Slayt / Resim Şov » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (7)
  Anlık Ziyaretçiler: (5)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare Fotophire Slideshow Maker - Slayt Programı

  Sadece 3 kolay adımda kendi slayt gösterilerinizi meydana getirmek ister miydiniz? Basit tüketimi ile ön plana çıkan Wondershare Fotophire Slideshow Maker ile bu mümkün. Kaliteli uygulamaları ile tanınan Wondershare firmasının bu ürünü ile sizde kolay bir biçimde resimlerinizden slayt şovlar hazırlayabilirsiniz. Unutulmaz bir slayt gösterisini hazırlamak amacıyla uygulamanın amacıyladeki hazır şablonları kullanabilirsiniz. Dilerseniz 75 dahili parçayı seçin ya da arkaplana kendi müziğinizi ekleyin.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe v6.5.1.1 Full - 35 MB

  Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe, görsel tasarım ve keyifli kullanıma yönelik programlar yapan Wondershare firmasının birbirinden güzel özelliklere sahip bir slayt şov hazırlama programıdır. Program ile kendinize orjinal slayt şovlar hazırlayabilir, bunları önizleme yapabilir, bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Programın içinde tespit edilen 10'dan çok geçiş efekti ve video efekti yardımıyla slaytlarınız daha canlı ve profesyonel görünüme ulaşır. Düşük ebatlı ve amacına yönelik geliştirilmiş bir program, Wondershare niteliğini taşımakta.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  ThunderSoft Slideshow Factory v3.5.4 İndir

  ThunderSoft Slideshow Factory, resimlerinizden slaytlar oluşturabileceğiniz slayt yapım programıdır. Resimlerinize detaylı geçiş efektleri ve arkaplana müzikler ekleyerek sizde kusursuz slayt şovlar yapabilirsiniz. Sunumlarınızı ekran koruyucu olarak kaydedebilir, bunun yanı sıra .exe, .html, .avi, .wmv, .flash gibi onlarca formatta kaydedebilirsiniz. Aynı vakitte ufak swf uzantılı flash görüntüler ve ufak resim galerileri de oluşturabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Speedy Soft Digistudio v9.7.1.189 Full - 6 MB

  Digistudio, özelleştirilebilir yapıya sahip bir demo şeklinde slayt gösterisi oluşturma programıdır. Program ile görüntü ve videolarınızı birleştirebilir, arkaplanına müzik atayabilir ve çoğu efekti kullanarak görsel flash animasyonlar oluşturabilirsiniz. Program dışarıya yalnızca SWF formatında transfer yapabilmekte. Yazılımı bilgisayarınıza kurduğunuzda numune çalışmalara bakabilir, uygulamanın mantığını ve tüketimini daha iyi kavrayabilirsiniz. Ben kurdum baktım. Örneğin görsel resmin içerisine butonlar ekleyebiliyor, dinamik çizimler yapabiliyor ya da açılır balon kutuları ekleyebiliyorsunuz. Almanca ve İngilizce olmak üzere 2 dilde çalışabiliyor. Digistudio ilaveten 16:9 ve 4:16 ekran formatları ile uyumlu çalışmalar oluşturabiliyor.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  PicturesToExe Deluxe Full indir

  PicturesToExe Deluxe, resim ve müzikleri birleştirerek slaty gösterileri hazırlayabileceğiniz bir diğer yazılım. Maskeleme özelliği tespit edilen uygulama ile kendinize orjinal slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Tek pencereli bir arayüzü bulunuyor. Resimler üstünde pan, zoom, 3D efekt, bulanıklık, keskinlik, renk dengeleme gibi ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Aynı anda çalan müzikler ekleyebiliyor, efektif ses giriş / çıkışı yapabiliyorsunuz. Kullanımı basit ve sürükle bırak desteğine sahip. Oluşturulan slatyları bilgisayarınızda saklayabiliyor, HD olarak Youtube gibi servislere yükleyebiliyorsunuz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Photodex ProShow Producer Full indir

  Yine Photodex'in bir başka görsel slayt ürünü. ProShow Producer, ProShow Gold'dan ayrı olarak ek özellikler içeriyor. Dahili resim düzenleme, rastgele bir ekranda yayınlama, 40'dan çok dosya formatı, hemen ya da özel olarak slayt oluşturma gibi ileri seviye kullananlara hitap ediyor. Program ile geçiş maskeleri, filigran ve imza mafsala dahil çoğu ayarlama yapabiliyorsunuz. Bu, Gold versiyonundan çok daha profesyonel.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Photodex ProShow Gold Full indir

  Photodex firmasının başarılı ürünlerinden ProShow Gold, kaliteli ve yalın yoldan bir slayt şov hazırlama programıdır. ProShow Gold ile süratli slaytlar oluşturun, fotoğraflar, videolar, metinler, efektler ekleyin, dahili müzik kitaplığından arkaplana müzik koyun, bitirdiğiniz videoları paylaşın. ProShow Gold ile bir slayt şov gerçekleştirmek işte bu kadar yalın. ProShow Gold ile step step (adım adım) görsel slayt ve resim şovlar oluşturun.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  NCH PhotoStage Slideshow Producer Professional Full

  NCH PhotoStage Slideshow Producer, düşük ebatlı ve amacına ideal bir slayt hazırlama uygulamaıdır. Bu uygulama ile kendi slaty şovlarınızı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Sürükle / bırak desteği sunar, resimlerinizi seçerek NCH PhotoStage Slideshow Producer'e atıyorsunuz. Sonrasında resimlerin geçiş efektlerini ayarlıyorsunuz. Dilerseniz resim üstüne yazı, fligran ya da efekt ekleyebiliyorsunuz. Video uzantısında bilgisayar, mobil ya da CD formatlarında çıktı alabiliyorsunuz. Bütün bunları 5 MB gibi düşük bir uygulamala yapıyorsunuz ve son derece başarılı diyebilirim.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Movavi Slideshow Maker Türkçe Full

  Bilgisayarınızdaki anılarınızdan etkileyici video meydana getirmek istiyorsanız Movavi Slideshow Maker ile tanışın! Hoş ve etkili bir slayt gösterisi programına lüzumsiniminiz varsa, daha çok aramanıza lüzum yok. Medya dosyalarınızı uygulamaya aktarın, kalitelerini artırın, animasyonlu geçişler ile birleştirin, ideal müzik, başlıklar ve filtreler ekleyin! Yapmanız lüzumen bu kadar basit, üstelik Türkçe dil desteği de mevcut.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  MAGIX Photostory Deluxe Full indir

  MAGIX Photostory Deluxe, soluk kesici slayt gösterileri hazırlayıp, güzel anlar oluşturmanıza izin verir. Eğlenceli maceraları aileniz ve dostlarınızla paylaşın. Her resim önemlidir. Her resim bir masal anlatır. Nefes kesen kamera izleme çekimleri ve yakınlaştırmaları, belirli ayrıntıları göstermek ve arkalarındaki hikayeyi anlatmak amacıyla bir görüntüye doğru odaklanmanıza imkan tanır. İlk ve son izlenimler her şeydir. Yeni slayt gösterinizi başlatın ve yüksek nota göre bitirin. Yüksek kaliteli animasyonlu tanıtım ve şablonlar izleyicilere slayt gösterisinin başından en heyecan verici çekimlerine kadar yol gösterir. Sadece bir görüntüden diğerine geçtiğinizde bile heyecanı devam ettirin . Heyecan verici geçişler, slayt gösterilerinize yaratıcı dokunuşlar katar.