Temalar - Ekran Koruyucular » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (3) crawl Bot 

  Toplam Online: (6)
  Anlık Ziyaretçiler: (3)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  XUS Launcher Professional Edition v2.5 İndir

  XUS Launcher Professional Edition gayet şık ve zekice geliştirilmiş bir sistem launcher programıdır. Launcher ismine Android cihazlardan aşina olsak da XUS Launcher bunu masaüstü ortamına rahatça taşımış görünüyor. Birçok dergi yönünden mükafat almış yazılım, masaüstünüzü renklendirerek resmen yeni bir hava katıyor. Simge ve kısayollarınızı XUS Launcher'de toplayabilir ve masaüstünüze daha şık bir manzara kazandırabilirsiniz. Sürükle bırak desteği gerçekleştiren XUS Launcher elastik ve süratli bir yapıya sahiptir.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Winstep Xtreme Full indir

  Program ile masaüstünüzü bambaşka bir manzarae kavuşturabilirsiniz. Daha iyi ve daha verimli çalışmanızı gerçekleştiren Winstep Xtreme, masaüstüne detaylı modüller ekler ve başlat menüsü içeriğini düzenleyip bütün menüleri organize etmenizi sağlar. Güçlü bir menü sistemi barındırır. Windows ile tam birleşik olarak çalışır. Kendinize özel menüler oluşturabilir, masaüstü ikonlarını özelleştirebilir, dock diye tanımladığımız eklentiyi ekleyerek değişik manzara verebilir, çalışma alanınızı genişletebilir ve bütün simgelere refleks kazandırabilirsiniz.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Winstep Nexus Ultimate Full indir

  Winstep Nexus Ultimate kaliteli bir Windows Dock programıdır. Sık ve özelleştirilebilir arayüzü tespit edilen Winstep Nexus Ultimate yardımıyla sık sık kullandığınız tarayıcıları, klasörleri ya da bunun gibi çoğu kısayolu ekleyerek süratli erişim sağlayabilirsiniz. Hem de Dock efektleri, ikonlar, yansımalar, renk gibi pek çok ince ayarı kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Sürükle bırak desteği de tespit edilen Winstep Nexus Ultimate masaüstünüze resmen renk katacak.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows 10 UX Pack indir

  Windows 10 UX Pack, sistem dosyalarına dokunmadan tema ve birtakım Windows 10 özellikleri gibi Windows 10 UI geliştirmelerini bilgisayarınıza programınızı gerçekleştiren bir tema paketidir. Windows 10 Modern , Cam ya da Metro ilişkisini bilgisayarınıza uygulayabilirsiniz. UxStyle hafıza yamasını da sahibi olan Windows 10 UX Pack, Windows 10 imleçleri, duvar kağıdı ve seans açma ekranı özelleştirme olanağı sunar.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows 10 Transformation Pack

  Bilgisayarınızı bir Windows 10 işletim sistemine çevirmek ister miydiniz Windows 10 Transformation Pack ile bundan sonra bu mümkün. Windows X's Live ekibi tekrar başarılı bir çalışmaya imza atmış. Windows XP, Windows 7 ve Windows 8.1 amacıyla Windows 10 ilişkisini sunmuş. Bize de bunu paylaşmak düşer.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows 10 Skin Pack Türkçe v2.0 İndir

  Windows 10 Skin Pack, Windows 7, 8, 8.1 işletim sistemleri amacıyla x32 ve x64 çekirdeklerde çalışabilen adından da anlaşıldığı üzere Windows 10 tema paketidir. Paket derken amacıylade Windows 10 ikonları, ilişkiyi ve detaylı yardımcı uygulamalar bulunur. Bilgisayarınıza Microsoft'un yeni ürünü Windows 10 görüntüsü kazandırmak isteyenler amacıyla yapılmış. Denemek isteyenler indirebilirler.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

   Windows 8 Transformation Pack v2.0 İndir

  Windows 8 Transformation Pack, XP, Vista ya da Windows 7 tabanlı sistemlerin görünümünü Windows 8'e benzeyecek şekilde değiştirir. Windows 8 arayüz tecrübesi amacıyla rastgele bir program satın almanıza lüzum kalmaz, zira Windows 8 Transformation Pack tamamıyla ücretsizdir.


     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 amacıyla 60 Adet Tema Arşivi

  Başlıkta açıkladığım üzere 60 adet Windows ilişkisini bir araya toparladım. Sistemini özelleştirmek isteyen ve tek tek tema indirip bakmaktan sıkılan arkadaşlar amacıyla 60 adet temayı tek link indirip istediğinizi uygulayabilirsiniz. Temalar özgün Windows sitesinden temin edilmiş ve tek paket RAR durumuna getirilmiştir. Hayvanlar, sanatsal çizimler, oyunlar, topluluk temaları, yerler, manzaralar, natural güzellikler, filmler, tatiller ve mevsimler gibi pek çok kategori bir aradadır. Temalar Windows 7 - Windows 10 arası bütün sistemlere uyumludur.

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Tordex True Launch Bar Full indir

  Tordex True Launch Bar, başlat menüsünü ve vasıta çubuğunuzu geliştirme programıdır. Tordex True Launch Bar ile başlat menünüzü tamamıyla tasarım edebilir, büyük simgeler ve açılır menüler ekleyebilir, sistem vasıta çubuğunuza özel bildirimler yerleştirebilirsiniz. Favori uygulamalarınız amacıyla kendinize orjinal kısayol tuşları ekleyebilir, sürükle/bırak şeklinde kısayollarınızı ekleyebilirsiniz. Böylece masaüstünüzü de rahatlatabilir, bilgisayarınızı daha işlevsel olarak kullanabilirsiniz

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0

  Stardock WindowFX Full

  Windows pencerelerinin açılış - kapanış - küçültme animasyonlarını değiştirebileceğiniz değişik bir program. Program ile aynı Ubuntu'da bulunduğu gibi pencerelerinizin animasyonlarını değiştirebiliyorsunuz. Harika bir Windows kullanma tecrübesi yayınlayan program sağ tıklama seçenekleri ile Windows'u özelleştirmenizi ve animasyonları ile görselleştirmenizi sağlıyor. Mesela etkin olmayan simgeleri karartarak etkin pencereye odaklanabilirsiniz. Denemesi ücretsiz