Video Editörleri » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (3)
  Anlık Ziyaretçiler: (1)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: el-warezmi | Yorumlar: 0


  Zoom Player Max

  Zoom Player Max 15, son üst seviye teknoloji araçlarından ortaya gelmiş olan bu uygulama ile desteklemiş bulunduğu dvd, bluray, mkv, mpeg-2, ts, tp, tsp, trp, m2t, m2ts, mts, pva, tod, h.264, avchd, mpeg-4, hevc, webm, xvid, divx, avi, flv, mwv, asf, ogm, ogv, rm, rmvb, vcd, svcd, mpg, m2v, vob, mod, sp, asp, mp4, mjpeg gibi başka video formatlarını, flac, aac, wma, ogg, opus, cda, ac3, dts, mka, wav, amr, ape, ra, mpc, aiff, midi… ses formatlarını ve jpeg, jpg, png, gif, pdd, bw, rla, scr, cel, tiff, win, pcc, pcx, vda, pgm, pn, cut olan resim formatlarını basitçe açabilecek ve oynatabileceksiniz. Bu sayede her türlü formattaki sesleri ve videoları oynatarak izleyebileceksiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  RZSoft YouTube Movie Maker Platinum Full indir

  Video düzenlemesi yapabileceğiniz ve düzenlediğiniz videoları direk Youtube servisine yükleyebileceğiniz bir video edit programıdır. Örneğin birtakım Youtube videolarının ufak resimleri seçili resimlerdir, bunu YouTube Movie Maker ile yapabilirsiniz. Video efektleri sunarak videolarınıza daha canlılık katabilir, kesip biçimlendirebilir, değişik videolar ekleyerek bunların belirli yerlerde süratini arttırabilir ya da düşürebilirsiniz. Videolar arası geçiş efektleri ile göze hitap eden videolar oluşturabilir, makale ya da filigran türü şeyler ekleyerek imza bırakabilirsiniz. Bu tür işlemleri yapabileceğiniz piyasadaki alternatiflerden birisi.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xilisoft Video Cutter Full indir

  Filmlerinizdeki reklam ya da lüzumsuz boşluklardan kurtulmak istiyorsanız Xilisoft Video Converter tam size göre. Büyük vidyolarınızı basitçe parçalayabilir ve istemediğiniz parçaları silebilirsiniz. Xilisoft Video Cutter, AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, ASF gibi pek çok biçimde AVI kesme, 3GP video kesme vb. işlemleri yapabilir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xilisoft Movie Maker Full indir

  Xilisoft Movie Maker, filmlerinizi ve video dosyalarınızı planlamak amacıyla kolay ama etkili bir uygulamadır. Programın tüketimi kolaydır, fakat efektlerin ve planlama yeteneklerinin en iyilerine sahiptir ve arada sırada film planlama amacıyla iyi bir uygulama isteyen herkese hitap etmektedir. Xilisoft Movie Maker, yeni başlayanlar amacıyla problemsiz video planlamasi amacıyla harika bir seçenektir. Xilisoft Movie Maker arayüzü kolaydır ve planlamayi büyük bir önizleme penceresi ile kolayleştirir . Film dosyalarınızı Xilisoft Movie Maker'a sürükleyip bırakın ve planlamak amacıyla alttaki ikonları kullanın ve efektler, ses ve altyazı eklemek amacıyla sağdaki seçenekleri kullanın . Hazır olduğunuzda dosyaları işlemek amacıyla filminizin adının yanındaki yeşil simgelere basın.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare Video Editor

