Program Kaldırıcılar » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (6)
  Anlık Ziyaretçiler: (4)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Your Uninstaller v4.5.2014 İndir

  Your Uninstaller, sınıfının en iyisi, ilerlemiş bir uygulama kaldırma aracıdır. Your Uninstaller ile bir uygulaması hiçbir iz bırakmadan tamamıyla sisteminizden kaldırabilirsiniz. Böylece kaldırdığınız uygulama sistemde ve kayıt defterinde hiçbir iz bırakmadan tamamıyla silinir. Your Uninstaller ile yalnızca uygulama kaldırma değil aynı vakitte sorunlu uygulama girişlerini de düzeltebiliyorsunuz. Sistem başlangıç onarımı, lüzumsuz dosya tarama, geri getirilmemek üzere silme gibi araçları bulunuyor. Türkçe dil desteği yardımıyla kullanırken zorlanmayacaksınız.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wise Program Uninstaller Türkçe indir

  Wise Program Uninstaller, yalın ve süratli bir uygulama kaldırma aracıdır. Windows'un Program Ekle / Kaldır aracına oranla çok daha kaliteli ve süratli çalışan Wise Program Uninstaller, uygulamalarınızı kaldırdıktan ardından tarama yaparak onlardan geriye hiçbir iz bırakmaz. Eğer bir uygulama kaldırma aracına gereksiniminiz varsa kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunuyor. Hızlı ve yalın arayüze sahip, işlemlerinizi yalınçe halledebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Uninstall Tool Full Türkçe indir

  Windows'un kendi uygulama kaldırıcı aracı vardır. Program ekle / kaldır olarak geçer. Buradan uygulamalarınızı kaldırabilirsiniz fakat kaldırılan uygulama gerisinde kayıt defteri izi ve dosya bırakabilir. Mesela bir Nero kurun ve bunu kaldırın ardından bakın ne kadar artık bırakıyor gerisinde. Velhasıl bu halde Uninstall Tool uygulamaını kullanarak kaldırılacak yazılımın gerisinde hiçbir iz kalmadan silebiliyorsunuz. Sistemde kaç uygulama kurulu olduğunu görebilir, başlangıçta açılan uygulamaları yönetebilirsiniz. Türkçe dil desteklidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Total Uninstall Professional Full

  Total Uninstall Professional, adından da anlaşılacağı üzere profesyonel bir uygulama kaldırma yazılımıdır. Total Uninstall Professional ile kaldıracağınız uygulamaları seçerek bilgisayarınızdan hiçbir iz ve artık bırakmadan tamamıyla kaldırabilirsiniz. Birçok faydalı özelliği tespit edilen uygulama, size ilerlemiş kaldırma ve kayıt defteri hijyenikliği sunuyor. Normalde bir uygulaması kaldırdığımızda gerisinde çoğu lüzumsuz iz bırakır, Total Uninstall Professional ile kaldırdığınız uygulama tamamıyla kaldırılır ve hiçbir iz bırakmaz. Program ile aynı vakitte yüklü yazılımlarınızı analiz edebilir, çeşitli bilgiye ulaşabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Soft4Boost Any Uninstaller v6.8.1.497 - 13 MB

  Windows'un kolay ve sinir bozan uygulama ekle/kaldır ekranından sıkılanlar Soft4Boost Any Uninstaller'i deneyebilirler. Program açılışta yüklü uygulamalarınızı listeler, size yalnızca birkaç tıklama ile kısa sürede uygulamalarınızı kaldırmanıza imkan sağlar. Hem de sorunlu uygulamaları onarım etme ve tamamıyla kaldırma gibi özellikleri bulunur, işlemlerinizi kısa sürede hallederek bilgisayarınızı lüzumsuz uygulamalardan arındırabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Soft Organizer Full indir

  Soft Organizer, tam manası ile bilgisayarınızda yüklü uygulamaları yönetebilmeniz ve basitçe kaldırabilmeniz amacıyla yapılmış bir araçtır. Bu uygulama ile sisteminizde yüklü uygulamalar ile ilgili bilgi edinebilir, değerlendirme puanlarını görebilir, hiçbir iz bırakmadan kaldırabilir, yüklü uygulamaları dışarıya HTML olarak aktarabilir, aynı anda çoğu uygulaması sorunsuzca kaldırabilirsiniz. Güzel özellikler ve basit kullanım yayınlayan Soft Organizer, düşük ebatlı ve her bilgisayarda bulunması gereken uygulamalar arasında diye düşünüyorum. Tabi benim amacıyla Revo Uninstaller'in eline su dökemez orası da ayrı bir konu.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Smarty Uninstaller Full indir

  Bilgisayarınıza uygulama yüklediğinizde ve kaldırmak istediğinizde detaylı problemler yaşayabilirsiniz. Programı kaldırdıktan ardından gerisinde kalan izleri otomatik olarak temizlemek istersiniz. Veya kaldıramadığınız bir uygulaması kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu noktada Smarty Uninstaller yazılımını kullanarak bir uygulama geride hiçbir iz kalmayacak şekilde bilgisayarınızdan tamamıyla silebilirsiniz. Oldukça kullanımı kolay bir arayüze sahip olan yazılım, uygulamalara notlar girmenizi sağlıyor. Hem de toplu kaldırmalar yapabilir, geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz. Smarty Uninstaller ilaveten zorlu kaldırma diye tanımladığımız özellikleri içeriyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Revo Uninstaller Pro Türkçe Full

  Revo Uninstaller Pro, ilerlemiş bir uygulama kaldırma aracı ve bilgisayar temizlik uygulamaıdır. VS Revo Group bu sefer bilgisayar temizlik işlerine de yer vermiş. Revo Uninstaller Pro ile hem uygulamalarınızı iz bırakmadan tamamıyla kaldırabiliyor, hemde bilgisayarınızdaki lüzumsuz dosyaları temizleyebiliyorsunuz. Bunun yanısıra harddiskinizde tespit edilen bilgileri güvenle silebiliyor, Ofis, Java, Adobe Flash gibi uygulamalarınızın da bilgisayarınızda bıraktığı lüzumsuz yer kaplayan dosyaları temizleyebiliyorsunuz. Bizzat kullandığım kusursuz bir araçtır, IObit Uninstaller eline su bile dökemez.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Perfect Uninstaller Full indir

  Perfect Uninstaller uygulaması ile bilgisayarınızdaki yüklü olan uygulamaları hiçbir iz bırakmadan sorunsuzca kaldırabilirsiniz. Bu tür uygulama kaldırma araçlarından birisini kesinlikle kullanmanızı öneririm. Birçok uygulaması kendi uninstall komutu ile kaldırdığınızda arkasından ne kadar kayıt defteri ve lüzumsuz dosya bıraktığını biliyor olsaydınız Perfect Uninstaller'i indirir ve kullanırdınız buna eminim.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Max Uninstaller v3.6.1.1577 Full - 4 MB

  Max Uninstaller, programlarınızı listeler ve artık bırakmadan kaldırmanızı sağlar. IObit Uninstaller, Revo Uninstaller gibi araçlara seçenek olarak kullanabilirsiniz. Bir uygulaması kaldırdıktan ardından geriye kalan kayıt defteri ve lüzumsuz dosyaları temizleyerek uygulaması gerçek anlamda kaldırmanıza yardımcı olur. Kullanışlı, kolay ve şık bir arayüze sahip kusursuz yazılımdır.