Webmaster Programları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (4)
  Anlık Ziyaretçiler: (2)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Zend Technologies Zend Studio Full indir (x86 / x64)

  PHP kodları ile ilgilenenler amacıyla geliştirilmiş bir PHP geliştirici programıdır. Zend Studio programı detaylı kod tanımlama özellikleri içermektedir. Hem de kod renklendirme ve hata seleksiyon özellikleri de mevcuttur. Eğer çoklu PHP dosyaları ile çalışıyorsanız Zend Studio tam bir IDE ortamı sunuyor. PHP5 desteği yardımıyla en güncel çalışmaları elde edebilirsiniz. Program aynı vakitte java-script ve HTML5 desteği de sunuyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  XLineSoft PHPRunner Enterprise v8.0

  XLineSoft PHPRunner Enterprise, mahalli ve uzakta tespit edilen veritabanlarınızı yönetebileceğiniz ilerlemiş bir yazılımdır. PHP uygulamalamaya yeni başlayanlar bu uygulama yardımıyla hiç zorlanmayacaklar. Ajax ve jаvascript desteği de tespit edilen uygulama içinde hazır şablonlar da bulunduruyor. Ziyaretçi defteri, üyelik sistemi, üye listesi ya da kayıt listesi gibi kolay işlemleri yapmanıza imkan sağlıyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Xara Web Designer Premium Full indir (64-bit)

  Web dizayn yazılımıdır. Alman asıllı Xara niteliği taşıyan bu uygulama ile HTML ve CSS tabanlı hazır siteler yapabilirsiniz. İçerisinde tespit edilen onlarca türde hazır şablon ile blog, kişisel, firma, tanıtım, şirket gibi pek çok türde site tasarlayabilirsiniz. Görsel arayüz yardımıyla kod karmaşası yaşamazsınız, kod bilenler ilaveten kod verisini uygulamada konuşturabilir. Xara Web Designer Premium amacıyla hepsi bir arada site tasarlama uygulaması diyebiliriz, dahili WYSIWYG editörü de cabasıdır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WYSIWYG Web Builder Türkçe Full

  WYSIWYG Web Builder, basit yoldan HTML düzenleme, index oluşturma ve tam manası ile site yapma programıdır. Site gerçekleştirmek istiyorum, fakat kod bilgim yok diyenler! WYSIWYG Web Builder ile sürükle-bırak yaparak basitçe kendi sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Form, tablo, logo yapma aracına kadar içinde çoğu faydalı ve faydalı eklentiler içerir. Program ile sitenizi rahatlıkla hazırlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. HTML, Java, CSS, Ajax, Flash desteği vardır, tavsiyemdir. Full sürümdür buyurun.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Webyog SQLyog Full (Professional, Enterprise, Ultimate)

  MySQL GUI kullanmak amacıyla en kusursuz ve basit araçlardan birisidir. SQLyog bütün SQL yöneticilerinin en çok tercih ettiği programlar arasındadır. Şema ve veri senkronizasyonu yayınlayan program testten üretime geçerken şema ve veri değişikliklerini görsel olarak uygulamanıza imkân tanır. Superfast checksum tabanlı algoritmayı kullanarak derli toplu Aralıklarla veriyi çoğaltabilirsiniz. SSH ve HTTP tünel açma desteği bulunur. MySQL'e direkt olarak erişim engellendi mi? Clunky phpMyAdmin kullanmak mecburiyetinde mı kaldınız? Bu noktada SQLyog programı imdadınıza yetişiyor. Herhangi bir ODBC uyumlu veri kaynağından MySQL'e veri transferi da sağlayabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  WebAcappella E-Commerce / Professional Full indir

  Bir e-ticaret sitesi tasarlamak istiyor ve bunun amacıyla uygulama mı arıyorsunuz? WebAcappella E-Commerce'yi tecrübe ederek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Programın Professional sürümü ile yalnızca e-ticaret değil şahsi ya da işyerleri amacıyla detaylı siteler tasarlayabilir, yayınlayabilirsiniz. Program görsel bir arayüz sunduğundan sürükle bırak ile işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Kod bilginizin olması o kadar da mühim değil. Hem de amacıyladeki hazır şablonları biraz düzelterek orjinal çalışmalar meydana çıkarabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Web Page Maker Full indir

  En yalın ve yalın yoldan site tasarımı yapabileceğiniz bir program. Web Page Maker içinde butonlar, afişler, menüler gibi pek çok eleman yer alıyor. Bunları bir araya getirip orjinal index durumunda tasarımlar yapılabilir ya da direk hazır şablonları kendinize göre özelleştirerek güzel çalışmalar meydana çıkarabilirsiniz. İçerisinde hazır pek çok eleman mevcuttur ve arayüzü son derece yalıntir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Watch My Domains iSP Full indir

  Müşterilerinizin domainlerini yönetmek amacıyla tasarlanmış bir uygulama. Watch My Domains iSP uygulamaına kayıtlı bütün domainlerinizi ekleyebilir, detaylı notlar belirtebilir, takvimsel olarak başlangıç - bitiş sürelerini ayarlayabilirsiniz. MySQL veri tabanı ile çalışan uygulama ilerlemiş tesir kısmı adı idaresi ve işletmeler amacıyla kuvvetli vasıtalar sunuyor. Son kullanma tarihleri, isim sunucuları, aracı kayıt firması, temaslı A kayıtları, MX kayıtları, SSL bilgileri ve çok daha çoğunu bu uygulama ile kayıt edip görüntüleyebilirsiniz. Aynı şekilde çalışmalarınızı dışarıya transfer edebilir saklayabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  VMware Player v12.0.1 - 69 MB

  Bilgisayarınız üzerinden sanal bilgisayarlar oluşturmaya yarayan VMware Player ile bundan sonra bilgisayarınızı sıfırlamadan kendi içinde bir sanal sistem yaratarak format atmayı öğrenebilir, deemek dilediğiniz uygulamaları deneyebilirsiniz. Bizzat kullandığım ve tavsiye ettiğim programdır. Örnek vermek gerekirse; Windows 10'un .ISO kalıbı elinizde bulunuyor, format atmadan bunu denemek istiyorsunuz. VMware Player programına bu kalıbı gösterip kendi bilgisayarınızda sanal bir bilgisayar oluşturup, dilediğiniz kadar RAM hafıza ve disk kısmı atayarak bu şekilde dilediğiniz şekilde işletim sistemlerini deneyebiliyorsunuz. Ubunyu, Linux, Pardus gibi sistemleri de rahatlıkla deneyebilirsiniz. Sanal bilgisayar önemlidir diyebilirim, bilgisayarınızda da bulundurmanız tavsiye edilir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Visual Web Ripper Full indir

  Web sitelerindeki içerikleri sayfalar durumunda indirebileceğiniz bir site indirme programıdır. HTTrack olarak lanse edilen bu türdeki programlar ile bir siteyi bilgisayarınızda anlar içinde indirebilir ve internet bağlantısı olmadan gezebilirsiniz. Mesela bir Wikipedi sitesini indirdiğinizi düşünün, ne kadar büyük bir arşiv olurdu değil mi? Visual Web Ripper bu gibi işlerde yararınıza olacak bir yazılım. Hem de AJAX siteleri de indirebiliyor.