Yedekleme Programları » Limitsiz-indir Paylaşım Platformu

Kategoriler

87

Editörün Önerileri

20
PC Temizlik Programı  CCleaner
 PC Temizlik Programı

arşivleme ve Arşiv Açma  WinRar
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Torrent Dosya İndirici  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

Videolu Görüşme Programı  Skype
 Videolu Görüşme Programı

Prof. Resim Düzenleme  Adobe Photoshop CC 2020
 Prof. Resim Düzenleme

Kolay Resim Düzenleme  Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri  Microsoft Office
 Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Güçlü Disk Yazdırma  Nero Platinum 2020
 Güçlü Disk Yazdırma

Sistem Kodek Paketi  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

Güçlü Antivirüs Programı  Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

Gelişmiş İndirme Yöneticisi  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Hızlı PDF Okuyucu  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

Flash Oynatma Aracı  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

Hızlı İnternet Tarayıcısı  Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft DirectX Sürücüleri  DirectX 12
 Microsoft DirectX Sürücüleri

Sanal Disk Oluşturma programı  Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma programı

Güvenli İnternet Tarayıcı  Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

En Hızlı Antivirüs Programı  avast Tüm Sürümleri 2019
 En Hızlı Antivirüs Programı

MP3 Oynatma Programı  Aimp
 MP3 Oynatma Programı

Popüler PDF Programı  Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

Upgrade to Turbo

Chat-Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Son Yorumlar

  5

  İstatistikler

  10
  Şuanda Sitede Olan Üyeler:


  Arama Motorları:
  (2) crawl Bot 

  Toplam Online: (2)
  Anlık Ziyaretçiler: (0)

  Arama Motorları: 3
  Konular: 7220
  Yorumlar: 47
  Üyeler: 79

  limitsiz-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?


   

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  UpSafe Office 365 Backup indir

  Eğer arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla Office 365 projelerinizi paylaşıyorsanız bunun yanında bulut güvenliği büyük bir rizikoya giriyor demektir. UpSafe Office 365 Backup ile Office 365 hesabınızı yedekleyerek mümkün kötü hallere karşı yeniden bu yedeği kullanarak Office verilerinizi geri yükleyebilirsiniz. Office yedekleme uygulaması arıyorsanız UpSafe Office 365 Backup'ı kullanabilirsiniz. Program ücretsizdir.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  UpSafe Gmail Backup

  Gmail yedekleme programıdır. Gmail hesabınızdaki dosya eklerini ve gelen, giden e-postaları UpSafe Gmail Backup ile bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz. Program bu anlamda birkaç özellik sunuyor. Yedekleri sıkıştırarak arşivleme, alınan yedekleri diğer bir mail adresine gönderme, bilgisayarda yedekleme ve tam yedek alma özellikleri içeriyor. Ücretsiz ve Gmail kullanıcılara özel yedekleme programıdır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Trilead VM Explorer Enterprise Edition Full indir

  Güçlü alt yapısı ile benzersiz özellikler yayınlayan ilerlemiş bir yedmafsala çözümüdür. Güçlü fonksiyonlar verir ve yedmafsala yapar iken tam yapılandırma işlemleri yapmanıza imkân tanır. Kurulumu ve tüketimi son derece kolaydır. Trilead VM Explorer Enterprise ile birkaç tıklama ile sunucu ve uzak bilgisayarlara yedmafsala yapabilirsiniz. Sanal bilgisayar ve diskleri de destekleyen program ilerlemiş çeşitli raporlama, e-posta bildirimi, parola mafsala gibi özellikler sunuyor.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  TeraByte Drive Image Backup & Restore Suite Full

  Terabyte Image for Windows, sistem yedekleme, geri yükleme ve sistem imajı alma programıdır. Dileyen veri ya da dosyalarını yedekleyebilir, mümkün çökmede yedeğini geri yükleyerek sitemi tamamıyla kurtarabilir. Yedeklerinizi DVD, CD, USB gibi ortamlara yazdırabilir, gerektiğinde kullanabilirsiniz. Alanında haklı bir üne sahip en çok sarfedilen programlar arasındadır. Buyurun sizde indirin.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Syncovery Pro Full indir (x86 / x64)

