Ses Editörleri » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (4)
  Anlık Ziyaretçiler: (2)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Zortam MP3 Media Studio Pro Full indir

  Zortam Mp3 Media Studio Pro uygulaması kusursuz bir MP3 planlama ve yönetme uygulamasıdır. MP3 dosyalarınızın kapak resimlerini, tag denilen etiketlerini, ilerlemiş sanatçı ismi, türü vb. detaylarını düzenleyebileceğiniz Zortam Mp3 Media Studio Pro ile internetten müzikleriniz amacıyla ilerlemiş etiket ve kapak resimleri bulabilirsiniz. Geniş veritabanı sahip olan Zortam Mp3 Media Studio Pro ilerlemiş bir MP3 idare ve planlama uygulamasıdır, ilgilenenler limitsizce indirsin.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  XYLIO Future DJ Pro Full indir

  XYLIO Future DJ Pro, hem profesyonel hem de kendini ilerleten DJ'lerin greksinimlerini karşılayan en son profesyonel DJ özellikleri ile dolu amiral gemisi DJ yazılımıdır. XYLIO Future DJ Pro, kulüplerin ve başka canlı performans koşullarında performans gösteren dinamik DJ'lere ve kulüp / canlı DJ'lere, evlerinin konforunda kendi karışımlarını gerçekleştirmekten keyif alan DJ'ler yönünden her şekilde basitçe kullanılabilir. Etkileyici ilerlemiş ve elastik özellikleri sayesinde, kendi yaratıcılığınız dışında üretken akışınızı sınırlayan hiçbir şey yoktur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Xrlly Absolute Sound Recorder Full indir

  Hızlı ve kaliteli bir ses kaydetme olanağı yayınlayan Xrlly Absolute Sound Recorder, sesin niteliğini bozmadan, ses kaydetmeye yarayan kullanımı kolay bir araç. Mikrofonunuz var ve ses kaydetmek amacıyla kolay bir uygulama arıyorsanız Xrlly Absolute Sound Recorder ile ses kaydı yapabilir, tanınmış ses formatlarında kayıtlarınızı çıktı alabilirsiniz. WAV formatında çıktı almanız önerilir.


     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare Streaming Audio Recorder Full İndir

  Dijital ses kayıt programıdır. Wondershare Streaming Audio Recorder ile internetteki rastgele bir radyo kanalından ses kaydı alarak bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Tek tık ile hemen ses kaydı alan yazılım, ses kayıtlarınızı kişiselleştirebilmenize de imkân tanıyor. Akıllı zil sesi oluşturucusu yardımıyla ses kaydından telefonunuz amacıyla zil sesi hazırlayabiliyorsunuz. 500'ün üstünde radyo kanalından tek tıkla ses kaydı alabilirsiniz. Programın mantığı, bilgisayarınızın ses çıkışını kullanmasıdır. Yani gerçek vakitli olarak çalışır. Kısacası Wondershare Streaming Audio Recorder ile hoparlörünüzden çıkan bütün sesleri bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Üstelik bunun amacıyla mikrofon yada ek bir aygıt gerekmiyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WinLive Pro Full indir

  WinLive Pro Synth kuvvetli ve profesyonel bir Karaoke midi / ses çalardır. WinLive Pro'da çoğu modül mevcuttur. Bunlardan bazıları ASIO Sürücü Yönetimi, Midi IN, Winlive Dijital Piyano, Ses - MIDI Converter, Yazılım Synth GM + (250'den çok ses ve 15 bateri kitleri ile) içerikleridir. MIDI dosyaları, ses ve video amacıyla anahtar dönüştürme modlarının yanı sıra 100 örneğe kadar gerçek vakitli ses örnekleme, TXT / RTF içeri metin aktarımı, bireysel nota planlama olanağı gibi pek çok içerik sunmaktadır. Ses yazılımları ile uğraşanlar amacıyla faydalı bir program.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  WavePurity Professional Full indir

  WavePurity Professional ile bilgisayara aktardığınız plak ve ses kasetlerinin niteliğini arttırabilirsiniz. Program aynı vakitte cızırtılı ses kasetlerinin de niteliğini arttırıyor ve cızırtı düzeyini minimuma indiriyor. Genellikle ses arşivcilerinin işine yarayabilecek bir uygulama diyebilirim. Arayüz normal, ses uygulamaları ile uğraşanlar amacıyla tasarlanmış. Zorlanacağınızı düşünmüyorum.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wave MP3 Editor Pro 2016 Full indir - 11 MB

  20.000'den çok kullanıcısıyla öne çıkan Wave MP3 Editor Pro, kuvvetli bir ses planlama ve kayıt etme aracıdır. Ses dosyası üstünde kesme, kısma gibi biçimlendirmelerin yanı sıra detaylı efektler ve filtreler programınızı sağlar. Ses içindeki dalga boylarını detaylıca ayarlayabilir, içindeki efektleri kullanabilir, ses etiketlerini düzenleyebilir, ton planlamasi ve daha pek çok prosedürü yapabilirsiniz. Hem de Pan diye tanımladığımız vakası Wave MP3 Editor Pro ile yapabilmek mümkündür. Yani sesin dilediğiniz kısımlarını sağ ya da sol hoparlörden verebiliyorsunuz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wave Corrector Professional Edition v3.7 Full - 1 MB

  Wave Corrector Professional Edition bir ses dalga düzeltici aracıdır. Wave Corrector'u eski analog kayıtlarından gürültü çıkarmak ve dijital ses dosyalarını meydana getirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Wave Corrector son derece ilerlemiş bir dijital ses işleme motoru kullanır. Dosyaları CD'ye ya da dijital kütüphaneye aktarabilir. Güçlü enterpolasyon ve içerdiği algoritmaları yardımıyla dalga düzelticisi ses amacıylade uyum sağlar, tamamıyla harmanlayarak dalga formunu düzenler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  VoxCommando Full indir

  Bilgisayarınızı ses ile denetim edebileceğiniz bir programdır. 20'den çok dil ve aksanı destekler, 2 değişik ses motoru içerir. Program ile uzaktan bilgisayarınızı ses ile denetim edebilirsiniz. Ev sinema sistemleri amacıyla idealdir. Aynı şekilde HIFI ses sistemlerini destekler ve eklenti desteği bulundurur. KODI ve XMBC gibi başka multimedya uygulamaları ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Konuşma tanıma, komut dinleme ve aksan çevirme özellikleri mevcuttur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Volume Normalizer Master Full indir

  Ses normalleştirme programıdır. Volume Normalizer Master ile toplu olarak ses dosyalarının çıkış düzeyini DB cinsinden ayarlayabilir, ses seviyelerini düzenleyebilirsiniz. RMS ses algılama özelliği yardımıyla ses kalitesinde en az bozulma ile ses arttırma yapabilirsiniz. Farklı hacimlere sahip ses dosyalarının eşitlenmesinde de sarfedilen Volume Normalizer Master, ses yazılımları ile ilgilenenler amacıyla denenebilir bir program.