Programlama - Geliştirme » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (5)
  Anlık Ziyaretçiler: (3)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Xamarin Visual Studio Enterprise Full indir

  iOS, Android ve Windows platformlarına ideal program geliştirebileceğiniz başarılı bir programlama - geliştirme ortamıdır. IntelliSense teknolojisi ile kesintisiz iOS ve Android API'leri keşfedin, yeni projelerinizde kullanın. Visual Studio entegrasyonu yardımıyla her iki uygulaması da uyum içinde kullanabilirsiniz. C#, C++ gibi pek çok dili Xamarin Visual Studio Enterprise ile eş güdümlü düzenleyebilirsiniz. UITest geliştirme ortamı, bulut servisleri, bütünsel görünüm, C# optimize, bileşen mağazası, kurumsal entegrasyonlar ve çok daha çoğu bu yazılımda.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wingware Wing IDE Professional Full indir

  Wing IDE Professional, profesyonel programcılar amacıyla geliştirilmiş tam özellikli bir Python IDE'dir. Güçlü editör, kod istihbaratı, tekrar yapılandırma, hata seleksiyon, arama, birim testi, proje idaresi ve düzeltme denetim özellikleri içerir. Editör penceresi merkezi fikstür olan Wing IDE düzeni basittir. Destekleyici bölmeler, kaynak tarayıcı, çalışma vakti çıktısı ve hata seleksiyon bölmeleri ve aynısı etraf üstünde düzenlenmiştir. Wingware'in hata ayıklayıcısı yapılandırılabilir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Visual Studio Ultimate 2013 Update 4 Türkçe Full indir

  Microsoft'un programcılar amacıyla geliştirmiş bulunduğu dev bir geliştirme platformudur. Visual Studio Ultimate ile bilgisayar, mobil ve başka platformlar dahil hayaliniz ile sınırlı çoğu program geliştirebilirsiniz. Elbette belirli diller var, bunları bilmek gerekiyor. Kod aratarak hata seleksiyon yapabiliyor, yardımcı araçları kullanabiliyor, bütün bunların yanı sıra Web amacıyla program ve site oluşturabiliyorsunuz. C++, C# gibi çoğu dili destekler. 2013 olarak lanse edilen, son güncellemesini yani 4. güncellemeyi sahibi olan versiyonudur. Türkçe dil desteklidir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Visual Studio Ultimate 2012 Full indir

  Visual Studio, program hayat döngüsü süresince, tasarımdan dağıtıma kadar, kaliteli kodu garantileyen kuvvetli bir IDE'dir. SharePoint, web, Windows, Windows Phone ya da diğer bir platform amacıyla program geliştiriyorsanız; Visual Studio herşeyi bir arada bulabileceğiniz, en yüksek seviye çözümdür.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Visual Studio Code indir

  Visual Studio Code, internet uygulamaları ve bulut uygulamaları meydana getirmek amacıyla çalışan kuvvetli bir IDE'dir. Hafiftir ve Visual Studio'nun işlevselliğine benzemekle birlikte, çağdaş görüntülü bir arabirimle paketlenmiş kapsamlı revizyon ve derleme yardımcı uygulamalarına sahiptir. Visual Studio Code'un ilgi çekici özelliklerinden biri, uygulamanın size sunmuş olduğu denetim yetenekleridir. Çeşitli türdeki yazılımların test edilmesini, oluşturulmasını, paketlenmesini ve hem de kullanılmasını kolaylaştırır. Visual Studio Code amacıylade birkaç vazife oluşturabilir, bunları dilediğiniz argümanları kurarak dilediğiniz projede gizleyebilir ve süratli şekilde yapılandırabilirsiniz. Daha ardından kaydedebileceğiniz, kendi kod parçalarını üretmenin yanı sıra numune pasajları da kullanabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Microsoft Visual Studio 2015 + Update 2 (Professional / Enterprise)

  Programlama ve geliştirme ile ilgilenenler amacıyla Microsoft Visual Studio 2015 ve Update 2 olarak tanınan son güncellemesini paylaşıyorum. Bu dev uygulama ile geliştiremediğiniz içerik kalmayacak. Mobil platformdan masaüstü platforma kadar oyun, uygulama gibi içerikler geliştirebilirsiniz. Programın tüketimini bildikten ve içerdiği dilleri öğrendikten ardından geliştireceğiniz mamüller yalnızca hayallerinizle sınırlı. Konu devamında Enterprise ve Professional sürümlerinin linklerini göreceksiniz. 32 ve 64 bit uyumludur, dosya amacıylade key eklidir. Partlı ya da tek link temin edebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  VBto Converter Full indir

  Microsoft Visual Basic 6.0 ile oluşturduğunuz projeyi detaylı formatlara dönüştürmeye yarayan kolay bir araç. VBto Converter ile Visual Basic 6 dönüştürme işlemleri yapabilirsiniz. Bu tarz bir araca gereksiniminiz varsa deneyebilirsiniz. Yeni sürümünde ADO, DAO, VBA uzantılarını destekler yapıya getirilmiş. Hem de VB 6, VS 2010, Delphi 2010 desteği mevcut.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Upscene DataBase Workbench Pro Full

  Veri tabanı geliştirme ile uğraşanlar amacıyla yapılmış bir yazılımdır. Upscene DataBase Workbench Pro birde nfazla veri tabanı geliştirme motorları amacıyla tek bölge sunar. Fonksiyonellik, kuvvetli ve tutarlı vasıtalar, sezgisel kullanıcı arayüzü ve üretkenlik çoğaltıcı pek çok vasıta içerir. Görsel nesne ve çağdaş kod editörü sunar. Hata seleksiyon özelliği yardımıyla hatalı kodlarınızı görebilir ve düzeltebilirsiniz. Veri modeli tasarımı da yapabilirsiniz. SQL ile uyumlu olarak çalışabilir, meta veri yapılarını düzenleyebilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  The Enigma Protector v4.30 Full indir - 28 MB

  Geliştirmiş olduğunuz yazılımlara satın alma koruması sağlayabileceğiniz bir uygulamadır. Enigma Protector uygulamaların kuvvetli bir şekilde korunması amacıyla geliştirilmiş ilerlemiş bir araçtır. Program EXE, SCR, DLL ve OCX koruma modülleri içerir. Örnek verelim. Bir uygulama yaptınız, bunu lisanslı duruma getirdiniz. Lisans amacıyla anahtarlar, koruma gibi halleri The Enigma Protector ile sağlayabilirsiniz. Yazılımlarınıza teknik koruma sağlayarak lisanslı kullanım sunabilirsiniz. The Enigma Protector'de ilaveten pek çok faydalı modül yer alıyor. 32 ve 64 bit olarak ayrı linkler durumunda sunulmuştur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Text Editor Pro - Ücretsiz Kod Düzenleme Yazılımı

  Text Editor Pro, 50'den çok komut dosyası amacıyla sözdizimi vurgulayan, kapsamlı ve tüketimi basit bir metin planlama aracıdır. C++, COBOL, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve başkaları gibi 50'den çok programlama dilini destekler. Bu özellik tek başına Text Editor Pro'yu nerdeyse her programcının dikkatini çekebilecek paha biçilmez bir vasıta durumuna getirir. Dillerden rastgele birini basitçe açılır menüden seçebilir, yeni bir belge oluşturabilir ve yazmaya başlayabilirsiniz. Uygulama açılan aniden çok belgeyi yönetebilir ve ayrı sekmelerde görüntüler.