  Syncovery sistem yedekleme prosedürü yapabileceğiniz bir yedek alma yazılımıdır. Sabit disklerinizi, ağ sürücülerinizi ve başka bağlı donanımları tamamıyla destekler. Yedekleme prosedürlerinizi elle yada sistemli olarak zamanlamalı yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz yedekleme planına göre alakalı prosedür yapılır ve seçilen alana yedekleme yapılır. Aldığınız yedek dosyalarını tamamıyla sıkıştırabilir ve AES şifreleme ile 256 bit koruma sağlayabilirsiniz. Syncovery ilaveten HTTP, FTP, SSH, WebDAV, Amazon S3 ve Google Docs servislerine destek sunar.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Symantec Veritas System Recovery Full

  Bilgisayarınız amacıyla yedekleme ve sistem kurtarma işlemlerini bir arada yapabileceğiniz kapsamlı bir veri yedekleme yazılımıdır. Symantec Veritas System Recovery ile bilgisayarınızı ya da sunucunuzu tamamıyla yedek alabilirsiniz. Aldığınız yedekleri güvenle şifreleyebilir, sistemli yedekler yaratarak zamanlama yapabilirsiniz. Merkezi yönetim, sanallaştırma, verimli depolama gibi çoğu özelliği bir arada barındırır.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Symantec Veritas Backup Exec Full indir

  Antifivirüs yazılımları ile yakından tanıdığımız Symantec firmasının sunmuş bulunduğu bir veri yedekleme programıdır. Yazılım ileri seviye kullananlara hitap etmektedir, buna keza ileri seviye özellikler sunmaktadır. Planlı yedekleme gibi içerikler sunar. Symantec Veritas Backup Exec ile aniden çok bulut ve fiziksel yedeklerinizi merkezi olarak tek bir noktadan yönetebilir, yedeklerinizi alarak geri yüklemek üzere saklayabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Symantec System Recovery 2013 R2 Full + ISO Recovery Disk

  Alanında en profesyonel, ev kitlesinden ziyade eksper ve işletmelere yönelik kullananlara hitap eden başarılı ve kuvvetli bir sistem yedekleme / geri yükleme yazılımıdır. Bu dev Symantec System Recovery uygulaması ile FireWire, SAN, USB, Blu-ray ve NAS gibi ortamlara sistem yedeği alabilirsiniz. Sistem kurtarması amacıyla Recovery Disk diye tabir ettiğimiz kurtarma diski oluşturabilir, fiziki ve sanal sistemlerin komple yedeklemesini yapabilirsiniz. Yedekleri planlayarak zamanlama yapabilir, şifreleyerek koruyabilir, kuvvetli raporlamalardan yararlanabilir, geniş seçeneklere göz atabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Symantec Ghost Boot CD ISO Full (64-bit)

  Tüm diskinizin imajını alıp, daha ardından yeniden yükleyebileceğiniz ve bu prosedürü boot kısımlarında yapabileceğiniz başarılı bir program. Yılların eskitemediği Symantec Ghost, detaylı sistem kurtarma operasyonlarında da iyi iş çıkarır. Norton Ghost, hiçbir şeyi şansa bırakmaz ve birtakım önyükleme dosyalarının sorunlu olduğundan ötürü Windows'a bundan sonra erişemeyeceğinizi varsayar. Bu durumlarda, daha evvelce Norton Ghost Recovery Disk'i oluşturduysanız, bu CD ile bir sistem önyüklemesi yapılabilir ve daha eskiden kaydedilmiş bir görüntüyü kullanarak bir kurtarma prosedürü başlatabilirsiniz.

     Yazar: aveN | Yorumlar: 0

  Symantec Backup Exec Full indir

  Symantec Backup Exec 2014 ile sanal, fiziksel, ya da bir kombinasyon üstüne inşa edilmiş bütün altyapınızı koruyarak güçlü, elastik ve basit kullanım ile yedekleme ve kurtarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Modern teknolojiyi kullanan Backup Exec, disk ve bulut da dahil olmak üzere derhal derhal bütün depolama aygıtlarına destek verir, mahalli ya da uzak verilerinizi yedeklemenizi sağlar. Hızlı ve verimli bir biçimde dosyalarınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Birkaç tıklama ile süratli arama ve granül dosya ya da program nesnelerini yedekleyerek direkt olarak VM sunucularına ya da bilgisayarınıza geri yükleyebilirsiniz.