. Genel olarak, ürün anahtarı Windows kurulum setinde ya da bilgisayardaki bir etikette bulunabilir. Bu etiket sık sık hasar görür ve okunamayacak duruma gelir ya da aniden çok bilgisayar kullanırken kurulum paketleri karışabilir. Bu noktada Windows Key Viewer aracını kullanarak sahip olunan ürün anahtarınızı görüntü edebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinContig Türkçe Portable indir

  Ücretsiz ve Türkçe dil destekli kurulum gerektirmeyen bir dosya birleştirme uygulamasıdır. Birleştirme dendiğinde akla ilk gelen disk birleştirme işlemidir. Fakat iş yalnızca disk birleştirmede bitmiyor. Dosya birleştirme denilen bir vaka daha var. Örneğin Program Files\Photoshop klasörünü birleştirme yaptığımızda diskteki önceliğini yükseltmiş oluyor ve daha derli toplu bir duruma getirmiş oluyoruz. Yararı nedir, programlar daha süratli açılır daha süratli kapanır az da olsa performansı yükselir. Velhasıl WinContig uygulaması da bu işi yapıyor. Belirlediğiniz klasörleri birleştirerek daha çok verim alabiliyorsunuz. Oyun klasörlerini de tekrar programla birleştirebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Waterfox indir

  Waterfox, Mozilla Firefox'un 64 bit işletim sistemlerine özel optimize edilmiş performanslı ve kararlı bir internet tarayıcısıdır. Sadece 64 bit işletim sistemlerinde çalışabilen Waterfox ile internetde gezinmeyi süratli bir duruma getirebilir, Firefox ya da Google Chrome ile senkronize edebilirsiniz. Waterfox aynı vakitte Firefox'un eklenti ve uzantıları ile uyumlu olarak çalışabiliyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Vivaldi Snapshot v1.0.357.5 Portable - 99 MB

  Vivaldi Snapshot yada direk Vivaldi adı ile tanınan bu uygulama bir Web tarayıcısıdır. Opera'nın kurucularının ürettiği bu tarayıcı ile internette süratli sörf yapabilirsiniz. Eklenti desteği bulunuyor. Düşük CPU tüketimi, sekmeli yapı, eklenti desteği, yer imleri, flash ve varlıklı içerik desteği gibi pek çok özelliği bulunuyor. 32 ve 64 bit her türlü sistemde açabilirsiniz. Portable olması nedeniyle kurulum gerektirmiyor. Flash disklerde taşıyabilir, tarayıcı ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  UltraSurf Portable indir

  UltraSurf, portable olarak kurulum gerektirmeyen ve tek pencereli bir anonim sörf programıdır. Bu düşük ebatlı ve tüketimi basit program ile okulda, iş yerinizde ya da internet yasağı olan rastgele bir yerde engelleri aşarak bağlantınızı yapabilirsiniz. Örneğin okullarda Facebook'a girmek yasaktır. UltraSurf ile girebilirsiniz. Ücretsiz bir programdır aynı zamanda. Emniyet yönünden uygulamanın tarihi eskilere dayanmaktadır. (M.Ö. 1500 olarak anlamayın) TTNet borcundan ötürü kapanan internet bağlantılarında da çözüme UltraSurf yetişmektedir. Mutlaka indirin ve arşivinizde bulundurun.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tomabo MP4 Video Downloader Pro v3.8 Portable İndir

  Youtube gibi sitelerden video indirmek isteyenler Tomabo MP4 Video Downloader Pro'yu deneyebilirler. Alanında en iyi programlardan birisidir, yalnızca birkaç tıklama ile Youtube ve aynısı video sitelerinden video indirebilir, indirilen videoları MP3 olarak ya da başka video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Sürüm portable yani taşınabilir sürümüdür, istediğiniz her bilgisayarda kullanabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  TapinRadio Pro Türkçe Portable indir

  İnternet üzerinden radyo dinleyebileceğiniz bir program. TapinRadio Pro ile yerli yabancı pek çok radyo kanalından canlı radyo dinleyebilir üstelik dinlediğiniz kanalı bilgisayarınıza ses formatından kayıt edebilirsiniz. TapinRadio Pro mp3, wma, ogg vorbis, aac ve daha pek çok ses formatında yayın yapan radyo kanallarını desteklemektedir. Beğendiğiniz kanalları en çok tercih edilen listesine kayıt edebilir, ülkelere ya da radyo çeşidine göre filtrelemeler yapabilirsiniz. Türkçe dil destekli ve taşınabilir özelliğe sahip bir radyo oynatıcısı.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 1

  Tag & Rename v3.9.3 Portable - 12 MB

  Tag & Rename, bilgisayarınızda tespit edilen MP3 ve başka ses dosyalarını toplu bir biçimde tekrar adlandırabileceğiniz başarılı bir program. Bu program ile birer birer MP3 adlandırmasından kurtuluyorsunuz. Mesela 100 adet müzik var, şunlar arabesk türündeler. Topluca türlerini değiştirmek istiyorsunuz. Tag & Rename ile tamamını seçerek alakalı biçimlendirmeyi yapabiliyorsunuz. Sadece türü değil tabiki. Albüm, açıklama, etiket, yapım senesi gibi MP3'e dair ne varsa toplu bir biçimde düzenleyebiliyorsunuz.