Site Araçları ve SEO » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (4)
  Anlık Ziyaretçiler: (2)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  WebSide - Site Yapım ve Yönetim Programı

  Sizinde bir internet sayfanız olsun istemez misiniz? WebSide site yapım aracı ile bundan sonra site sahibi olmak çok kolay. Üstelik anlar amacıylade bir site sahibi olabilirsiniz. Onlarca hazır site şablonu, logosu, animasyonu ile sizde profesyonel siteler yapabileceksiniz. Sayfanıza bilgisayarınızdan ya da başka internet kaynaklardan yazılar, resimler, animasyonlar... yükleyebilirsiniz. Böylece sitenizi kendinize özgü duruma getirebilirsiniz. Kendinize orjinal sitenizi yaratarak sizde tasarımlarınızı konuşturabilirsiniz. Tüm şunlar amacıyla tek yapmanız gereken WebSıde' ı bilgisayarınıza indirmek ve kurmak. Böylece anlar amacıylade internet sahibi olabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  SiteSubmitter indir

  SiteSubmitter, 17 arama motoruna internet sitenizi kaydetmeye yarayan ufak boyutlu, tüketimi basit ve bedava bir yazılımdır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Seolize Full indir

  Seolize ile sitenizin sıralamasına bakabilir, Google ve Bing üstünde taramalar yaparak arama neticelerini iyi konuma getirebilirsiniz. HTML kod kontrolleri, siteye dair görüntü analizleri, sitenizin anahtar sözcük gereksinimi gibi analizleri süratli bir biçimde yapabilirsiniz. Grafiksel internet istatistiklerine bakabilir, grafiksel olarak rapor eder oluşturabilirsiniz. Office tipi bir arayüze sahip olan program bilhassa SEO ile ilgilenenler amacıyla tasarlanmış.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Screaming Frog SEO Spider Full indir

  Web site sahiplerini ilgilendiren SEO programı. Screaming Frog SEO Spider ile internet sitelerinin URL adreslerini tarayabilir, SEO analizi yapabilir, anahtar kelimeleri belirleme edip sıhhatli SEO çalışmaları yapabilirsiniz. Bu vasıta ile yapabilecekleriniz şunlardır. Kırık linkleri belirleme edebilir, yönlendirmeleri denetleyebilir, sayfa başlıklarını ve meta verilerini analiz edebilir, CSS ve JS veri yollarına bakabilir, yinelenen içerikleri bulabilir, robotların gözünden sitenizi inceleyebilir ve XML site haritaları oluşturabilirsiniz. Screaming Frog SEO Spider yazılımı ilaveten Google Analytics ile birleşik olarak çalışabilmektedir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Rank Tracker Enterprise Full indir

  Toplu SEO uygulamaıdır. SEO ile ilgilenenler amacıyla pek çok vasıta yayınlayan uygulama ile sitelerinize aldığınız Backlink'leri denetim edebilir, arama sonuçlarındaki performansınıza bakabilir, sözcük analizi çıkarabilir, hangi sözcükde hangi tarihte hangi sıradaymışsınız bu gibi detaylara bakınabilirsiniz. Mesela Backlink alacaksınız, evveli ve sonrasına bu uygulama ile bakınabilirsiniz. Sadece bu kadar değil elbette. Programın amacıylade 4 adet ayrı vasıta yer alıyor. Bunları da kullanarak sitenizin arama sonuçlarındaki halini iyileştirebiliyorsunuz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Netpeak Checker v2.2 İndir

  Negatif SEO adı verdiği bir vaka var. Nasıl yapıyorlar? Bunların bir uygulaması var oradan kötü hedefli backlink gönderiyorlar ve siteniz arama motorlarında alt sıralarda yer alıyor. Netpeak Checker ile sitenizin backlink kontrollerini yapabiliyorsunuz, aralarından kötü hedefli olanları seçiyor ve TXT olarak dışarıya aktarabiliyorsunuz. Google'nin yönetici araçlarından da bu dosyayı yüklüyor ve bağlantıların spam olduğunu bildiriyorsunuz vaka bu kadar. Hem de site amacıyla ilerlemiş çoğu analiz aracı sunuyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Clever Gizmos KeyWord Researcher Pro Full indir

  Arama motoru ve SEO işleri ile uğraşanlar amacıyla tasarlanmış bir anahtar sözcük organizatör aracıdır. KeyWord Researcher Pro ile anahtar sözcükleri keşfedebilir, anahtar sözcük bakımından canlı SEO analizi yapabilir, siteniz varsa tavsiye edilen anahtar sözcükleri kullanarak daha verimli çalışmalar meydana çıkarabilirsiniz. Anahtar sözcük işlemleri 6 adımda işliyor. İlk evvelce analiz, önemsiz anahtar sözcüklerin kaldırılması, en iyi anahtar sözcüklerin bulunması, maddeler durumunda gruplara ayırma, madde amacıyladeki en iyi anahtar sözcükyi tayin ve en sonucunda yayın etme prosedürü olarak gerçekleşiyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Free Website Submitter - Web Sitesi Kayıt Programı

  Free Website Submitter, yayın hayatına yeni başlayan internet sitenizi bütün arama motorları üstüne otomatik olarak kayıt etmenize imkan gerçekleştiren tüketimi kolay ve itimat edilir bir uygulamadır. Programın arayüzü tek bir pencereden oluşmaktadır ve tüketimi son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken arama motorlarına kayıt ettirmek dilediğiniz sitenizin adresini alakalı alana girmek ve sonrasında "Submit" butonuna tıklayarak, gönderme işleminin tamamlamasını beklemektir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ERank Booster indir

  ERank Booster değişik coğrafi konumlardan internet sitenize ziyaretler sağlayarak sayfanızın tanınmışlığını yükseltmek amacıyla geliştirilmiş ilerlemiş bir SEO programıdır. ERank Booster amacıylade kullanılabilecek değişik 12 SEO programını barındırmaktadır. İçerisinde tespit edilen faydalı uygulamalar yardımıyla arama motorlarında üst sıralara yükselmenize, internet sayfanızın trafiğini arttırmanıza, basitçe internet analizi gerçekleştirmenize ve başka SEOsal işlemlerinize yardımcı olacaktır.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  DomainHostingView indir

  DomainHostingView uygulaması merak ettiğiniz alan adları ile alakalı verileri masaüstünüzde basitçe listelemenize yarayan bedava ve başarılı bir yazılımdır. Program alan adlarıyla alakalı DNS ve WHOIS sorgularını kullanarak bir tesir kısmı ile alakalı geniş bulgular toplayarak sizi bilgilendirir. Aynı vakitte bir internet tarayıcısı üstünde görüntüleyebileceğiniz HTML raporu oluşturabilir.