  Wondershare Video Editor, video planlama işlemlerini yapabileceğiniz bir video editör uygulamasıdır. Wondershare Video Editor'de bu tür uygulamalardan aşina olduğumuz vakit çizelgesi ve vasıta çubukları bulunur. Video ya da resimlerinizi sürükle bırak yaparak istediğiniz biçimde düzenleyebilirsiniz. 300'den çok özel efekt sahibi olan uygulaması geçmişte kullanmışlığım vardır. Büyük Sony Vegas, Corel Video, Adobe Premiere gibi uygulamaları size aratmaz, işini süratle halleder. Hem de ilgi çekmek istiyorum uygulama kendisine orjinal bir yapıya sahiptir, örneğin amacıyladeki efekti bir diğer uygulamada göremezsiniz. Genel olarak videolarınızı ve resimlerinizi birleştirebilir, arka kısmına  bir ya da birkaç müzik ekleyebilir, böylelikle kendi filmlerinizi oluşturabilirsiniz. Hem de durumu hazırda videolarınızı Wondershare Video Editor ile çeşitli bir biçimde düzenleyebilmeniz mümkün.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Wondershare Filmora Full + İçerik Paketi + Türkçe Yama

  Wondershare Filmora, video planlama uygulamaları arasında en iyi olmayı hedefleyen bir video editör yazılımıdır. İçerisinde onlarca filtre, element, müzik kütüphanesi ve metin efekti barındıran Wondershare Filmora ile şahsi videolar ya da efektif profesyonel videolar hazırlanabilir. Yüzü aşkın görsel video efekti ile hayal dünyanızı videolara yansıtabilirsiniz. Hız denetimi yapabilir, videolara slow-motion adı verdiği efektler verebilirsiniz. HD video desteği bulunur. Temel ve ileri seviye kullananlara hitap eder. Denemek isteyenler

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Vue xStream AVX Full

  Mimari yayın görselleştirme, hazır filmden rastgele bir içerik alma ya da videoya dair üretim amacıyla kullanılan, kaliteli natural ve çoğu program ile birleşik çalışabilen bir çözüm programdır. Vue xStream sahneleme, bölge oluşturma gibi komple bir vasıta seti sunar. 3D dijital çalışmanızı sağlar ve video kompu adına pek çok prosedür yapmanıza imkân tanır. Gölgeleme, render, performans artırma, gerçekçi duruma getirme, yansıma, kırılma gibi vasıtalar dahil olmak üzere profesyonel editörlere kompu ve video konusu ile ilgili pek çok özellik sunar.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  VSDC Video Editor Pro Full (x86 / x64)

  Profesyonel video ve ses düzenleyebileceğiniz, kullanım ve arayüz bakımından basitlik yayınlayan bir video planlama yazılımıdır. VSDC Video Editor Pro ile daha titiz neticeler elde etmek amacıyla maskeleme aracını kullanabilir, seçtiğiniz kısmı bulanık duruma getirebilir, 10 değişik katman oluşturabilir, değiştirilebilir değişken ayarlarından yararlanarak video nesneleriniz ya da animasyonunuz amacıyla eğri hareket yolları oluşturabilirsiniz. Şaşırtıcı derecede güçlü, alışılmadık bir video düzenleyici 

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  vMix Pro Full indir

  Video montajlama uygulamasıdır. Mesela beyaz bir duvarın arka kısmına  geçiyorsunuz, video çekiyorsunuz. vMix ile bu beyaz arka plana (başka renkte olabilir) değişik arka plan verebiliyorsunuz. Canlı sunumlarda, video işlemede kullanılabilir. Bu prosedürü gerçekleştirmek amacıyla çok büyükte Adobe Premiere öğrenmek, kullanmak istemiyorum diyorsanız uygulaması indirip kurcalayabilirsiniz. Video arka planı değiştirme, anlık 3D karıştırma efektleri, uzaktan denetim etme gibi imkanlar sunmakta. Canlı yayınlar amacıyla de tercih edebilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Vidiot indir

  Vidiot, evde video planlamayi amaçlayan profesyonellik gerektirmeyen bir video düzenleyicidir. Kompozisyon, ölçekleme / döndürme, geçişler ve başlıklar ekleme, kırpma vb. işlemleri destekler. Vidiot, kullanıcıların klipleri ve ev filmlerini süratle bir araya getirmesini gerçekleştiren bir video planlama uygulamasıdır. AVI, MOV ve MP4 videoları, GIF ve JPG görüntülerini WAV ve MP3 ses dosyalarını tamamıyla destekler. Basit arayüzü yardımıyla video kesme, birleştirme vb. işlemlerinizi süratle yapmanızı sağlar. Ücretsiz bir yazılımdır.